Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Vlastimil Majerčák
Dobšiná
55
subjektov celkom
38
aktívnych
1
v likvidácii / konkurze
16
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
BBF energy, s.r.o.
IČO 46225111 · Spišská Nová Ves
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 05. 03. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Inštitút tepelného hospodárstva, s.r.o.
IČO 46644806 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 05. 2023 | trvá | Aktívny |
|
BEK Haniska, s.r.o.
IČO 44994176 · Cestice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 12. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Bek Agro, s.r.o.
IČO 44994257 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 03. 2022 | trvá | Aktívny |
|
DUN-Farm, s.r.o.
IČO 47241179 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 01. 2022 | trvá | Aktívny |
|
MEDIFARM, s.r.o.
IČO 35975687 · Tornaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 01. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Bek Agro, s.r.o.
IČO 44994257 · Dobšiná
|
Konateľ | 12. 01. 2022 | trvá | Aktívny |
|
MEDIFARM, s.r.o.
IČO 35975687 · Tornaľa
|
Konateľ | 11. 01. 2022 | trvá | Aktívny |
|
INTEHO, s. r. o.
IČO 35809523 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 04. 2021 | trvá | Aktívny |
|
KINROSS s. r. o.
IČO 47242400 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 02. 03. 2021 | trvá | Aktívny |
|
INTEHO, s. r. o.
IČO 35809523 · Dobšiná
|
Konateľ | 19. 02. 2021 | trvá | Aktívny |
|
DUN-Farm, s.r.o.
IČO 47241179 · Dobšiná
|
Konateľ | 12. 01. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Inštitút tepelného hospodárstva, s.r.o.
IČO 46644806 · Dobšiná
|
Konateľ | 05. 01. 2021 | trvá | Aktívny |
|
KINROSS s. r. o.
IČO 47242400 · Dobšiná
|
Konateľ | 28. 12. 2020 | trvá | Aktívny |
|
BITLAND a.s.
IČO 50289675 · Veľká Lomnica
|
Člen dozorného orgánu | 12. 03. 2019 | trvá | Aktívny |
|
BBF energy, s.r.o.
IČO 46225111 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 09. 11. 2015 | trvá | Aktívny |
|
JM market plus s.r.o.
IČO 47243651 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 01. 2022 | 12. 01. 2024 | Aktívny |
|
JM market plus s.r.o.
IČO 47243651 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 12. 01. 2022 | 15. 12. 2023 | Aktívny |
|
JM market plus s.r.o.
IČO 47243651 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 12. 01. 2022 | 12. 01. 2024 | Aktívny |
|
EVO VI, s. r. o.
IČO 50204904 · Poprad
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 07. 2020 | 04. 11. 2021 | Aktívny |
|
Inštitút tepelného hospodárstva, s.r.o.
IČO 46644806 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 06. 2020 | 15. 05. 2023 | Aktívny |
|
BEK Haniska, s.r.o.
IČO 44994176 · Cestice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 05. 2020 | 06. 12. 2022 | Aktívny |
|
Bioagris 2, s. r. o.
IČO 45724113 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 31. 05. 2021 | Aktívny |
|
Regionálna energetika a.s.
IČO 36350796 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 07. 08. 2019 | 09. 04. 2021 | Aktívny |
|
Regionálna energetika a.s.
IČO 36350796 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 07. 08. 2019 | 09. 07. 2021 | Aktívny |
|
Fotovoltaická elektráreň Bátka, s. r. o. /skratka FEB, s. r. o./
IČO 45571414 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 25. 06. 2021 | Aktívny |
|
Fotovoltaická elektráreň Bátka, s. r. o. /skratka FEB, s. r. o./
IČO 45571414 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 07. 04. 2021 | Aktívny |
|
Bioagris 2, s. r. o.
IČO 45724113 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 07. 04. 2021 | Aktívny |
|
GESTUS Investments, s.r.o.
IČO 36683451 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 02. 07. 2021 | Aktívny |
|
GESTUS Investments, s.r.o.
IČO 36683451 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 07. 04. 2021 | Aktívny |
|
Bioagris, s. r. o.
IČO 44697112 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 07. 04. 2021 | Aktívny |
|
Bioagris, s. r. o.
IČO 44697112 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 27. 08. 2021 | Aktívny |
|
AQUIRA s. r. o.
IČO 36863289 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 25. 06. 2021 | Aktívny |
|
AQUIRA s. r. o.
IČO 36863289 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 07. 04. 2021 | Aktívny |
|
FVE Senec, s.r.o.
IČO 45723885 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 14. 06. 2021 | Aktívny |
|
FVE Senec, s.r.o.
IČO 45723885 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 07. 04. 2021 | Aktívny |
|
Bioagris 1, s. r. o.
