Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Michal Borguľa
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
49
subjektov celkom
48
aktívnych
1
v likvidácii / konkurze
0
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje. Graf je skrátený – pri uzloch s dvojitým okrajom je viac väzieb, než sa zobrazuje (max. 30 na uzol, 150 uzlov spolu).
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Výskumný ústav hutníckej keramiky s.r.o.
IČO 35715308 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Predstavenstvo | 11. 02. 2026 | trvá | Aktívny |
|
OCTOPUSSY PLUS a. s.
IČO 46737171 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 16. 01. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Korporátne služby s.r.o.
IČO 50490273 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Konateľ | 29. 09. 2025 | trvá | Aktívny |
|
SOLAR PLANTS ROMANIA a. s.
IČO 47386355 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Predstavenstvo | 10. 06. 2025 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT a. s.
IČO 36766551 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 16. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
CITY GASTRO a. s.
IČO 46323279 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 08. 11. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Nová matadorka a. s.
IČO 51835801 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 04. 09. 2024 | trvá | Aktívny |
|
OPTIMAL DEVELOPMENT a.s.
IČO 53240880 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 23. 05. 2024 | trvá | Aktívny |
|
NIBO s. r. o.
IČO 53705394 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 19. 01. 2024 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY SLOVAKIA a. s.
IČO 47483679 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 17. 04. 2023 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o.
IČO 35837608 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 10. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Prešporská cukráreň, s.r.o.
IČO 48328421 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 29. 11. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Comfort Invest s. r. o.
IČO 53493231 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 02. 2021 | trvá | Aktívny |
|
MOBEX, s.r.o.
IČO 35819774 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 19. 01. 2021 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT OFFICE s.r.o.
IČO 51751186 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 15. 06. 2018 | trvá | Aktívny |
|
MB DEVELOPING s.r.o.
IČO 51754215 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 13. 06. 2018 | trvá | Aktívny |
|
MB GROUP INVEST s.r.o.
IČO 51751861 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 13. 06. 2018 | trvá | Aktívny |
|
MAX FIT GYM s. r. o.
IČO 51664712 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 17. 04. 2018 | trvá | Aktívny |
|
PRESSKAM DEVELOPMENT 3 s.r.o.
IČO 51316251 · Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
|
Konateľ | 20. 02. 2018 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT MARKETING s.r.o.
IČO 50200925 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 11. 03. 2016 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT SLIAČSKA 1 s. r. o.
IČO 48119237 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 17. 04. 2015 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT PARKING s. r. o.
IČO 44846240 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 11. 10. 2013 | trvá | Aktívny |
|
Washman SK s. r. o.
IČO 46822941 · Bratislava
|
Konateľ | 22. 01. 2013 | trvá | Aktívny |
|
MB GROUP TRADING s.r.o.
IČO 46675833 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 16. 05. 2012 | trvá | Aktívny |
|
EcoPlan 6 s.r.o.
IČO 45641137 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 01. 04. 2011 | trvá | Aktívny |
|
FV powerhouse 1 s.r.o.
IČO 45614245 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 23. 02. 2011 | trvá | Aktívny |
|
AST-AUSTRIA-SLOVAKIA TRADING s.r.o.
IČO 31626513 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 08. 02. 2011 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNITED s. r. o.
IČO 44424639 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 03. 10. 2008 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT SLIAČSKA 1D s. r. o.
IČO 36291081 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 06. 04. 2006 | trvá | Aktívny |
|
Výskumný ústav hutníckej keramiky s.r.o.
IČO 35715308 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 02. 2002 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Predstavenstvo | 11. 02. 2026 | 02. 09. 2026 | Aktívny |
|
OCTOPUSSY PLUS a. s.
IČO 46737171 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 16. 01. 2026 | 19. 08. 2026 | Aktívny |
|
SOLAR PLANTS ROMANIA a. s.
IČO 47386355 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Predstavenstvo | 10. 06. 2025 | 21. 08. 2026 | Aktívny |
|
HOTEL MAMAS a.s.
