Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
MUDr. Radoslav Bardún
Pezinok
26
subjektov celkom
19
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
7
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Kuszmannov bazár, s. r. o.
IČO 57623201 · Svätý Jur
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 06. 2026 | trvá | Aktívny |
|
ABAC, spol. s r.o.
IČO 35832282 · Svätý Jur
|
Konateľ | 19. 11. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Poliklinika Nemocničná, a. s.
IČO 53641914 · Malacky
|
Člen dozorného orgánu | 07. 11. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Medirex s. r. o.
IČO 35766450 · Svätý Jur
|
Konateľ | 26. 09. 2025 | trvá | Aktívny |
|
GYNCARE, a. s.
IČO 47242990 · Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
|
Člen dozorného orgánu | 08. 08. 2025 | trvá | Aktívny |
|
EnviroLab s.r.o.
IČO 35860456 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 06. 08. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Majunke, a. s.
IČO 54067138 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 25. 11. 2023 | trvá | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 25. 10. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Mores Resort, a. s.
IČO 46830995 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 25. 10. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Medicyt, a. s.
IČO 36544230 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 10. 08. 2023 | trvá | Aktívny |
|
ABAC, spol. s r.o.
IČO 35832282 · Svätý Jur
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Nemocničná a.s.
IČO 35865679 · Malacky
|
Člen dozorného orgánu | 01. 09. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Zemiansky dvor Šarpanec, s.r.o.
IČO 47217545 · Vysoké Tatry
|
Konateľ | 18. 12. 2018 | trvá | Aktívny |
|
ZAR Services, s. r. o.
IČO 35943076 · Svätý Jur
|
Konateľ | 01. 06. 2018 | trvá | Aktívny |
|
Pálffy Brauerei, s. r. o.
IČO 51020572 · Svätý Jur
|
Konateľ | 15. 09. 2017 | trvá | Aktívny |
|
ViaJur, s. r. o.
IČO 46972137 · Svätý Jur
|
Konateľ | 01. 06. 2017 | trvá | Aktívny |
|
ZAR, a. s.
IČO 46818383 · Bratislava
|
Predstavenstvo | 14. 06. 2016 | trvá | Aktívny |
|
ABAC plus, s. r. o.
IČO 44341881 · Svätý Jur
|
Konateľ | 12. 11. 2008 | trvá | Aktívny |
|
Medirex s. r. o.
IČO 35766450 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 26. 09. 2025 | 09. 12. 2025 | Aktívny |
|
ABAC 2, spol. s r. o.
IČO 56868685 · Svätý Jur
|
Konateľ | 09. 07. 2025 | 30. 03. 2026 | Zaniknutý |
|
Medirex s. r. o.
IČO 35766450 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 01. 10. 2023 | 26. 09. 2025 | Aktívny |
|
Medirex s. r. o.
IČO 35766450 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 01. 10. 2023 | 03. 10. 2025 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 01. 06. 2023 | 24. 10. 2023 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 01. 06. 2023 | 06. 11. 2023 | Aktívny |
|
Effective hotel management s.r.o.; skrátený názov: EHM s.r.o.
IČO 53045882 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Konateľ | 31. 05. 2023 | 14. 11. 2023 | Aktívny |
|
Effective hotel management s.r.o.; skrátený názov: EHM s.r.o.
IČO 53045882 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Konateľ | 31. 05. 2023 | 24. 10. 2023 | Aktívny |
|
Björnson group s.r.o., v likvidácii
IČO 35852259 · Pezinok
|
Likvidátor | 10. 05. 2023 | 26. 03. 2024 | Zaniknutý |
|
Björnson group s.r.o., v likvidácii
IČO 35852259 · Pezinok
|
Likvidátor | 10. 05. 2023 | 27. 03. 2024 | Zaniknutý |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 03. 02. 2023 | 31. 05. 2023 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 03. 02. 2023 | 09. 06. 2023 | Aktívny |
|
SPVD121, s. r. o.
IČO 46817964 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 26. 04. 2022 | 30. 06. 2023 | Zaniknutý |
|
Majunke, a. s.
IČO 54067138 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 26. 10. 2021 | 24. 11. 2023 | Aktívny |
|
Nemocničná a.s.
IČO 35865679 · Malacky
|
Predstavenstvo | 17. 08. 2021 | 24. 09. 2021 | Aktívny |
|
Nemocničná a.s.
