Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Vladimír Prelovský
Nitra
31
subjektov celkom
18
aktívnych
3
v likvidácii / konkurze
10
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
NccTip s.r.o.
IČO 50152467 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 06. 2018 | trvá | Aktívny |
|
NCO s. r. o.
IČO 35944544 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 05. 2018 | trvá | Aktívny |
|
NccTip s.r.o.
IČO 50152467 · Šaľa
|
Konateľ | 31. 03. 2018 | trvá | Aktívny |
|
NCO s. r. o.
IČO 35944544 · Šaľa
|
Konateľ | 01. 03. 2018 | trvá | Aktívny |
|
Vladimír Prelovský PRELO
IČO 43298281 · Nitra
|
Podnikateľ | 13. 03. 1996 | trvá | Aktívny |
|
Extrem SERVIS, s.r.o.
IČO 46869344 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 11. 2018 | 27. 02. 2019 | Zaniknutý |
|
Extrem SERVIS, s.r.o.
IČO 46869344 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 10. 2018 | 20. 02. 2019 | Zaniknutý |
|
Extrem SERVIS, s.r.o.
IČO 46869344 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 10. 2018 | 27. 02. 2019 | Zaniknutý |
|
PRELOS POKRAČUJE s.r.o.
IČO 46493743 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 06. 10. 2018 | 26. 04. 2019 | V likvidácii |
|
ORXY s.r.o.
IČO 36459879 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 05. 10. 2018 | 19. 11. 2018 | Aktívny |
|
FERRALL s. r. o.
IČO 46815961 · Bardejov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 09. 2018 | 21. 03. 2019 | Zaniknutý |
|
3b group s.r.o.
IČO 45411921 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 07. 2018 | 28. 11. 2018 | Aktívny |
|
Ferckel & Co one fashion s.r.o. v likvidácii
IČO 36823724 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 07. 2018 | 31. 12. 2018 | Zaniknutý |
|
ORXY s.r.o.
IČO 36459879 · Šaľa
|
Konateľ | 27. 06. 2018 | 19. 11. 2018 | Aktívny |
|
ORXY s.r.o.
IČO 36459879 · Šaľa
|
Konateľ | 27. 06. 2018 | 22. 10. 2018 | Aktívny |
|
GF EUROPE s.r.o.
IČO 36744735 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 06. 2018 | 27. 07. 2018 | Aktívny |
|
FERRALL s. r. o.
IČO 46815961 · Bardejov
|
Konateľ | 08. 06. 2018 | 21. 02. 2019 | Zaniknutý |
|
FERRALL s. r. o.
IČO 46815961 · Bardejov
|
Konateľ | 08. 06. 2018 | 21. 03. 2019 | Zaniknutý |
|
GF EUROPE s.r.o.
IČO 36744735 · Šaľa
|
Konateľ | 07. 06. 2018 | 27. 07. 2018 | Aktívny |
|
GF EUROPE s.r.o.
IČO 36744735 · Šaľa
|
Konateľ | 07. 06. 2018 | 11. 07. 2018 | Aktívny |
|
Ferckel & Co one fashion s.r.o. v likvidácii
IČO 36823724 · Bratislava
|
Konateľ | 06. 06. 2018 | 29. 10. 2018 | Zaniknutý |
|
Ferckel & Co one fashion s.r.o. v likvidácii
IČO 36823724 · Bratislava
|
Konateľ | 06. 06. 2018 | 31. 12. 2018 | Zaniknutý |
|
3b group s.r.o.
IČO 45411921 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 25. 05. 2018 | 16. 10. 2018 | Aktívny |
|
3b group s.r.o.
IČO 45411921 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 25. 05. 2018 | 28. 11. 2018 | Aktívny |
|
HORP - STAV, s.r.o.
IČO 36237001 · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 04. 2018 | 19. 02. 2019 | V likvidácii |
|
Brent Consulting, s. r. o.
IČO 44318472 · Galanta
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 04. 2018 | 10. 07. 2018 | Zaniknutý |
|
HORP - STAV, s.r.o.
IČO 36237001 · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
|
Konateľ | 27. 03. 2018 | 06. 02. 2019 | V likvidácii |
|
HORP - STAV, s.r.o.