IČO 45724008 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 07. 04. 2021 | Aktívny |
|
Bioagris 1, s. r. o.
IČO 45724008 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 26. 05. 2021 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Člen dozorného orgánu | 14. 05. 2019 | 07. 10. 2020 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Člen dozorného orgánu | 14. 05. 2019 | 23. 09. 2020 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 14. 07. 2021 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 22. 07. 2021 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 20. 07. 2021 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 20. 07. 2021 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 22. 07. 2021 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 20. 07. 2021 | Aktívny |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Člen dozorného orgánu | 20. 06. 2018 | 09. 04. 2021 | Aktívny |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Člen dozorného orgánu | 20. 06. 2018 | 28. 05. 2021 | Aktívny |
|
esenco s.r.o.
IČO 50584901 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 01. 2018 | 22. 10. 2018 | Aktívny |
|
esenco s.r.o.
IČO 50584901 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 20. 09. 2017 | 28. 09. 2018 | Aktívny |
|
esenco s.r.o.
IČO 50584901 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 20. 09. 2017 | 22. 10. 2018 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 02. 04. 2019 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 29. 03. 2019 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Člen dozorného orgánu | 10. 08. 2017 | 05. 06. 2019 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 24. 04. 2019 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Člen dozorného orgánu | 10. 08. 2017 | 14. 05. 2019 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 16. 04. 2019 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 02. 04. 2019 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 08. 04. 2019 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
MEDIFARM, s.r.o.
IČO 35975687 · Tornaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 03. 2017 | 18. 10. 2018 | Aktívny |
|
MEDIFARM, s.r.o.
IČO 35975687 · Tornaľa
|
Konateľ | 11. 01. 2017 | 28. 09. 2018 | Aktívny |
|
MEDIFARM, s.r.o.
IČO 35975687 · Tornaľa
|
Konateľ | 11. 01. 2017 | 18. 10. 2018 | Aktívny |
|
DOUVE - AGRO, s.r.o.
IČO 44843364 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 11. 2016 | 18. 10. 2018 | Aktívny |
|
DOUVE - AGRO, s.r.o.
IČO 44843364 · Dobšiná
|
Konateľ | 14. 10. 2016 | 28. 09. 2018 | Aktívny |
|
DOUVE - AGRO, s.r.o.
IČO 44843364 · Dobšiná
|
Konateľ | 14. 10. 2016 | 18. 10. 2018 | Aktívny |
|
AGRO-TISA a.s.
IČO 50326856 · Kráľovský Chlmec
|
Člen dozorného orgánu | 17. 06. 2016 | 22. 11. 2016 | Zaniknutý |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Člen dozorného orgánu | 17. 06. 2016 | 29. 06. 2018 | Aktívny |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Člen dozorného orgánu | 17. 06. 2016 | 20. 06. 2018 | Aktívny |
|
AGRO-TISA a.s.
IČO 50326856 · Kráľovský Chlmec
|
Člen dozorného orgánu | 17. 06. 2016 | 09. 11. 2016 | Zaniknutý |
|
BBF energy, s.r.o.
IČO 46225111 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 09. 11. 2015 | 04. 03. 2025 | Aktívny |
|
AGRO-VALALIKY a.s.
IČO 36191922 · Cestice
|
Člen dozorného orgánu | 04. 03. 2015 | 23. 09. 2024 | Aktívny |
|
AGRO-VALALIKY a.s.
IČO 36191922 · Cestice
|
Člen dozorného orgánu | 04. 03. 2015 | 10. 09. 2024 | Aktívny |
|
ALS group, a.s.
IČO 47782188 · Poprad
|
Predstavenstvo | 02. 07. 2014 | 05. 11. 2024 | Aktívny |
|
ALS group, a.s.
IČO 47782188 · Poprad
|
Predstavenstvo | 02. 07. 2014 | 10. 09. 2024 | Aktívny |
|
ALIS energy, a.s.
IČO 47780444 · Poprad
|
Predstavenstvo | 20. 06. 2014 | 05. 01. 2021 | Aktívny |
|
ALIS energy, a.s.
IČO 47780444 · Poprad
|
Predstavenstvo | 20. 06. 2014 | 25. 11. 2020 | Aktívny |
|
ESIN construction, a. s. v konkurze
IČO 44318596 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 27. 04. 2013 | 13. 05. 2019 | V konkurze |
|
ESIN construction, a. s. v konkurze
IČO 44318596 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 27. 04. 2013 | 27. 04. 2018 | V konkurze |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 23. 03. 2013 | 25. 08. 2017 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 23. 03. 2013 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
TATRAFAT, spol. s r.o. Huncovce
IČO 31674038 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 28. 09. 2012 | 19. 11. 2024 | Aktívny |
|
TATRAFAT, spol. s r.o. Huncovce
IČO 31674038 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 28. 09. 2012 | 12. 12. 2024 | Aktívny |
|
SPR Development, a.s.
