Firmy – Priemyselná výroba
V oblasti priemyselná výroba je 40 747 aktívnych obchodných spoločností, z toho 2 621 vznikli za posledných 12 mesiacov. Účtovné závierky má zverejnených 35 584 firiem s úhrnnými poslednými známymi tržbami 55 021,6 mil. €. Zoznam je zoradený podľa tržieb.
Aktívne firmy
40 747
Nové za 12 mesiacov
2 621
So závierkami
35 584
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
ZF Slovakia, a.s.
IČO 36707341 · Akciová spoločnosť
|
Trnava | 895 720 000 € | 28 387 000 € |
| 2. |
Magna PT s.r.o.
IČO 51286378 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kechnec | 741 863 346 € | -8 600 568 € |
| 3. |
Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.
IČO 35799218 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bratislava | 722 189 105 € | 5 256 955 € |
| 4. |
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
IČO 36386553 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kysucké Nové Mesto | 703 800 603 € | 6 629 279 € |
| 5. |
TATRAVAGÓNKA a.s.
IČO 31699847 · Akciová spoločnosť
|
Poprad | 560 146 627 € | — |
| 6. |
Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.
IČO 35895772 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Skalica | 506 612 062 € | 12 256 781 € |
| 7. |
HBPO Slovakia s.r.o.
IČO 35825251 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lozorno | 465 411 575 € | 6 689 944 € |
| 8. |
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
IČO 30998140 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Skalica | 457 501 237 € | 2 696 082 € |
| 9. |
VOP Nováky, a.s.
IČO 35820322 · Akciová spoločnosť
|
Nováky | 388 528 587 € | 108 539 720 € |
| 10. |
PROTHERM PRODUCTION s.r.o.
IČO 34109340 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Skalica | 370 725 875 € | 19 754 841 € |
| 11. |
VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.
IČO 53835603 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Skalica | 348 170 490 € | 161 681 € |
| 12. |
SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.
IČO 36441392 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Žilina | 343 539 285 € | -253 217 € |
| 13. |
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.
IČO 36663662 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Prešov | 311 459 153 € | 1 892 276 € |
| 14. |
MEGGLE Slovakia s. r. o.
IČO 31329519 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bratislava - mestská časť Ružinov | 301 122 136 € | 15 288 024 € |
| 15. |
Adient Slovakia s.r.o.
IČO 50100980 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bratislava - mestská časť Staré Mesto | 299 699 000 € | 1 290 000 € |
| 16. |
Magna Electronics Slovakia s.r.o.
IČO 53696387 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kechnec | 291 115 950 € | 9 776 550 € |
| 17. |
Haleon Levice, s.r.o.
IČO 47249153 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 283 104 140 € | 9 427 804 € |
| 18. |
Nestlé Slovensko s.r.o.
IČO 31568211 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Prievidza | 271 222 511 € | 9 400 356 € |
| 19. |
Jaguar Land Rover Slovakia s.r.o.
IČO 48302392 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 269 613 450 € | 11 544 709 € |
| 20. |
ZF Active Safety Slovakia s.r.o.
IČO 35829761 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nové Mesto nad Váhom | 256 782 341 € | -603 903 € |
| 21. |
Hyundai Transys Slovakia s. r. o.
IČO 47746122 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Žilina | 251 904 715 € | 7 311 505 € |
| 22. |
ZVS holding, a.s.
IČO 36305600 · Akciová spoločnosť
|
Dubnica nad Váhom | 230 965 343 € | 36 613 011 € |
| 23. |
PRODCEN DHOLLANDIA, s. r. o.
IČO 36714640 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Predmier | 217 724 467 € | 22 923 803 € |
| 24. |
BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.
IČO 36235164 · Akciová spoločnosť
|
Trnava | 211 145 082 € | 2 270 309 € |
| 25. |
Brose Prievidza, spol. s r.o.
IČO 48046434 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Prievidza | 210 521 758 € | 5 197 714 € |
| 26. |
Danucem Slovensko a.s.
