Firmy – Banskobystrický kraj
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 51. |
JGA, s.r.o.
IČO 45587141 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 36 017 098 € | 369 902 € |
| 52. |
EUROMOTOR, spol. s r.o.
IČO 31561357 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 35 884 742 € | 173 208 € |
| 53. |
VALASAHA Group, a. s.
IČO 43894151 · Akciová spoločnosť
|
Zvolen | 35 221 881 € | 312 745 € |
| 54. |
COOP Jednota Brezno, spotrebné družstvo
IČO 36009342 · Družstvo
|
Brezno | 33 648 082 € | 379 445 € |
| 55. |
GROTTO TRADE s. r. o.
IČO 44036752 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bartošova Lehôtka | 31 913 505 € | 2 205 582 € |
| 56. |
AVSET, s. r. o.
IČO 53668839 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 31 656 348 € | 24 993 € |
| 57. |
SK Catering, s.r.o.
IČO 36638005 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Podbrezová | 29 834 822 € | 302 770 € |
| 58. |
TE Connectivity Slovakia s.r.o.
IČO 36033219 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Rimavská Sobota | 28 721 862 € | 1 427 945 € |
| 59. |
STEFE SK, a. s.
IČO 31630278 · Akciová spoločnosť
|
Banská Bystrica | 28 411 719 € | 4 843 269 € |
| 60. |
SISME SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 36823554 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Malý Krtíš | 28 073 571 € | 336 940 € |
| 61. |
Neuman Aluminium Components s.r.o.
IČO 48162949 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Žarnovica | 27 908 469 € | 609 003 € |
| 62. |
TUBAPACK, a.s.
IČO 36629723 · Akciová spoločnosť
|
Žiar nad Hronom | 27 892 904 € | 500 666 € |
| 63. |
Makita s.r.o.
IČO 36619647 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 27 143 251 € | 1 256 904 € |
| 64. |
GPM Tools, s.r.o.
IČO 36619167 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vlkanová | 26 290 254 € | 318 440 € |
| 65. |
STEFE Banská Bystrica, a.s.
IČO 36024473 · Akciová spoločnosť
|
Banská Bystrica | 25 689 251 € | 1 874 116 € |
| 66. |
TBB, a. s.
IČO 30225574 · Akciová spoločnosť
|
Banská Bystrica | 25 608 681 € | -1 235 124 € |
| 67. |
FAnn-parfumérie, s.r.o.
IČO 36049948 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 25 579 262 € | 401 232 € |
| 68. |
AGRO CS Slovakia, a.s.
IČO 36042161 · Akciová spoločnosť
|
Lučenec | 25 190 525 € | 1 586 259 € |
| 69. |
Dometic Slovakia s.r.o.
IČO 31617298 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Fiľakovo | 25 184 713 € | 820 127 € |
| 70. |
SMS a.s.
IČO 35727951 · Akciová spoločnosť
|
Banská Bystrica | 25 041 706 € | 993 763 € |
| 71. |
BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.
IČO 36030686 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 24 915 658 € | 1 282 225 € |
| 72. |
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.
IČO 36836567 · Akciová spoločnosť
|
Banská Bystrica | 24 326 957 € | 62 543 € |
| 73. |
Fagor Ederlan Slovensko, a.s.
IČO 36022934 · Akciová spoločnosť
|
Žiar nad Hronom | 23 730 159 € | 1 720 559 € |
| 74. |
Neuman Aluminium Fliesspresswerk Slovakia, s.r.o.
IČO 36012726 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Žarnovica | 23 679 906 € | 1 819 660 € |
| 75. |
MASLEN s.r.o.
IČO 36619370 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Badín | 23 676 463 € | 799 123 € |
| 76. |
monea coin technology s.r.o.
IČO 47996269 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kremnica | 23 279 492 € | 1 126 312 € |
| 77. |
twd SK, s.r.o.
IČO 48185621 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 23 267 768 € | 997 397 € |
| 78. |
MOSS.SK, s.r.o.
IČO 36629464 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Revúca | 23 264 673 € | 2 205 130 € |
| 79. |
COOP JEDNOTA REVÚCA, spotrebné družstvo
IČO 00169129 · Družstvo
|
Revúca | 22 724 046 € | 72 067 € |
| 80. |
PORTAS GROUP spol. s r.o.
IČO 53567951 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Zvolen | 22 552 758 € | 105 316 € |
| 81. |
Veolia Utilities Žiar nad Hronom, a.s.
IČO 44069472 · Akciová spoločnosť
|
Žiar nad Hronom | 21 529 646 € | -283 490 € |
| 82. |
BETAMONT s.r.o.
IČO 31564518 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Zvolen | 21 481 377 € | 2 105 744 € |
| 83. |
BELL Zvolen a.s.
IČO 35761628 · Akciová spoločnosť
|
Zvolen | 21 371 445 € | 433 656 € |
| 84. |
STAVIVÁ-Garaj, s.r.o.
IČO 31592872 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 21 268 400 € | 221 979 € |
| 85. |
Global Industrial Parts, s.r.o.
IČO 47416742 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 21 203 783 € | 113 844 € |
| 86. |
Nemocnica AGEL Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica s.r.o.
IČO 54588952 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Štiavnica | 21 126 689 € | -457 132 € |
| 87. |
ALU SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 36254312 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Hliník nad Hronom | 21 010 778 € | 1 369 307 € |
| 88. |
ASCOMP spol.s r.o.
IČO 36051454 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Sliač | 20 117 459 € | 500 788 € |
| 89. |
A.R.S. spol. s r.o.
IČO 31560270 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 19 925 367 € | -640 417 € |
| 90. |
GAMOTA JR s.r.o.
IČO 46297898 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Malé Straciny | 19 475 216 € | 225 901 € |
| 91. |
Rainbow Logistics s.r.o.
IČO 47419431 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 18 914 162 € | 19 196 € |
| 92. |
3-SK, s.r.o.
IČO 44832338 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Závadka nad Hronom | 18 687 192 € | 279 070 € |
| 93. |
JT - PARTNER, s.r.o.
IČO 36040720 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Hriňová | 18 326 420 € | 337 513 € |
| 94. |
ZLH Plus, a.s.
IČO 36853151 · Akciová spoločnosť
|
Hronec | 18 046 123 € | -2 729 414 € |
| 95. |
Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s.
IČO 31615783 · Akciová spoločnosť
|
Zvolen | 17 839 683 € | 184 854 € |
| 96. |
SophistIT, s.r.o.
IČO 50634526 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Banská Bystrica | 17 786 928 € | 481 575 € |
| 97. |
SCC point EU s. r. o.
IČO 48149799 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Žiar nad Hronom | 17 764 767 € | 45 055 € |
| 98. |
ULTRAMED s.r.o.
IČO 36638404 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Žiar nad Hronom | 17 610 713 € | 161 472 € |
| 99. |
AUTOTECHNA BARÁNEK, s.r.o.
IČO 43880533 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Zvolen | 17 366 275 € | -79 315 € |
| 100. |
EUROPA SC a. s.
IČO 36712167 · Akciová spoločnosť
|
Banská Bystrica | 17 299 299 € | 3 902 364 € |