IČO 46033998 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 25. 08. 2017 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 25. 08. 2017 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
ESG, a. s.
IČO 46024395 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 31. 12. 2012 | Zaniknutý |
|
SLG Invest, a. s.
IČO 46033921 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 14. 08. 2012 | 22. 03. 2013 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 28. 07. 2012 | 16. 10. 2017 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 28. 07. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
ESIN R2, a. s.
IČO 46742026 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 29. 06. 2012 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
ESIN R1, a. s.
IČO 46741399 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 28. 06. 2012 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
ESIN R3, a. s.
IČO 46741143 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 27. 06. 2012 | 31. 12. 2012 | Zaniknutý |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 04. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 04. 2012 | 25. 08. 2017 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 04. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 04. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 04. 2012 | 25. 08. 2017 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 04. 2012 | 25. 08. 2017 | Aktívny |
|
SUNLANDIA, a. s.
IČO 45357188 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 03. 04. 2012 | 31. 12. 2012 | Zaniknutý |
|
Tr - Energo, a. s.
IČO 46043586 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 03. 04. 2012 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
FSR Invest, a. s.
IČO 47233001 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 03. 04. 2012 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
ESIN T3, a. s.
IČO 46568034 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 03. 03. 2012 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
ESIN T2, a. s.
IČO 46567836 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 02. 03. 2012 | 31. 12. 2012 | Zaniknutý |
|
ESIN T1, a.s.
IČO 46567950 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 02. 03. 2012 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
ASTOM ND, s. r. o.
IČO 35978147 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 20. 10. 2011 | 06. 04. 2021 | Aktívny |
|
ASTOM ND, s. r. o.
IČO 35978147 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 20. 10. 2011 | 25. 11. 2020 | Aktívny |
|
ASTOM V, s. r. o.
IČO 36689033 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 20. 10. 2011 | 19. 04. 2021 | Aktívny |
|
ASTOM V, s. r. o.
IČO 36689033 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 20. 10. 2011 | 25. 11. 2020 | Aktívny |
|
ASTOM BPS s. r. o.
IČO 36329304 · Považská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 03. 2011 | 27. 06. 2012 | Aktívny |
|
ASTOM BPS s. r. o.
IČO 36329304 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 31. 12. 2010 | 22. 02. 2021 | Aktívny |
|
ASTOM BPS s. r. o.
IČO 36329304 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 31. 12. 2010 | 25. 11. 2020 | Aktívny |
|
ASTOM-4PS s.r.o.
IČO 45900078 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 10. 2010 | 05. 02. 2016 | Aktívny |
|
ASTOM-4PS s.r.o.
IČO 45900078 · Dobšiná
|
Konateľ | 26. 10. 2010 | 02. 03. 2023 | Aktívny |
|
ASTOM-4PS s.r.o.
IČO 45900078 · Dobšiná
|
Konateľ | 26. 10. 2010 | 03. 02. 2023 | Aktívny |
|
ASTOM s. r. o.
IČO 44750048 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 05. 2009 | 22. 07. 2019 | Aktívny |
|
ASTOM s. r. o.
IČO 44750048 · Považská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 05. 2009 | 31. 10. 2016 | Aktívny |
|
ASTOM s. r. o.
IČO 44750048 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 05. 2009 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
ASTOM s. r. o.
IČO 44750048 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 05. 2009 | 05. 08. 2021 | Aktívny |
|
ASTOM s. r. o.
IČO 44750048 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 05. 2009 | 25. 04. 2019 | Aktívny |
|
Slovenské elektrárne, a.s. Vodné elektrárne, odštepný závod
Trenčín
|
Vedúci podniku zahraničnej osoby / organizačnej zložky podniku zahraničnej osoby | 21. 02. 2003 | 31. 07. 2007 | Zaniknutý |
|
Slovenské elektrárne, a.s. v skratke: SE, a.s.
IČO 31380751 · Bratislava
|
Prokurista | 22. 05. 1997 | 10. 01. 1999 | Zaniknutý |
|
Slovenské elektrárne, a.s. v skratke: SE, a.s.
IČO 31380751 · Bratislava
|
Prokurista | 22. 05. 1995 | 21. 05. 1997 | Zaniknutý |
|
Slovenské elektrárne, a.s., Vodné elektrárne Dobšiná, odštepný závod
Dobšiná
|
Vedúci podniku zahraničnej osoby / organizačnej zložky podniku zahraničnej osoby | 03. 02. 1995 | 14. 01. 2013 | Zaniknutý |