Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Tomáš Kukučka
Vysoké Tatry
22
subjektov celkom
22
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
0
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
ESIN racing, s.r.o.
IČO 44274211 · Považská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 02. 2023 | trvá | Aktívny |
|
BEK Haniska, s.r.o.
IČO 44994176 · Cestice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 12. 2022 | trvá | Aktívny |
|
ESIN facility, s.r.o.
IČO 44606664 · Poprad
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 11. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Kukučka, s.r.o.
IČO 36346349 · Považská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 03. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Kukučka, s.r.o.
IČO 36346349 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 16. 02. 2022 | trvá | Aktívny |
|
EVO VI, s. r. o.
IČO 50204904 · Poprad
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 05. 11. 2021 | trvá | Aktívny |
|
BITLAND a.s.
IČO 50289675 · Veľká Lomnica
|
Člen dozorného orgánu | 12. 03. 2019 | trvá | Aktívny |
|
EVO VI, s. r. o.
IČO 50204904 · Poprad
|
Konateľ | 19. 11. 2018 | trvá | Aktívny |
|
EG Echo s.r.o.
IČO 50239678 · Poprad
|
Konateľ | 19. 11. 2018 | trvá | Aktívny |
|
EG Charlie s.r.o.
IČO 50239881 · Poprad
|
Konateľ | 19. 11. 2018 | trvá | Aktívny |
|
EG Delta s.r.o.
IČO 50240153 · Poprad
|
Konateľ | 19. 11. 2018 | trvá | Aktívny |
|
ESIN Finance s.r.o.
IČO 50204645 · Veľká Lomnica
|
Konateľ | 06. 04. 2016 | trvá | Aktívny |
|
ESIN facility, s.r.o.
IČO 44606664 · Poprad
|
Konateľ | 27. 01. 2009 | trvá | Aktívny |
|
ESIN racing, s.r.o.
IČO 44274211 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 16. 07. 2008 | trvá | Aktívny |
|
Inštitút tepelného hospodárstva, s.r.o.
IČO 46644806 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 05. 2023 | 08. 09. 2023 | Aktívny |
|
MOLD-TRADE, spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO 31730337 · Cestice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 10. 2021 | 27. 11. 2024 | Aktívny |
|
INTEHO, s. r. o.
IČO 35809523 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 04. 2021 | 19. 09. 2023 | Aktívny |
|
INTEHO, s. r. o.
IČO 35809523 · Dobšiná
|
Konateľ | 19. 02. 2021 | 19. 09. 2023 | Aktívny |
|
INTEHO, s. r. o.
IČO 35809523 · Dobšiná
|
Konateľ | 19. 02. 2021 | 16. 08. 2023 | Aktívny |
|
EVO VI, s. r. o.
IČO 50204904 · Poprad
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 07. 2020 | 04. 11. 2021 | Aktívny |
|
Inštitút tepelného hospodárstva, s.r.o.
IČO 46644806 · Dobšiná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 06. 2020 | 15. 05. 2023 | Aktívny |
|
BEK Haniska, s.r.o.
IČO 44994176 · Cestice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 05. 2020 | 06. 12. 2022 | Aktívny |
|
Regionálna energetika a.s.
IČO 36350796 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 07. 08. 2019 | 09. 04. 2021 | Aktívny |
|
Regionálna energetika a.s.
IČO 36350796 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 07. 08. 2019 | 09. 07. 2021 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 04. 02. 2019 | 20. 07. 2021 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 04. 02. 2019 | 22. 07. 2021 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Člen dozorného orgánu | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
Agro Valaliky ND, s. r. o.
IČO 47919400 · Cestice
|
Konateľ | 19. 11. 2018 | 12. 01. 2021 | Aktívny |
|
Agro Valaliky ND, s. r. o.
IČO 47919400 · Cestice
|
Konateľ | 19. 11. 2018 | 27. 11. 2020 | Aktívny |
|
ASTOM V, s. r. o.
IČO 36689033 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 19. 11. 2018 | 19. 04. 2021 | Aktívny |
|
ASTOM V, s. r. o.
IČO 36689033 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 19. 11. 2018 | 25. 11. 2020 | Aktívny |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Predstavenstvo | 20. 06. 2018 | 09. 04. 2021 | Aktívny |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Predstavenstvo | 20. 06. 2018 | 28. 05. 2021 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 23. 09. 2020 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 07. 10. 2020 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 20. 10. 2017 | Aktívny |
|
MOLD-TRADE, spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO 31730337 · Cestice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 04. 2015 | 27. 10. 2021 | Aktívny |
|
ALS group, a.s.
IČO 47782188 · Poprad
|
Predstavenstvo | 02. 07. 2014 | 05. 11. 2024 | Aktívny |
|
ALS group, a.s.
IČO 47782188 · Poprad
|
Predstavenstvo | 02. 07. 2014 | 10. 09. 2024 | Aktívny |
|
ALIS energy, a.s.
IČO 47780444 · Poprad
|
Predstavenstvo | 20. 06. 2014 | 25. 11. 2020 | Aktívny |
|
ALIS energy, a.s.
IČO 47780444 · Poprad
|
Predstavenstvo | 20. 06. 2014 | 05. 01. 2021 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2012 | 25. 08. 2017 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 28. 07. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 28. 07. 2012 | 16. 10. 2017 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 04. 2012 | 25. 08. 2017 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 04. 2012 | 10. 08. 2017 | Aktívny |
|
ESIN facility, s.r.o.
IČO 44606664 · Poprad
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 01. 2009 | 09. 11. 2022 | Aktívny |
|
ESIN racing, s.r.o.
IČO 44274211 · Považská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 07. 2008 | 23. 02. 2023 | Aktívny |