Firmy – Trenčiansky kraj
V oblasti Trenčiansky kraj je 28 953 aktívnych obchodných spoločností, z toho 2 144 vznikli za posledných 12 mesiacov. Účtovné závierky má zverejnených 24 114 firiem s úhrnnými poslednými známymi tržbami 19 087,5 mil. €. Zoznam je zoradený podľa tržieb.
Aktívne firmy
28 953
Nové za 12 mesiacov
2 144
So závierkami
24 114
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
MSM EXPORT, s.r.o.
IČO 48006122 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dubnica nad Váhom | 1 841 509 686 € | 262 299 567 € |
| 2. |
VOP Nováky, a.s.
IČO 35820322 · Akciová spoločnosť
|
Nováky | 388 528 587 € | 108 539 720 € |
| 3. |
Nestlé Slovensko s.r.o.
IČO 31568211 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Prievidza | 271 222 511 € | 9 400 356 € |
| 4. |
ZF Active Safety Slovakia s.r.o.
IČO 35829761 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nové Mesto nad Váhom | 256 782 341 € | -603 903 € |
| 5. |
ZVS holding, a.s.
IČO 36305600 · Akciová spoločnosť
|
Dubnica nad Váhom | 230 965 343 € | 36 613 011 € |
| 6. |
DALITRANS, s.r.o.
IČO 36298883 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Veľké Bierovce | 221 850 203 € | 969 148 € |
| 7. |
Brose Prievidza, spol. s r.o.
IČO 48046434 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Prievidza | 210 521 758 € | 5 197 714 € |
| 8. |
Bidfood Slovakia s. r. o.
IČO 34152199 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nové Mesto nad Váhom | 198 209 061 € | 9 697 478 € |
| 9. |
MAGNA SLOVTECA, s.r.o.
IČO 34103236 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nové Mesto nad Váhom | 192 875 370 € | 8 509 106 € |
| 10. |
4MP International, s.r.o.
IČO 48219461 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Trenčín | 176 231 696 € | 10 340 189 € |
| 11. |
ILJIN SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 35920050 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Pravenec | 167 216 790 € | 2 631 190 € |
| 12. |
GPV Slovakia (Nova) s. r. o.
IČO 36821730 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nová Dubnica | 163 471 822 € | -964 171 € |
| 13. |
ELGAS, s.r.o.
IČO 36314242 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Považská Bystrica | 158 273 789 € | 3 898 199 € |
| 14. |
Považský cukor a.s.
IČO 35716266 · Akciová spoločnosť
|
Trenčianska Teplá | 156 628 617 € | -20 023 423 € |
| 15. |
Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.
IČO 47220899 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nováky | 151 078 393 € | 8 341 263 € |
| 16. |
FORTISCHEM a. s.
IČO 46693874 · Akciová spoločnosť
|
Nováky | 147 332 676 € | -7 260 554 € |
| 17. |
Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.
IČO 36650871 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dubnica nad Váhom | 145 505 872 € | 2 742 349 € |
| 18. |
Danfoss Power Solutions a.s.
IČO 31626572 · Akciová spoločnosť
|
Považská Bystrica | 144 862 485 € | 10 325 123 € |
| 19. |
C & A Mode s.r.o.
IČO 35838248 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kočovce | 138 672 958 € | 874 704 € |
| 20. |
VMT Trade s.r.o.
IČO 50927477 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dubnica nad Váhom | 138 334 530 € | 870 754 € |
| 21. |
LOWA PRODUCTION s. r. o.
IČO 31420796 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bošany | 121 452 547 € | -4 827 406 € |
| 22. |
MSM LAND SYSTEMS s.r.o.
IČO 36396711 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Trenčín | 120 336 517 € | 10 298 960 € |
| 23. |
DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 51087723 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Trenčín | 111 342 491 € | 642 656 € |
| 24. |
APIS Plastic Slovakia s. r. o.
IČO 36352411 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dubnica nad Váhom | 111 015 900 € | 1 860 251 € |
| 25. |
Považská cementáreň, a.s.
IČO 31615716 · Akciová spoločnosť
|
Ladce | 109 386 110 € | 6 577 267 € |
| 26. |
COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvo
IČO 00169005 · Družstvo
|
Prievidza | 108 429 688 € | 3 034 472 € |
| 27. |
LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.
IČO 53819012 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Trenčín | 108 045 507 € | 2 050 525 € |
| 28. |
Partizánske Building Components-SK s.r.o.
IČO 43775098 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Partizánske | 106 822 519 € | 5 418 222 € |
| 29. |
Neuwerk Slovakia s. r. o.
