Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Marek Holečka
Bratislava - mestská časť Ružinov
13
subjektov celkom
11
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
2
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
VELVET A12 s. r. o.
IČO 57700109 · Čakany
|
Konateľ | 21. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A12 s. r. o.
IČO 57700109 · Čakany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A11 s. r. o.
IČO 57702837 · Čakany
|
Konateľ | 30. 06. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A11 s. r. o.
IČO 57702837 · Čakany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 06. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A9 s. r. o.
IČO 57499039 · Čakany
|
Konateľ | 07. 03. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A9 s. r. o.
IČO 57499039 · Čakany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 03. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A8 s. r. o.
IČO 57336351 · Čakany
|
Konateľ | 19. 02. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A6 s. r. o.
IČO 57334536 · Čakany
|
Konateľ | 03. 02. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A3 s.r.o.
IČO 56861559 · Čakany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 03. 2025 | trvá | Aktívny |
|
VELVET A3 s.r.o.
IČO 56861559 · Čakany
|
Konateľ | 21. 03. 2025 | trvá | Aktívny |
|
INTUON Investments s. r. o.
IČO 57703051 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 08. 2026 | 23. 10. 2026 | Aktívny |
|
INTUON Investments s. r. o.
IČO 57703051 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 21. 08. 2026 | 23. 10. 2026 | Aktívny |
|
INTUON Investments s. r. o.
IČO 57703051 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 21. 08. 2026 | 15. 10. 2026 | Aktívny |
|
VELVET A10 s. r. o.
IČO 57497214 · Dunajská Streda
|
Konateľ | 12. 03. 2026 | 25. 06. 2026 | Aktívny |
|
VELVET A10 s. r. o.
IČO 57497214 · Dunajská Streda
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 03. 2026 | 25. 06. 2026 | Aktívny |
|
VELVET A10 s. r. o.
IČO 57497214 · Dunajská Streda
|
Konateľ | 12. 03. 2026 | 15. 06. 2026 | Aktívny |
|
VELVET A8 s. r. o.
IČO 57336351 · Čakany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 02. 2026 | 06. 03. 2026 | Aktívny |
|
Rokfort s. r. o.
IČO 57334587 · Liptovský Mikuláš - Palúdzka
|
Konateľ | 10. 02. 2026 | 17. 03. 2026 | Aktívny |
|
Rokfort s. r. o.
IČO 57334587 · Liptovský Mikuláš - Palúdzka
|
Konateľ | 10. 02. 2026 | 16. 02. 2026 | Aktívny |
|
Rokfort s. r. o.
IČO 57334587 · Liptovský Mikuláš - Palúdzka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 02. 2026 | 17. 03. 2026 | Aktívny |
|
VELVET A6 s. r. o.
IČO 57334536 · Čakany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 02. 2026 | 11. 02. 2026 | Aktívny |
|
HS HOLDING s. r. o.
IČO 56851405 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 04. 04. 2025 | 25. 03. 2026 | Aktívny |
|
HS HOLDING s. r. o.
IČO 56851405 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 04. 04. 2025 | 13. 03. 2026 | Aktívny |
|
HS HOLDING s. r. o.
IČO 56851405 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 04. 2025 | 25. 03. 2026 | Aktívny |
|
Enter Out Solutions s. r. o.
IČO 56854099 · Košice - mestská časť Západ
|
Konateľ | 29. 03. 2025 | 27. 02. 2026 | Aktívny |
|
Enter Out Solutions s. r. o.
IČO 56854099 · Košice - mestská časť Západ
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 03. 2025 | 27. 02. 2026 | Aktívny |
|
Enter Out Solutions s. r. o.
IČO 56854099 · Košice - mestská časť Západ
|
Konateľ | 29. 03. 2025 | 16. 02. 2026 | Aktívny |
|
Marek Holečka
IČO 56180802 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Podnikateľ | 26. 03. 2024 | 15. 01. 2026 | Zaniknutý |
|
URBANČÍK RACING - v likvidácii
IČO 42260604 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 01. 01. 2022 | 07. 12. 2022 | Zaniknutý |