Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Miloslav Čulík
Doksy
12
subjektov celkom
8
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
4
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
LM Consulting, s.r.o.
IČO 45931305 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 03. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Construct mont, s.r.o.
IČO 36257061 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 03. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Construct mont, s.r.o.
IČO 36257061 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 25. 02. 2022 | trvá | Aktívny |
|
VEM SK s.r.o.
IČO 51887576 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 02. 2022 | trvá | Aktívny |
|
LM Consulting, s.r.o.
IČO 45931305 · Bratislava
|
Konateľ | 09. 02. 2022 | trvá | Aktívny |
|
CONSULT.ing_INTEESSA_SLOVAKIA s.r.o.
IČO 52033236 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 01. 2022 | trvá | Aktívny |
|
VEM SK s.r.o.
IČO 51887576 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 12. 2021 | trvá | Aktívny |
|
CONSULT.ing_INTEESSA_SLOVAKIA s.r.o.
IČO 52033236 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 02. 11. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Medical and business consulting s. r. o.
IČO 46281614 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 10. 2020 | trvá | Aktívny |
|
Medical and business consulting s. r. o.
IČO 46281614 · Bratislava
|
Konateľ | 23. 09. 2020 | trvá | Aktívny |
|
ConServis s. r. o.
IČO 44791291 · Košice - Šaca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 02. 2020 | trvá | Aktívny |
|
ConServis s. r. o.
IČO 44791291 · Košice - Šaca
|
Konateľ | 09. 12. 2019 | trvá | Aktívny |
|
MediaShop, s.r.o.
IČO 46663142 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 06. 04. 2018 | trvá | Aktívny |
|
FLIN, s. r. o.
IČO 47172649 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 03. 2018 | trvá | Aktívny |
|
FLIN, s. r. o.
IČO 47172649 · Bratislava
|
Konateľ | 02. 02. 2018 | trvá | Aktívny |
|
MediaShop, s.r.o.
IČO 46663142 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 29. 01. 2018 | trvá | Aktívny |
|
VS Trade Slovakia s. r. o.
IČO 46800221 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 12. 2020 | 09. 04. 2025 | Zaniknutý |
|
Mirfam-stav s.r.o.
IČO 46116478 · Košice - Šaca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 09. 2020 | 02. 04. 2025 | Zaniknutý |
|
Mirfam-stav s.r.o.
IČO 46116478 · Košice - Šaca
|
Konateľ | 24. 09. 2020 | 02. 04. 2025 | Zaniknutý |
|
VS Trade Slovakia s. r. o.
IČO 46800221 · Bratislava
|
Konateľ | 15. 07. 2020 | 09. 04. 2025 | Zaniknutý |
|
SAMAKON s.r.o.
IČO 36655724 · Košice - Šaca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 01. 2020 | 21. 11. 2023 | Zaniknutý |
|
SAMAKON s.r.o.
IČO 36655724 · Košice - Šaca
|
Konateľ | 02. 11. 2019 | 21. 11. 2023 | Zaniknutý |
|
PURimex, s.r.o.
IČO 47036281 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 03. 2018 | 11. 12. 2018 | Zaniknutý |
|
PURimex, s.r.o.
IČO 47036281 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 06. 02. 2018 | 11. 12. 2018 | Zaniknutý |
|
PURimex, s.r.o.
IČO 47036281 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 06. 02. 2018 | 06. 11. 2018 | Zaniknutý |