IČO 47221721 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 23. 10. 2024 | 24. 04. 2026 | Aktívny |
|
HOTEL MAMAS a.s.
IČO 47221721 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 23. 10. 2024 | 21. 04. 2026 | Aktívny |
|
NMT INVESTMENT a.s.
IČO 56360631 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 08. 07. 2024 | 21. 08. 2026 | Aktívny |
|
NMT INVESTMENT a.s.
IČO 56360631 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 08. 07. 2024 | 07. 09. 2026 | Aktívny |
|
NMT INVESTMENT a.s.
IČO 56360631 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 08. 07. 2024 | 10. 08. 2026 | Aktívny |
|
OPTIMAL DEVELOPMENT a.s.
IČO 53240880 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 23. 05. 2024 | 08. 09. 2026 | Aktívny |
|
CITY GASTRO a. s.
IČO 46323279 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Konateľ | 16. 01. 2024 | 07. 11. 2024 | Aktívny |
|
Výskumný ústav hutníckej keramiky s.r.o.
IČO 35715308 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 10. 2023 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
Optimum Devínska a.s.
IČO 45453691 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 18. 10. 2023 | 14. 09. 2026 | Aktívny |
|
Optimum Devínska a.s.
IČO 45453691 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 18. 10. 2023 | 09. 09. 2026 | Aktívny |
|
SLOV INN JASNÁ a. s.
IČO 36797146 · Demänovská Dolina
|
Člen dozorného orgánu | 09. 02. 2023 | 28. 09. 2026 | Aktívny |
|
SLOV INN JASNÁ a. s.
IČO 36797146 · Demänovská Dolina
|
Člen dozorného orgánu | 09. 02. 2023 | 29. 09. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT a. s.
IČO 36766551 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Jediný akcionár a.s. | 26. 01. 2023 | 14. 08. 2024 | Aktívny |
|
SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o.
IČO 35837608 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 10. 2022 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT PRI ŠAJBÁCH 1 s. r. o.
IČO 35837608 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 10. 2022 | 20. 03. 2023 | Aktívny |
|
MOBEX, s.r.o.
IČO 35819774 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 08. 2022 | 12. 05. 2023 | Aktívny |
|
SLOVUNIT a. s.
IČO 36766551 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Jediný akcionár a.s. | 09. 06. 2022 | 25. 01. 2023 | Aktívny |
|
Prešporská cukráreň, s.r.o.
IČO 48328421 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 29. 11. 2021 | 22. 10. 2023 | Aktívny |
|
Prešporská cukráreň, s.r.o.
IČO 48328421 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 29. 11. 2021 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT a. s.
IČO 36766551 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 26. 05. 2021 | 16. 05. 2025 | Aktívny |
|
SLOVUNIT a. s.
IČO 36766551 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 26. 05. 2021 | 20. 05. 2025 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Predstavenstvo | 13. 04. 2021 | 18. 02. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Predstavenstvo | 13. 04. 2021 | 11. 02. 2026 | Aktívny |
|
Comfort Invest s. r. o.
IČO 53493231 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 02. 2021 | 11. 08. 2026 | Aktívny |
|
Comfort Invest s. r. o.
IČO 53493231 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 02. 2021 | 01. 05. 2023 | Aktívny |
|
MOBEX, s.r.o.
IČO 35819774 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 19. 01. 2021 | 12. 05. 2023 | Aktívny |
|
MOBEX, s.r.o.
IČO 35819774 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 19. 01. 2021 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
Tále ski & golf resorts s. r. o.
IČO 53505727 · Horná Lehota
|
Konateľ | 22. 12. 2020 | 30. 11. 2023 | Aktívny |
|
Tále ski & golf resorts s. r. o.
IČO 53505727 · Horná Lehota
|
Konateľ | 22. 12. 2020 | 14. 12. 2023 | Aktívny |
|
Tále Invest a. s.
IČO 53287061 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 27. 11. 2020 | 20. 06. 2024 | Aktívny |
|
Tále Invest a. s.
