Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Anton Pernisch
Piešťany
12
subjektov celkom
9
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
3
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
OPSEC s. r. o.
IČO 57848912 · Banka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
OPSEC s. r. o.
IČO 57848912 · Banka
|
Konateľ | 21. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
doktor pes, s.r.o.
IČO 55826954 · Piešťany
|
Konateľ | 24. 10. 2023 | trvá | Aktívny |
|
doktor pes, s.r.o.
IČO 55826954 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 10. 2023 | trvá | Aktívny |
|
ANTON s.r.o.
IČO 36564362 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 05. 2023 | trvá | Aktívny |
|
controlmed s.r.o.
IČO 46106502 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 04. 2023 | trvá | Aktívny |
|
RRR reality s.r.o.
IČO 47370564 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 03. 2023 | trvá | Aktívny |
|
R1reality PN s.r.o.
IČO 51727641 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 03. 2023 | trvá | Aktívny |
|
vodaMAX, s. r. o.
IČO 46009400 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 02. 2023 | trvá | Aktívny |
|
R1reality s.r.o.
IČO 52895289 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 02. 2020 | trvá | Aktívny |
|
R1reality s.r.o.
IČO 52895289 · Piešťany
|
Konateľ | 28. 02. 2020 | trvá | Aktívny |
|
R1reality PN s.r.o.
IČO 51727641 · Piešťany
|
Konateľ | 19. 05. 2018 | trvá | Aktívny |
|
RRR reality s.r.o.
IČO 47370564 · Piešťany
|
Konateľ | 19. 09. 2013 | trvá | Aktívny |
|
controlmed s.r.o.
IČO 46106502 · Piešťany
|
Konateľ | 15. 04. 2011 | trvá | Aktívny |
|
ANTON s.r.o.
IČO 36564362 · Piešťany
|
Konateľ | 30. 09. 2004 | trvá | Aktívny |
|
FortSec, s.r.o.
IČO 54878829 · Piešťany
|
Konateľ | 21. 10. 2022 | 26. 08. 2024 | Aktívny |
|
FortSec, s.r.o.
IČO 54878829 · Piešťany
|
Konateľ | 21. 10. 2022 | 01. 08. 2024 | Aktívny |
|
FortSec, s.r.o.
IČO 54878829 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 10. 2022 | 26. 08. 2024 | Aktívny |
|
R1reality PN s.r.o.
IČO 51727641 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 05. 2018 | 21. 03. 2023 | Aktívny |
|
RRR reality s.r.o.
IČO 47370564 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 09. 2013 | 27. 03. 2023 | Aktívny |
|
controlmed s.r.o.
IČO 46106502 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 04. 2011 | 28. 04. 2023 | Aktívny |
|
ANTON s.r.o.
IČO 36564362 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 11. 2009 | 10. 05. 2023 | Aktívny |
|
ANTON s.r.o.
IČO 36564362 · Piešťany
|
Konateľ | 30. 09. 2004 | 17. 10. 2007 | Aktívny |
|
ANTON s.r.o.
IČO 36564362 · Piešťany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 09. 2004 | 25. 11. 2009 | Aktívny |
|
ANTON s.r.o.
IČO 36564362 · Piešťany
|
Konateľ | 30. 09. 2004 | 25. 11. 2009 | Aktívny |
|
Euroboard s.r.o.
IČO 36051811 · Trenčianske Stankovce
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 03. 2003 | 11. 06. 2014 | Zaniknutý |
|
Euroboard s.r.o.
IČO 36051811 · Trenčianske Stankovce
|
Konateľ | 04. 12. 2002 | 11. 06. 2014 | Zaniknutý |
|
Euroboard s.r.o.
IČO 36051811 · Trenčianske Stankovce
|
Konateľ | 04. 12. 2002 | 06. 03. 2014 | Zaniknutý |
|
EURORECYCLING, s.r.o. v likvidácii
IČO 36304905 · Chocholná - Velčice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 07. 2002 | 28. 10. 2015 | Zaniknutý |
|
EURORECYCLING, s.r.o. v likvidácii
IČO 36304905 · Chocholná - Velčice
|
Konateľ | 28. 01. 2000 | 29. 04. 2005 | Zaniknutý |
|
EURORECYCLING, s.r.o. v likvidácii
IČO 36304905 · Chocholná - Velčice
|
Konateľ | 28. 06. 1999 | 30. 09. 2015 | Zaniknutý |
|
EURORECYCLING, s.r.o. v likvidácii
IČO 36304905 · Chocholná - Velčice
|
Konateľ | 28. 06. 1999 | 28. 10. 2015 | Zaniknutý |
|
Anton Pernisch - ANTONNIUS
IČO 32844158 · Piešťany
|
Podnikateľ | 06. 12. 1993 | 30. 09. 2006 | Zaniknutý |