IČO 35865679 · Malacky
|
Predstavenstvo | 17. 08. 2021 | 31. 08. 2021 | Aktívny |
|
GYNCARE, a. s.
IČO 47242990 · Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
|
Konateľ | 11. 05. 2021 | 16. 03. 2022 | Aktívny |
|
GYNCARE, a. s.
IČO 47242990 · Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
|
Konateľ | 11. 05. 2021 | 25. 04. 2022 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 09. 08. 2018 | 12. 04. 2023 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 09. 08. 2018 | 02. 02. 2023 | Aktívny |
|
EnviroLab s.r.o.
IČO 35860456 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 01. 06. 2018 | 17. 02. 2022 | Aktívny |
|
EnviroLab s.r.o.
IČO 35860456 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 01. 06. 2018 | 17. 01. 2022 | Aktívny |
|
Medirex s. r. o.
IČO 35766450 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 01. 05. 2018 | 30. 09. 2023 | Aktívny |
|
Medirex s. r. o.
IČO 35766450 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 01. 05. 2018 | 26. 06. 2024 | Aktívny |
|
ViaJur Agricultura s.r.o.
IČO 34126066 · Farná
|
Konateľ | 01. 06. 2017 | 28. 11. 2024 | Aktívny |
|
ViaJur, s. r. o.
IČO 46972137 · Svätý Jur
|
Konateľ | 01. 06. 2017 | 07. 03. 2022 | Aktívny |
|
ViaJur Agricultura s.r.o.
IČO 34126066 · Farná
|
Konateľ | 01. 06. 2017 | 04. 12. 2024 | Aktívny |
|
Mores Resort, a. s.
IČO 46830995 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 01. 12. 2016 | 27. 10. 2023 | Aktívny |
|
Mores Resort, a. s.
IČO 46830995 · Svätý Jur
|
Člen dozorného orgánu | 01. 12. 2016 | 24. 10. 2023 | Aktívny |
|
ZAR, a. s.
IČO 46818383 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 05. 12. 2015 | 11. 07. 2016 | Aktívny |
|
ZAR, a. s.
IČO 46818383 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 05. 12. 2015 | 13. 06. 2016 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 11. 2015 | 11. 12. 2015 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Konateľ | 24. 10. 2015 | 08. 08. 2018 | Aktívny |
|
Mores Resort, a. s.
IČO 46830995 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 25. 08. 2015 | 30. 11. 2016 | Aktívny |
|
Mores Resort, a. s.
IČO 46830995 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 25. 08. 2015 | 30. 11. 2016 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Konateľ | 10. 10. 2014 | 29. 04. 2015 | Aktívny |
|
PALK, a. s.
IČO 46818481 · Svätý Jur
|
Konateľ | 10. 10. 2014 | 14. 05. 2015 | Aktívny |
|
Biochémia Dubnica, s.r.o.
IČO 46817981 · Bratislava
|
Konateľ | 10. 10. 2014 | 14. 05. 2015 | Zaniknutý |
|
Biochémia Dubnica, s.r.o.
IČO 46817981 · Bratislava
|
Konateľ | 10. 10. 2014 | 29. 04. 2015 | Zaniknutý |
|
Medirex s. r. o.
IČO 35766450 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 17. 04. 2014 | 30. 04. 2018 | Aktívny |
|
Medirex s. r. o.
IČO 35766450 · Svätý Jur
|
Predstavenstvo | 17. 04. 2014 | 07. 05. 2018 | Aktívny |
|
HPL spol. s r.o.
IČO 35692448 · Bratislava
|
Konateľ | 03. 01. 2013 | 30. 04. 2017 | Zaniknutý |
|
EnviroLab s.r.o.
IČO 35860456 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 02. 01. 2013 | 14. 06. 2018 | Aktívny |
|
EnviroLab s.r.o.
IČO 35860456 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 02. 01. 2013 | 31. 05. 2018 | Aktívny |
|
LABMED, a.s.
IČO 35857650 · Košice
|
Predstavenstvo | 27. 11. 2012 | 31. 03. 2014 | Zaniknutý |
|
LABOREX, s. r. o.
IČO 35816309 · Bratislava
|
Konateľ | 27. 03. 2009 | 07. 04. 2009 | Zaniknutý |