IČO 53287061 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 27. 11. 2020 | 11. 07. 2024 | Aktívny |
|
SOLAR PLANTS ROMANIA a. s.
IČO 47386355 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Predstavenstvo | 15. 10. 2020 | 02. 07. 2025 | Aktívny |
|
Optimum Devínska a.s.
IČO 45453691 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 01. 10. 2020 | 09. 11. 2023 | Aktívny |
|
Optimum Devínska a.s.
IČO 45453691 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 01. 10. 2020 | 18. 10. 2023 | Aktívny |
|
909 X s. r. o.
IČO 52659976 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 14. 11. 2019 | 29. 06. 2026 | Aktívny |
|
909 X s. r. o.
IČO 52659976 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 14. 11. 2019 | 19. 05. 2025 | Aktívny |
|
909 X s. r. o.
IČO 52659976 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 14. 11. 2019 | 26. 06. 2026 | Aktívny |
|
YES.NATURAL, s. r. o.
IČO 51989174 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 24. 10. 2018 | 04. 05. 2020 | Aktívny |
|
YES.NATURAL, s. r. o.
IČO 51989174 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 24. 10. 2018 | 08. 04. 2020 | Aktívny |
|
INškôlka s. r. o.
IČO 51751976 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 30. 06. 2018 | 24. 07. 2019 | Aktívny |
|
INškôlka s. r. o.
IČO 51751976 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 30. 06. 2018 | 24. 06. 2019 | Aktívny |
|
MB CLASSY s.r.o.
IČO 51751941 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 06. 2018 | 19. 11. 2025 | Aktívny |
|
MB CLASSY s.r.o.
IČO 51751941 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 06. 2018 | 19. 05. 2025 | Aktívny |
|
MB CLASSY s.r.o.
IČO 51751941 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 06. 2018 | 19. 11. 2025 | Aktívny |
|
SLOVUNIT OFFICE s.r.o.
IČO 51751186 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 15. 06. 2018 | 03. 10. 2023 | Aktívny |
|
SLOVUNIT OFFICE s.r.o.
IČO 51751186 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 15. 06. 2018 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
MB DEVELOPING s.r.o.
IČO 51754215 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 13. 06. 2018 | 23. 05. 2025 | Aktívny |
|
MB GROUP INVEST s.r.o.
IČO 51751861 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 13. 06. 2018 | 26. 09. 2023 | Aktívny |
|
MB GROUP INVEST s.r.o.
IČO 51751861 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 13. 06. 2018 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
MB DEVELOPING s.r.o.
IČO 51754215 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 13. 06. 2018 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
PRESSKAM DEVELOPMENT 4 s.r.o.
IČO 51674726 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 03. 05. 2018 | 03. 11. 2023 | Aktívny |
|
PRESSKAM DEVELOPMENT 4 s.r.o.
IČO 51674726 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 03. 05. 2018 | 10. 08. 2026 | Aktívny |
|
PRESSKAM DEVELOPMENT 4 s.r.o.
IČO 51674726 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 03. 05. 2018 | 10. 08. 2026 | Aktívny |
|
MAX FIT GYM s. r. o.
IČO 51664712 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 17. 04. 2018 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
MAX FIT GYM s. r. o.
IČO 51664712 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 17. 04. 2018 | 17. 08. 2023 | Aktívny |
|
SLOV INN JASNÁ a. s.
IČO 36797146 · Demänovská Dolina
|
Člen dozorného orgánu | 10. 02. 2018 | 09. 02. 2023 | Aktívny |
|
SLOV INN JASNÁ a. s.
IČO 36797146 · Demänovská Dolina
|
Člen dozorného orgánu | 10. 02. 2018 | 09. 05. 2023 | Aktívny |
|
HOTEL LIPTOV s.r.o.
IČO 51137178 · Demänovská Dolina
|
Konateľ | 19. 10. 2017 | 11. 08. 2025 | Aktívny |
|
HOTEL LIPTOV s.r.o.
