Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Igor Mlynarčík
Banská Bystrica
29
subjektov celkom
8
aktívnych
6
v likvidácii / konkurze
15
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Sportbar s.r.o.
IČO 47441178 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 04. 04. 2020 | trvá | Aktívny |
|
Proffi Personal s.r.o. "v likvidácii"
IČO 50870483 · Kováčová
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 03. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
Proffi Personal s.r.o. "v likvidácii"
IČO 50870483 · Kováčová
|
Konateľ | 15. 11. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
GABO SK s.r.o. " v likvidácii"
IČO 47127066 · Tvrdomestice
|
Konateľ | 03. 09. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
ZV TEAM, s.r.o.
IČO 51228025 · Zvolen
|
Konateľ | 17. 07. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Lignomat, s.r.o.
IČO 36548308 · Topoľčany
|
Konateľ | 16. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
Biloba, s.r.o. „v likvidácii“
IČO 46551336 · Môlča
|
Konateľ | 20. 11. 2018 | trvá | V likvidácii |
|
PKE-M Holding s. r. o.
IČO 51765314 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 02. 12. 2020 | 23. 09. 2021 | Aktívny |
|
PKE-M Holding s. r. o.
IČO 51765314 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 02. 12. 2020 | 16. 09. 2021 | Aktívny |
|
SIMAG Slovakia, s.r.o.
IČO 44209835 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 25. 06. 2020 | 25. 05. 2021 | Zaniknutý |
|
SIMAG Slovakia, s.r.o.
IČO 44209835 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 25. 06. 2020 | 27. 05. 2021 | Zaniknutý |
|
REGIOLES s.r.o.
IČO 50868314 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 04. 2020 | 14. 07. 2021 | Zaniknutý |
|
Vaxton Management, s.r.o.
IČO 36828301 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 16. 03. 2020 | 25. 05. 2020 | Aktívny |
|
Vaxton Management, s.r.o.
IČO 36828301 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 16. 03. 2020 | 06. 05. 2020 | Aktívny |
|
VESEL s.r.o.
IČO 51307855 · Kováčová
|
Konateľ | 26. 02. 2020 | 30. 12. 2020 | Zaniknutý |
|
VESEL s.r.o.
IČO 51307855 · Kováčová
|
Konateľ | 26. 02. 2020 | 09. 12. 2020 | Zaniknutý |
|
SINET, spol. s r.o.
IČO 31644007 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 10. 02. 2020 | 29. 04. 2024 | Zaniknutý |
|
REGIOLES s.r.o.
IČO 50868314 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 01. 02. 2020 | 14. 07. 2021 | Zaniknutý |
|
Energo Economy Bau, s.r.o.
IČO 51155311 · Ružomberok
|
Konateľ | 16. 12. 2019 | 28. 05. 2020 | Aktívny |
|
Energo Economy Bau, s.r.o.
IČO 51155311 · Ružomberok
|
Konateľ | 16. 12. 2019 | 06. 05. 2020 | Aktívny |
|
DORNUT East, s. r. o.
IČO 44826044 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 16. 10. 2019 | 15. 11. 2019 | Zaniknutý |
|
DORNUT East, s. r. o.
IČO 44826044 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 16. 10. 2019 | 06. 03. 2020 | Zaniknutý |
|
TMJ STAV s.r.o.,"v likvidácii"
IČO 46224840 · Detva
|
Konateľ | 20. 09. 2019 | 02. 04. 2020 | V likvidácii |
|
TMJ STAV s.r.o.,"v likvidácii"
IČO 46224840 · Detva
|
Konateľ | 20. 09. 2019 | 18. 05. 2020 | V likvidácii |
|
FAVORIT Slovensko s.r.o.
IČO 47071702 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 26. 05. 2019 | 19. 05. 2020 | Aktívny |
|
FAVORIT Slovensko s.r.o.
IČO 47071702 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 26. 05. 2019 | 07. 05. 2020 | Aktívny |
|
Suply s.r.o. "v likvidácii"
IČO 36857921 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 12. 05. 2019 | 29. 11. 2019 | V likvidácii |
|
Suply s.r.o. "v likvidácii"
IČO 36857921 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 12. 05. 2019 | 15. 11. 2019 | V likvidácii |
|
Slovenský register firiem a živnostníkov s. r. o.
IČO 50533282 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 03. 03. 2019 | 10. 06. 2019 | Zaniknutý |
|
Peniak a spol. s.r.o.
IČO 36634069 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 25. 02. 2019 | 11. 11. 2019 | Zaniknutý |
|
Peniak a spol. s.r.o.
IČO 36634069 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 25. 02. 2019 | 09. 11. 2019 | Zaniknutý |
|
RE.ES, s.r.o.
IČO 36650323 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 20. 12. 2018 | 15. 05. 2020 | Aktívny |
|
RE.ES, s.r.o.
IČO 36650323 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 20. 12. 2018 | 02. 04. 2020 | Aktívny |
|
M&S BB s. r. o.
IČO 50477871 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 01. 05. 2018 | 15. 05. 2020 | Aktívny |
|
M&S BB s. r. o.
IČO 50477871 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 01. 05. 2018 | 07. 05. 2020 | Aktívny |
|
Dostupné bývanie ŠAMORÍN s. r. o.
IČO 46322264 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 30. 04. 2018 | 09. 06. 2020 | Zaniknutý |
|
Správa objektov s.r.o.
IČO 50370456 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 13. 02. 2018 | 16. 01. 2019 | Zaniknutý |
|
Správa objektov s.r.o.
IČO 50370456 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 13. 02. 2018 | 16. 01. 2019 | Zaniknutý |
|
TEOTIHUACAN, s.r.o. v likvidácii
IČO 47762900 · Košice - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 21. 11. 2017 | 02. 04. 2020 | Zaniknutý |
|
TEOTIHUACAN, s.r.o. v likvidácii
IČO 47762900 · Košice - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 21. 11. 2017 | 25. 05. 2020 | Zaniknutý |
|
SV stores, a.s.
IČO 50292277 · Banská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 24. 10. 2017 | 15. 05. 2023 | Zaniknutý |
|
Virtus 9, a.s.
IČO 36721280 · Banská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 09. 10. 2017 | 05. 02. 2024 | Zaniknutý |
|
KRONOS TC, a.s.
IČO 34149244 · Banská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 09. 10. 2017 | 03. 07. 2023 | Zaniknutý |
|
BUSINESS ONE s. r. o.
IČO 43983294 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 06. 2014 | 25. 01. 2018 | Zaniknutý |
|
BUSINESS ONE s. r. o.
IČO 43983294 · Bratislava
|
Konateľ | 04. 06. 2014 | 28. 06. 2017 | Zaniknutý |
|
BUSINESS ONE s. r. o.
IČO 43983294 · Bratislava
|
Konateľ | 04. 06. 2014 | 25. 01. 2018 | Zaniknutý |
|
EQUE s.r.o. „v konkurze“
IČO 36646784 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 05. 09. 2012 | 17. 07. 2018 | Zaniknutý |
|
EQUE s.r.o. „v konkurze“
IČO 36646784 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 26. 06. 2012 | 17. 07. 2018 | Zaniknutý |
|
EQUE s.r.o. „v konkurze“
IČO 36646784 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 26. 06. 2012 | 01. 03. 2018 | Zaniknutý |