Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Lukáš Saksa
Spišská Nová Ves
20
subjektov celkom
6
aktívnych
1
v likvidácii / konkurze
13
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Develop Innovations group, s. r. o.
IČO 55649203 · Košice - mestská časť Sídlisko KVP
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 12. 2023 | trvá | Aktívny |
|
LS RACING L, s.r.o. v konkurze
IČO 47472006 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 12. 2020 | trvá | V konkurze |
|
LS RACING L, s.r.o. v konkurze
IČO 47472006 · Prešov
|
Konateľ | 25. 08. 2020 | trvá | V konkurze |
|
eR-tech Innovations s.r.o.
IČO 47683449 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Develop & Six Revital s.r.o.
IČO 50490605 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 12. 2018 | trvá | Aktívny |
|
R.CH.T.-X s.r.o.
IČO 46334823 · Prakovce
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 10. 2018 | trvá | Aktívny |
|
Lukáš Saksa
IČO 41688082 · Spišská Nová Ves
|
Podnikateľ | 15. 05. 2005 | trvá | Aktívny |
|
Develop Innovations group, s. r. o.
IČO 55649203 · Košice - mestská časť Sídlisko KVP
|
Konateľ | 09. 10. 2023 | 13. 02. 2026 | Aktívny |
|
Develop Innovations group, s. r. o.
IČO 55649203 · Košice - mestská časť Sídlisko KVP
|
Konateľ | 09. 10. 2023 | 21. 01. 2026 | Aktívny |
|
SEPP trade, s.r.o.
IČO 36245445 · Košice - mestská časť Sídlisko KVP
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 01. 2023 | 29. 11. 2024 | Zaniknutý |
|
SEPP trade, s.r.o.
IČO 36245445 · Košice - mestská časť Sídlisko KVP
|
Konateľ | 01. 12. 2022 | 29. 11. 2024 | Zaniknutý |
|
L.S.Development, s. r. o.
IČO 50102290 · Dolný Kubín
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2022 | 29. 05. 2024 | Zaniknutý |
|
CARS - MB s.r.o.
IČO 47460938 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 02. 2021 | 18. 09. 2024 | Zaniknutý |
|
CARS - MB s.r.o.
IČO 47460938 · Prešov
|
Konateľ | 08. 02. 2021 | 18. 09. 2024 | Zaniknutý |
|
L.S.Development, s. r. o.
IČO 50102290 · Dolný Kubín
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 09. 2020 | 20. 05. 2022 | Zaniknutý |
|
L.S.Development, s. r. o.
IČO 50102290 · Dolný Kubín
|
Konateľ | 13. 08. 2020 | 29. 05. 2024 | Zaniknutý |
|
LS RACING LS s. r. o.
IČO 31724434 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 05. 2020 | 20. 05. 2024 | Zaniknutý |
|
LS RACING LS s. r. o.
IČO 31724434 · Prešov
|
Konateľ | 23. 04. 2020 | 20. 05. 2024 | Zaniknutý |
|
LS RACING, s. r. o.
IČO 44691297 · Spišská Nová Ves
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 09. 2019 | 28. 05. 2024 | Zaniknutý |
|
eR-tech Innovations s.r.o.
IČO 47683449 · Prešov
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 23. 09. 2026 | Aktívny |
|
LS RACING, s. r. o.
IČO 44691297 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 10. 07. 2019 | 28. 05. 2024 | Zaniknutý |
|
Machine Central Tobacco s.r.o.
IČO 46061169 · Košice-Ťahanovce
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 12. 2018 | 29. 05. 2026 | Zaniknutý |
|
Machine Central Tobacco s.r.o.
IČO 46061169 · Košice-Ťahanovce
|
Konateľ | 07. 11. 2018 | 11. 02. 2026 | Zaniknutý |
|
Machine Central Tobacco s.r.o.
IČO 46061169 · Košice-Ťahanovce
|
Konateľ | 07. 11. 2018 | 21. 01. 2026 | Zaniknutý |
|
MOTOR TRADE s.r.o.
IČO 51062780 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 10. 2018 | 12. 12. 2018 | Aktívny |
|
MOTOR TRADE s.r.o.
IČO 51062780 · Prešov
|
Konateľ | 15. 10. 2018 | 12. 12. 2018 | Aktívny |
|
MOTOR TRADE s.r.o.
IČO 51062780 · Prešov
|
Konateľ | 15. 10. 2018 | 31. 10. 2018 | Aktívny |
|
Develop & Six Revital s.r.o.
IČO 50490605 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 28. 08. 2018 | 21. 01. 2026 | Aktívny |
|
Develop & Six Revital s.r.o.
IČO 50490605 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 28. 08. 2018 | 17. 03. 2026 | Aktívny |
|
R.CH.T.-X s.r.o.
IČO 46334823 · Prakovce
|
Konateľ | 06. 08. 2018 | 21. 01. 2026 | Aktívny |
|
R.CH.T.-X s.r.o.
IČO 46334823 · Prakovce
|
Konateľ | 06. 08. 2018 | 27. 02. 2026 | Aktívny |
|
UNISLOV, spol. s r.o.
IČO 36572012 · Spišská Nová Ves
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 05. 2016 | 24. 08. 2017 | Zaniknutý |
|
UNISLOV, spol. s r.o.
IČO 36572012 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 26. 04. 2016 | 24. 08. 2017 | Zaniknutý |
|
IQ Solar s.r.o.
IČO 44657927 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 11. 12. 2015 | 22. 11. 2016 | Zaniknutý |
|
DEVELOPMENT COMMERCE, s. r. o.
IČO 46455582 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 21. 12. 2011 | 13. 11. 2020 | Zaniknutý |
|
DEVELOPMENT COMMERCE, s. r. o.
IČO 46455582 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 21. 12. 2011 | 27. 11. 2020 | Zaniknutý |
|
DEVELOPMENT COMMERCE, s. r. o.
IČO 46455582 · Spišská Nová Ves
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 12. 2011 | 27. 11. 2020 | Zaniknutý |
|
PELEX s. r. o.
IČO 45570281 · Nitra
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 02. 2011 | 24. 08. 2017 | Zaniknutý |
|
PELEX s. r. o.
IČO 45570281 · Nitra
|
Konateľ | 31. 01. 2011 | 24. 08. 2017 | Zaniknutý |
|
SINTAX s.r.o.
IČO 45587485 · Nitra
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 01. 2011 | 24. 08. 2017 | Zaniknutý |
|
SINTAX s.r.o.
IČO 45587485 · Nitra
|
Konateľ | 18. 01. 2011 | 24. 08. 2017 | Zaniknutý |
|
MAR MIK plus, s.r.o.
IČO 36516686 · Haniska
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 09. 2010 | 24. 08. 2017 | Zaniknutý |
|
MAR MIK plus, s.r.o.
IČO 36516686 · Haniska
|
Konateľ | 06. 09. 2010 | 24. 08. 2017 | Zaniknutý |
|
GARDEN-GG, s.r.o.
IČO 36545287 · Spišská Nová Ves
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 03. 2010 | 18. 05. 2011 | Zaniknutý |
|
GARDEN-GG, s.r.o.
IČO 36545287 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 05. 02. 2010 | 18. 05. 2011 | Zaniknutý |
|
GARDEN-GG, s.r.o.
IČO 36545287 · Spišská Nová Ves
|
Konateľ | 05. 02. 2010 | 10. 05. 2011 | Zaniknutý |