IČO 51137178 · Demänovská Dolina
|
Konateľ | 19. 10. 2017 | 11. 10. 2023 | Aktívny |
|
HOTEL LIPTOV s.r.o.
IČO 51137178 · Demänovská Dolina
|
Konateľ | 19. 10. 2017 | 18. 08. 2025 | Aktívny |
|
SLOV INN JASNÁ VILLA U s. r. o.
IČO 50883852 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 21. 06. 2017 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
SLOV INN JASNÁ VILLA U s. r. o.
IČO 50883852 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 21. 06. 2017 | 20. 10. 2026 | Aktívny |
|
SLOV INN JASNÁ VILLA U s. r. o.
IČO 50883852 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 21. 06. 2017 | 26. 10. 2026 | Aktívny |
|
SLOV INN JASNÁ VILLA U s. r. o.
IČO 50883852 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 21. 06. 2017 | 27. 03. 2023 | Aktívny |
|
SLOVUNIT MARKETING s.r.o.
IČO 50200925 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 11. 03. 2016 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT MARKETING s.r.o.
IČO 50200925 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 11. 03. 2016 | 19. 09. 2023 | Aktívny |
|
belem, s.r.o.
IČO 48081078 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 01. 06. 2015 | 18. 03. 2025 | Aktívny |
|
belem, s.r.o.
IČO 48081078 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 01. 06. 2015 | 07. 05. 2025 | Aktívny |
|
SLOVUNIT SLIAČSKA 1 s. r. o.
IČO 48119237 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 17. 04. 2015 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
KOGEN development s. r. o., v likvidácii
IČO 47903767 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 19. 01. 2015 | 22. 05. 2024 | V likvidácii |
|
KOGEN development s. r. o., v likvidácii
IČO 47903767 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 19. 01. 2015 | 17. 06. 2024 | V likvidácii |
|
REXANA MANAGEMENT s. r. o.
IČO 47904801 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 15. 12. 2014 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
REXANA MANAGEMENT s. r. o.
IČO 47904801 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 15. 12. 2014 | 27. 10. 2026 | Aktívny |
|
REXANA MANAGEMENT s. r. o.
IČO 47904801 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 15. 12. 2014 | 28. 10. 2026 | Aktívny |
|
909 LEASE s. r. o.
IČO 47818638 · Bratislava - Rača
|
Konateľ | 27. 06. 2014 | 26. 05. 2025 | Aktívny |
|
SLOVUNIT PARKING s. r. o.
IČO 44846240 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 11. 10. 2013 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
Washman SK s. r. o.
IČO 46822941 · Bratislava
|
Konateľ | 22. 01. 2013 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
MB GROUP TRADING s.r.o.
IČO 46675833 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 16. 05. 2012 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
EcoPlan 6 s.r.o.
IČO 45641137 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 01. 04. 2011 | 11. 08. 2026 | Aktívny |
|
FV powerhouse 1 s.r.o.
IČO 45614245 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 23. 02. 2011 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
AST-AUSTRIA-SLOVAKIA TRADING s.r.o.
IČO 31626513 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 08. 02. 2011 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
909 RAČIANSKA 96 s. r. o.
IČO 45713324 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 24. 09. 2010 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
909 RAČIANSKA 96 s. r. o.
IČO 45713324 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 24. 09. 2010 | 10. 08. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNITED s. r. o.
IČO 44424639 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 03. 10. 2008 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
909 Karadžičova s. r. o.
IČO 36689491 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 02. 2008 | 01. 07. 2026 | Aktívny |
|
909 Karadžičova s. r. o.
IČO 36689491 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 02. 2008 | 26. 06. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT SLIAČSKA 1D s. r. o.
IČO 36291081 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 06. 04. 2006 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
Výskumný ústav hutníckej keramiky s.r.o.
IČO 35715308 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 02. 2002 | 20. 10. 2023 | Aktívny |
|
Výskumný ústav hutníckej keramiky s.r.o.
IČO 35715308 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 04. 02. 2002 | 12. 08. 2026 | Aktívny |