Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Klaudia Beňová
Veľké Blahovo
21
subjektov celkom
21
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
0
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
I. VX s. r. o.
IČO 57836116 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 09. 2026 | trvá | Aktívny |
|
II. VX s. r. o.
IČO 57835934 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 09. 2026 | trvá | Aktívny |
|
V. VX s. r. o.
IČO 57839034 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 09. 2026 | trvá | Aktívny |
|
III. VX s. r. o.
IČO 57839743 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 09. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VisionX Partners s. r. o.
IČO 57569878 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 14. 05. 2026 | trvá | Aktívny |
|
VisionX Partners s. r. o.
IČO 57569878 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 05. 2026 | trvá | Aktívny |
|
TT - VX s. r. o.
IČO 56826249 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 03. 2025 | trvá | Aktívny |
|
PP - VX s.r.o.
IČO 54901073 · Košice - mestská časť Lorinčík
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 09. 2022 | trvá | Aktívny |
|
FASHIONOPTIC plus, s.r.o.
IČO 53212487 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 09. 2022 | trvá | Aktívny |
|
BA - VX s.r.o.
IČO 52947246 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 08. 2022 | trvá | Aktívny |
|
DS - VX s.r.o.
IČO 52947378 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 08. 2022 | trvá | Aktívny |
|
SI - VX s.r.o.
IČO 52947033 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 08. 2022 | trvá | Aktívny |
|
VisionX Group s.r.o.
IČO 54745098 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 07. 2022 | trvá | Aktívny |
|
NR - VX s. r. o.
IČO 54637007 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
ZV - VX s.r.o.
IČO 54295360 · Košice - mestská časť Juh
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 12. 2021 | trvá | Aktívny |
|
MT - VX s.r.o.
IČO 54200946 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 11. 2021 | trvá | Aktívny |
|
SNV - VX s.r.o.
IČO 54013038 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 08. 2021 | trvá | Aktívny |
|
BS - VX s.r.o.
IČO 53369050 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 01. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Q500 s.r.o.
IČO 53212061 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 09. 2022 | 11. 04. 2023 | Aktívny |
|
FASHIONOPTIC SK, s. r. o.
IČO 52774023 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 09. 2022 | 13. 05. 2026 | Aktívny |
|
VisionX Group s.r.o.
IČO 54745098 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 29. 07. 2022 | 31. 07. 2024 | Aktívny |
|
VisionX Group s.r.o.
IČO 54745098 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 29. 07. 2022 | 15. 04. 2025 | Aktívny |
|
NR - VX s. r. o.
IČO 54637007 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 21. 05. 2022 | 16. 06. 2025 | Aktívny |
|
NR - VX s. r. o.
IČO 54637007 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 21. 05. 2022 | 25. 05. 2025 | Aktívny |
|
G-Services32 s. r. o.
IČO 54457734 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 02. 03. 2022 | 31. 07. 2024 | Aktívny |
|
G-Services32 s. r. o.
IČO 54457734 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 02. 03. 2022 | 29. 05. 2026 | Aktívny |
|
G-Services32 s. r. o.
IČO 54457734 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 02. 03. 2022 | 22. 10. 2024 | Aktívny |
|
ZV - VX s.r.o.
IČO 54295360 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 18. 12. 2021 | 31. 07. 2024 | Aktívny |
|
ZV - VX s.r.o.
IČO 54295360 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 18. 12. 2021 | 23. 10. 2024 | Aktívny |
|
MT - VX s.r.o.
IČO 54200946 · Žilina
|
Konateľ | 03. 11. 2021 | 04. 11. 2024 | Aktívny |
|
MT - VX s.r.o.
IČO 54200946 · Žilina
|
Konateľ | 03. 11. 2021 | 31. 07. 2024 | Aktívny |
|
Macaberu CZ - CUKRÍK s. r. o.
IČO 53324986 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 03. 2021 | 28. 05. 2026 | Aktívny |
|
FASHIONOPTIC plus, s.r.o.
IČO 53212487 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 09. 2020 | 31. 08. 2022 | Aktívny |
|
Q500 s.r.o.
IČO 53212061 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 08. 2020 | 13. 09. 2022 | Aktívny |
|
DS - VX s.r.o.
IČO 52947378 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 04. 2020 | 18. 08. 2022 | Aktívny |
|
BA - VX s.r.o.
IČO 52947246 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 04. 2020 | 18. 08. 2022 | Aktívny |
|
SI - VX s.r.o.
IČO 52947033 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 02. 04. 2020 | 18. 08. 2022 | Aktívny |
|
FASHIONOPTIC SK, s. r. o.
IČO 52774023 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 03. 2020 | 31. 08. 2022 | Aktívny |