Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Peter Harciník
Raková
21
subjektov celkom
15
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
6
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
KOVAC spol. s r.o.
IČO 00614211 · Čadca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 09. 2022 | trvá | Aktívny |
|
KOVAC spol. s r.o.
IČO 00614211 · Čadca
|
Konateľ | 30. 09. 2022 | trvá | Aktívny |
|
FINNGATE, a. s.
IČO 44667817 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 23. 08. 2022 | trvá | Aktívny |
|
ZDROJ Čadca, spol. s r.o.
IČO 36372803 · Čadca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Komerc družstvo, družstvo
IČO 36399868 · Žilina
|
Predseda | 01. 09. 2017 | trvá | Aktívny |
|
STOMIL SANOK, spol. s r.o.
IČO 36389633 · Čadca
|
Konateľ | 13. 08. 2021 | 21. 07. 2021 | Zaniknutý |
|
STK s.r.o. ČADCA
IČO 36379697 · Čadca
|
Konateľ | 31. 07. 2021 | 23. 06. 2021 | Aktívny |
|
STOMIL SANOK, spol. s r.o.
IČO 36389633 · Čadca
|
Konateľ | 01. 09. 2017 | 12. 08. 2021 | Zaniknutý |
|
MPS PLUS s. r. o.
IČO 46797408 · Bratislava
|
Konateľ | 25. 08. 2014 | 01. 06. 2018 | Aktívny |
|
MPS PLUS s. r. o.
IČO 46797408 · Bratislava
|
Konateľ | 25. 08. 2014 | 17. 05. 2018 | Aktívny |
|
LPH REALITY s. r. o.
IČO 47232421 · Žilina
|
Konateľ | 10. 04. 2012 | 21. 07. 2021 | Aktívny |
|
LPH REALITY s. r. o.
IČO 47232421 · Žilina
|
Konateľ | 10. 04. 2012 | 23. 08. 2021 | Aktívny |
|
DELIKANA SK s. r. o.
IČO 46609261 · Bratislava
|
Konateľ | 03. 04. 2012 | 10. 10. 2012 | Zaniknutý |
|
DELIKANA SK s. r. o.
IČO 46609261 · Bratislava
|
Konateľ | 03. 04. 2012 | 25. 09. 2012 | Zaniknutý |
|
S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO 36386685 · Žilina
|
Konateľ | 04. 02. 2012 | 01. 02. 2012 | Aktívny |
|
KOP a.s.
IČO 44952228 · Žilina
|
Predstavenstvo | 03. 11. 2011 | 29. 05. 2017 | Aktívny |
|
KOP a.s.
IČO 44952228 · Žilina
|
Predstavenstvo | 03. 11. 2011 | 22. 05. 2017 | Aktívny |
|
AUTOCENTRUM PLUS, s.r.o.
IČO 36388483 · Čadca
|
Konateľ | 01. 01. 2011 | 27. 06. 2016 | Zaniknutý |
|
AUTOCENTRUM PLUS, s.r.o.
IČO 36388483 · Čadca
|
Konateľ | 01. 01. 2011 | 08. 06. 2016 | Zaniknutý |
|
KYSUCE, a.s.
IČO 36403946 · Trenčín
|
Predstavenstvo | 11. 12. 2008 | 17. 12. 2008 | Zaniknutý |
|
KYSUCE, a.s.
IČO 36403946 · Trenčín
|
Predstavenstvo | 11. 12. 2008 | 12. 12. 2008 | Zaniknutý |
|
KYSUCE, a.s.
IČO 36403946 · Trenčín
|
Predstavenstvo | 10. 12. 2008 | 11. 12. 2008 | Zaniknutý |
|
KYSUCE, a.s.
IČO 36403946 · Trenčín
|
Predstavenstvo | 10. 12. 2008 | 16. 12. 2008 | Zaniknutý |
|
Chalety Lúčky s. r. o.
IČO 44345968 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 30. 09. 2008 | 30. 12. 2011 | Aktívny |
|
Chalety Lúčky s. r. o.
IČO 44345968 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 30. 09. 2008 | 21. 12. 2011 | Aktívny |
|
KYSUCE, a.s.
IČO 36403946 · Trenčín
|
Predstavenstvo | 02. 09. 2008 | 06. 10. 2008 | Zaniknutý |
|
KYSUCE, a.s.
IČO 36403946 · Trenčín
|
Predstavenstvo | 02. 09. 2008 | 10. 10. 2008 | Zaniknutý |
|
W.H.A. INVEST s. r. o.
IČO 44274017 · Žilina
|
Konateľ | 26. 07. 2008 | 18. 11. 2009 | Aktívny |
|
W.H.A. INVEST s. r. o.
IČO 44274017 · Žilina
|
Konateľ | 26. 07. 2008 | 01. 10. 2009 | Aktívny |
|
SCR - Veľká Rača, a.s.
IČO 36383775 · Trenčín
|
Predstavenstvo | 25. 07. 2008 | 06. 10. 2008 | Zaniknutý |
|
SCR - Veľká Rača, a.s.
IČO 36383775 · Trenčín
|
Predstavenstvo | 25. 07. 2008 | 10. 10. 2008 | Zaniknutý |
|
MAH, s.r.o.
IČO 36407194 · Čadca
|
Konateľ | 04. 02. 2008 | 29. 07. 2021 | Aktívny |
|
MAH, s.r.o.
IČO 36407194 · Čadca
|
Konateľ | 04. 02. 2008 | 23. 06. 2021 | Aktívny |
|
STOMIL SANOK SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 31636918 · Čadca
|
Konateľ | 01. 06. 2007 | 16. 07. 2010 | Zaniknutý |
|
STOP, družstvo
IČO 31621325 · Čadca
|
Neurčené | 09. 08. 2002 | 21. 07. 2021 | Aktívny |
|
STOP, družstvo
IČO 31621325 · Čadca
|
Predseda | 09. 08. 2002 | 12. 08. 2021 | Aktívny |
|
S.H.S., spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO 36386685 · Žilina
|
Konateľ | 07. 07. 1999 | 03. 02. 2012 | Aktívny |
|
STK s.r.o. ČADCA
IČO 36379697 · Čadca
|
Konateľ | 14. 01. 1999 | 30. 07. 2021 | Aktívny |
|
Prvá investičná, spol. s r.o.
IČO 36373401 · Čadca
|
Konateľ | 06. 02. 1998 | 29. 07. 2021 | Aktívny |
|
Prvá investičná, spol. s r.o.
IČO 36373401 · Čadca
|
Konateľ | 06. 02. 1998 | 23. 06. 2021 | Aktívny |
|
ZDROJ Čadca, spol. s r.o.
IČO 36372803 · Čadca
|
Konateľ | 11. 07. 1997 | 21. 07. 2021 | Aktívny |
|
ZDROJ Čadca, spol. s r.o.
IČO 36372803 · Čadca
|
Konateľ | 11. 07. 1997 | 13. 08. 2021 | Aktívny |
|
ZDROJ Čadca, spol. s r.o.
IČO 36372803 · Čadca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 07. 1997 | 20. 05. 2022 | Aktívny |
|
PM a Kompany, spol. s r.o.
IČO 36004502 · Čadca
|
Konateľ | 27. 09. 1996 | 23. 06. 2021 | Aktívny |
|
PM a Kompany, spol. s r.o.
IČO 36004502 · Čadca
|
Konateľ | 27. 09. 1996 | 24. 08. 2021 | Aktívny |