IČO 36322792 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dolné Vestenice | 106 777 133 € | -5 205 196 € |
| 30. |
VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o.
IČO 35832517 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nemšová | 102 994 154 € | 4 637 567 € |
| 31. |
Porsche Smart Battery Shop s.r.o.
IČO 54260272 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dubnica nad Váhom | 100 533 680 € | 5 255 007 € |
| 32. |
GeWiS Slovakia s. r. o.
IČO 30223300 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Prievidza | 97 610 260 € | -1 094 213 € |
| 33. |
BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.
IČO 53819071 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Stará Turá | 94 834 459 € | 1 702 749 € |
| 34. |
Medline Assembly Slovakia s.r.o.
IČO 47858168 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Partizánske | 94 609 931 € | 1 932 984 € |
| 35. |
AUTOŠTÝL, a.s.
IČO 36325074 · Akciová spoločnosť
|
Trenčianska Turná | 85 657 631 € | 358 452 € |
| 36. |
SLOVAKTUAL s.r.o.
IČO 00693511 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Pravenec | 83 001 396 € | 3 065 266 € |
| 37. |
MAN Components s.r.o.
IČO 36348783 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bánovce nad Bebravou | 81 512 411 € | 2 175 190 € |
| 38. |
SaarGummi Slovakia s.r.o.
IČO 36331163 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dolné Vestenice | 72 923 892 € | 5 328 249 € |
| 39. |
Bonfiglioli Slovakia s.r.o.
IČO 35919302 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Považská Bystrica | 72 572 682 € | 154 629 € |
| 40. |
Gabor spol. s r.o.
IČO 36322067 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bánovce nad Bebravou | 71 603 808 € | -472 640 € |
| 41. |
KJG a. s.
IČO 31439951 · Akciová spoločnosť
|
Čachtice | 68 559 160 € | 1 908 725 € |
| 42. |
UCED Tepláreň Považská Bystrica s. r. o.
IČO 36300683 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Považská Bystrica | 67 940 046 € | 11 249 159 € |
| 43. |
thyssenkrupp rothe erde Slovakia, a.s.
IČO 31626599 · Akciová spoločnosť
|
Považská Bystrica | 65 322 865 € | -5 787 385 € |
| 44. |
KONŠTRUKTA - Defence, a.s.
IČO 34139800 · Akciová spoločnosť
|
Dubnica nad Váhom | 64 883 594 € | 6 634 633 € |
| 45. |
Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.
IČO 31416373 · Akciová spoločnosť
|
Nové Mesto nad Váhom | 64 396 588 € | 1 791 830 € |
| 46. |
MILSY a.s.
IČO 31412572 · Akciová spoločnosť
|
Bánovce nad Bebravou | 61 509 656 € | 972 722 € |
| 47. |
LEONI Slovakia, spol. s r. o.
IČO 31594352 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Trenčianska Teplá | 60 918 846 € | 516 491 € |
| 48. |
NEWAYS SLOVAKIA, a.s.
IČO 31609520 · Akciová spoločnosť
|
Nová Dubnica | 54 664 641 € | 1 334 644 € |
| 49. |
GORAL, spol. s r.o.
IČO 36294161 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Trenčín | 54 309 256 € | 3 687 924 € |
| 50. |
MEDEKO CAST s.r.o.
IČO 31615007 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Považská Bystrica | 52 389 263 € | 12 252 € |
Okresy
- okres Bánovce nad Bebravou 1 361
- okres Ilava 2 832
- okres Myjava 984
- okres Nové Mesto nad Váhom 3 098
- okres Partizánske 1 655
- okres Považská Bystrica 3 090
- okres Prievidza 5 383
- okres Púchov 2 242
- okres Trenčín 8 308
Odvetvia
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov 958
- Ťažba a dobývanie 30
- Priemyselná výroba 3 989
- Energetika 54
- Voda, odpad a sanácia 193
- Stavebníctvo 3 034
- Veľkoobchod a maloobchod 3 989
- Doprava a skladovanie 1 016
- Ubytovanie a stravovanie 1 077
- Vydavateľská činnosť a vysielanie 188
- Telekomunikácie a IT 1 219
- Finančné a poisťovacie činnosti 83
- Činnosti v oblasti nehnuteľností 2 683
- Odborné, vedecké a technické činnosti 3 652
- Administratívne a podporné služby 3 749
- Verejná správa a obrana 4
- Vzdelávanie 500
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc 756
- Umenie, šport a rekreácia 407
- Ostatné činnosti 1 357