Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Tomáš Molota
Dunajská Lužná
14
subjektov celkom
9
aktívnych
1
v likvidácii / konkurze
4
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
LightStorm Services s.r.o.
IČO 48008575 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Mizaru s. r. o.
IČO 47799838 · Bratislava-Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Firefly s.r.o.
IČO 48299804 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Tomáš Molota
IČO 52735907 · Dunajská Lužná
|
Podnikateľ | 17. 10. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Firefly s.r.o.
IČO 48299804 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 22. 10. 2015 | trvá | Aktívny |
|
LightStorm Services s.r.o.
IČO 48008575 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 20. 03. 2015 | trvá | Aktívny |
|
SHIZARU, a. s. v likvidácii
IČO 47812877 · Bratislava - mestská časť Karlova Ves
|
Člen dozorného orgánu | 14. 03. 2023 | 02. 10. 2025 | Zaniknutý |
|
RG 2.0 distribution s. r. o.
IČO 48052892 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 05. 2022 | 28. 04. 2025 | Aktívny |
|
LS Holding s.r.o.
IČO 46825584 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 05. 2022 | 09. 06. 2025 | Aktívny |
|
LSC Group v.o.s.
IČO 46952616 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 05. 2022 | 02. 11. 2023 | Zaniknutý |
|
LightStorm Communications s.r.o. v likvidácii
IČO 35918667 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 05. 2022 | 26. 08. 2022 | Zaniknutý |
|
RG 2.0 distribution s. r. o.
IČO 48052892 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 02. 2020 | 24. 05. 2022 | Aktívny |
|
GROSSBEN s.r.o. v likvidácii
IČO 47410159 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 09. 2017 | 05. 05. 2020 | V likvidácii |
|
SHIZARU, a. s. v likvidácii
IČO 47812877 · Bratislava - mestská časť Karlova Ves
|
Člen dozorného orgánu | 03. 05. 2017 | 14. 03. 2023 | Zaniknutý |
|
SHIZARU, a. s. v likvidácii
IČO 47812877 · Bratislava - mestská časť Karlova Ves
|
Člen dozorného orgánu | 03. 05. 2017 | 23. 03. 2023 | Zaniknutý |
|
WaMoS Technologies, s.r.o.
IČO 50486098 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 03. 2017 | 11. 01. 2021 | Aktívny |
|
WaMoS Technologies, s.r.o.
IČO 50486098 · Bratislava
|
Konateľ | 03. 02. 2017 | 17. 12. 2020 | Aktívny |
|
WaMoS Technologies, s.r.o.
IČO 50486098 · Bratislava
|
Konateľ | 03. 02. 2017 | 11. 01. 2021 | Aktívny |
|
Indense s.r.o.
IČO 50152351 · Bratislava - Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 12. 2016 | 12. 01. 2021 | Zaniknutý |
|
Indense s.r.o.
IČO 50152351 · Bratislava - Ružinov
|
Konateľ | 30. 11. 2016 | 17. 12. 2020 | Zaniknutý |
|
Indense s.r.o.
IČO 50152351 · Bratislava - Ružinov
|
Konateľ | 30. 11. 2016 | 12. 01. 2021 | Zaniknutý |
|
Firefly s.r.o.
IČO 48299804 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 10. 2015 | 24. 05. 2022 | Aktívny |
|
RG 2.0 distribution s. r. o.
IČO 48052892 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 20. 04. 2015 | 21. 02. 2025 | Aktívny |
|
RG 2.0 distribution s. r. o.
IČO 48052892 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 20. 04. 2015 | 28. 04. 2025 | Aktívny |
|
LightStorm Services s.r.o.
IČO 48008575 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 04. 2015 | 24. 05. 2022 | Aktívny |
|
GROSSBEN s.r.o. v likvidácii
IČO 47410159 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 13. 04. 2015 | 04. 10. 2019 | V likvidácii |
|
GROSSBEN s.r.o. v likvidácii
IČO 47410159 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 13. 04. 2015 | 05. 05. 2020 | V likvidácii |
|
STARTUP&FRIENDS, s.r.o.
IČO 47977086 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 09. 03. 2015 | 19. 12. 2017 | Aktívny |
|
STARTUP&FRIENDS, s.r.o.
IČO 47977086 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 09. 03. 2015 | 30. 01. 2019 | Aktívny |
|
LS Holding s.r.o.
IČO 46825584 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 11. 2014 | 23. 05. 2022 | Aktívny |
|
LS Holding s.r.o.
IČO 46825584 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 20. 10. 2014 | 09. 06. 2025 | Aktívny |
|
LS Holding s.r.o.
IČO 46825584 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 20. 10. 2014 | 26. 05. 2025 | Aktívny |
|
Mizaru s. r. o.
IČO 47799838 · Bratislava-Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 07. 2014 | 24. 05. 2022 | Aktívny |
|
SHIZARU, a. s. v likvidácii
IČO 47812877 · Bratislava - mestská časť Karlova Ves
|
Člen dozorného orgánu | 01. 07. 2014 | 03. 05. 2017 | Zaniknutý |
|
SHIZARU, a. s. v likvidácii
IČO 47812877 · Bratislava - mestská časť Karlova Ves
|
Člen dozorného orgánu | 01. 07. 2014 | 19. 05. 2017 | Zaniknutý |
|
Recovery Partners, a. s.
IČO 47185368 · Bratislava-Karlova Ves
|
Člen dozorného orgánu | 08. 06. 2013 | 11. 12. 2018 | Aktívny |
|
Recovery Partners, a. s.
IČO 47185368 · Bratislava-Karlova Ves
|
Člen dozorného orgánu | 08. 06. 2013 | 13. 11. 2018 | Aktívny |
|
LSC Group v.o.s.
IČO 46952616 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 10. 01. 2013 | 02. 11. 2023 | Zaniknutý |
|
LSC Group v.o.s.
IČO 46952616 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 01. 2013 | 23. 05. 2022 | Zaniknutý |
|
LightStorm Communications s.r.o. v likvidácii
IČO 35918667 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 01. 02. 2005 | 26. 08. 2022 | Zaniknutý |
|
LightStorm Communications s.r.o. v likvidácii
IČO 35918667 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 01. 02. 2005 | 26. 07. 2022 | Zaniknutý |
|
LightStorm Communications s.r.o. v likvidácii
IČO 35918667 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 02. 2005 | 23. 05. 2022 | Zaniknutý |