IČO 00214973 · Akciová spoločnosť
|
Rohožník | 206 069 993 € | 10 911 803 € |
| 27. |
Nemak Slovakia s.r.o.
IČO 36042773 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Ladomerská Vieska | 201 428 211 € | 8 693 061 € |
| 28. |
OPmobility C-Power Slovakia s. r. o.
IČO 35792850 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lozorno | 199 653 986 € | 4 356 187 € |
| 29. |
BSH Drives and Pumps s.r.o.
IČO 36187828 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Michalovce | 198 414 165 € | 5 026 965 € |
| 30. |
DONGHEE Slovakia, s.r.o.
IČO 35917121 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Strečno | 196 418 279 € | 731 366 € |
| 31. |
Marelli Kechnec Slovakia s.r.o.
IČO 36751758 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kechnec | 192 929 000 € | — |
| 32. |
MAGNA SLOVTECA, s.r.o.
IČO 34103236 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nové Mesto nad Váhom | 192 875 370 € | 8 509 106 € |
| 33. |
SJG Slovakia s.r.o.
IČO 36707309 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lietavská Lúčka | 191 629 450 € | 1 529 700 € |
| 34. |
Prysmian Kablo s.r.o.
IČO 30841143 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bratislava - mestská časť Ružinov | 191 540 394 € | -6 872 637 € |
| 35. |
Yanfeng International Automotive Technology Slovakia s.r.o.
IČO 47988673 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bratislava | 188 587 607 € | 6 376 539 € |
| 36. |
EU Poultry s.r.o.
IČO 50634721 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bratislava - mestská časť Petržalka | 184 906 120 € | 6 596 365 € |
| 37. |
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.
IČO 31648479 · Akciová spoločnosť
|
Veľký Šariš | 174 105 461 € | 13 385 910 € |
| 38. |
ENVIRAL, a.s.
IČO 36259233 · Akciová spoločnosť
|
Leopoldov | 173 464 281 € | 421 682 € |
| 39. |
Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.
IČO 35820349 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Malacky | 169 223 357 € | 1 303 761 € |
| 40. |
Schindler Dunajská Streda a. s.
IČO 47239255 · Akciová spoločnosť
|
Kostolné Kračany | 169 126 690 € | 16 743 489 € |
| 41. |
ILJIN SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 35920050 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Pravenec | 167 216 790 € | 2 631 190 € |
| 42. |
Domäsko s.r.o.
IČO 31719236 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lieskovec | 165 477 081 € | 8 180 151 € |
| 43. |
GPV Slovakia (Nova) s. r. o.
IČO 36821730 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nová Dubnica | 163 471 822 € | -964 171 € |
| 44. |
MAHLE Thermal and Fluid Systems Slovakia s. r. o.
IČO 44680449 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Námestovo | 161 364 723 € | 7 944 654 € |
| 45. |
Visteon Electronics Slovakia s. r. o.
IČO 47771089 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Námestovo | 160 903 829 € | 6 915 407 € |
| 46. |
KE Prešov Elektrik, s.r.o.
IČO 36513555 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Prešov | 158 611 804 € | 10 740 153 € |
| 47. |
Minebea Slovakia s.r.o.
IČO 50600737 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Košice - mestská časť Barca | 158 591 654 € | 5 419 285 € |
| 48. |
Považský cukor a.s.
IČO 35716266 · Akciová spoločnosť
|
Trenčianska Teplá | 156 628 617 € | -20 023 423 € |
| 49. |
MEROCO, a.s.
IČO 35775203 · Akciová spoločnosť
|
Leopoldov | 155 778 804 € | -487 082 € |
| 50. |
TAURIS, a.s.
IČO 36773123 · Akciová spoločnosť
|
Rimavská Sobota | 154 995 464 € | 3 202 087 € |
Celé odvetvie podľa krajov
- Bratislavský kraj 8 492
- Trnavský kraj 4 053
- Trenčiansky kraj 3 989
- Nitriansky kraj 4 772
- Žilinský kraj 4 731
- Banskobystrický kraj 3 514
- Prešovský kraj 4 518
- Košický kraj 4 077