IČO 36237001 · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
|
Konateľ | 27. 03. 2018 | 19. 02. 2019 | V likvidácii |
|
MONDIEU BRATISLAVA, s.r.o.
IČO 47114533 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 03. 2018 | 22. 10. 2018 | Aktívny |
|
Nana Point s.r.o.
IČO 50331060 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 03. 2018 | 24. 08. 2018 | Aktívny |
|
Nino SK, s.r.o.
IČO 50838679 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 03. 2018 | 22. 06. 2018 | Aktívny |
|
Nino SK, s.r.o.
IČO 50838679 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 20. 02. 2018 | 22. 06. 2018 | Aktívny |
|
Nino SK, s.r.o.
IČO 50838679 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 20. 02. 2018 | 24. 04. 2018 | Aktívny |
|
Nana Point s.r.o.
IČO 50331060 · Šaľa
|
Konateľ | 20. 02. 2018 | 24. 08. 2018 | Aktívny |
|
Nana Point s.r.o.
IČO 50331060 · Šaľa
|
Konateľ | 20. 02. 2018 | 16. 08. 2018 | Aktívny |
|
Brent Consulting, s. r. o.
IČO 44318472 · Galanta
|
Konateľ | 07. 02. 2018 | 30. 05. 2018 | Zaniknutý |
|
Brent Consulting, s. r. o.
IČO 44318472 · Galanta
|
Konateľ | 07. 02. 2018 | 10. 07. 2018 | Zaniknutý |
|
MONDIEU BRATISLAVA, s.r.o.
IČO 47114533 · Bratislava
|
Konateľ | 22. 01. 2018 | 09. 10. 2018 | Aktívny |
|
MONDIEU BRATISLAVA, s.r.o.
IČO 47114533 · Bratislava
|
Konateľ | 22. 01. 2018 | 22. 10. 2018 | Aktívny |
|
SVT Projects s.r.o.
IČO 47031336 · Košice-Sever
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 01. 2018 | 02. 11. 2018 | Aktívny |
|
SVT Projects s.r.o.
IČO 47031336 · Košice-Sever
|
Konateľ | 04. 01. 2018 | 16. 10. 2018 | Aktívny |
|
SVT Projects s.r.o.
IČO 47031336 · Košice-Sever
|
Konateľ | 04. 01. 2018 | 02. 11. 2018 | Aktívny |
|
Chamberlain s.r.o. v likvidácii
IČO 36772551 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 12. 2017 | 15. 01. 2018 | V likvidácii |
|
Chamberlain s.r.o. v likvidácii
IČO 36772551 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 08. 11. 2017 | 11. 12. 2017 | V likvidácii |
|
Chamberlain s.r.o. v likvidácii
IČO 36772551 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 08. 11. 2017 | 15. 01. 2018 | V likvidácii |
|
SIKUP s.r.o.
IČO 50873083 · Nitra
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 11. 2017 | 13. 07. 2018 | Aktívny |
|
KONTOROS s. r. o.
IČO 50875248 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 10. 2017 | 11. 03. 2019 | Aktívny |
|
VLAMICH s.r.o.
IČO 50457560 · Šaľa
|
Konateľ | 29. 09. 2017 | 11. 04. 2018 | Zaniknutý |
|
VLAMICH s.r.o.
IČO 50457560 · Šaľa
|
Konateľ | 29. 09. 2017 | 06. 06. 2018 | Zaniknutý |
|
KONTOROS s. r. o.
IČO 50875248 · Šaľa
|
Konateľ | 27. 09. 2017 | 30. 01. 2019 | Aktívny |
|
KONTOROS s. r. o.
IČO 50875248 · Šaľa
|
Konateľ | 27. 09. 2017 | 11. 03. 2019 | Aktívny |
|
SIKUP s.r.o.
IČO 50873083 · Nitra
|
Konateľ | 27. 09. 2017 | 13. 07. 2018 | Aktívny |
|
SIKUP s.r.o.
IČO 50873083 · Nitra
|
Konateľ | 27. 09. 2017 | 11. 04. 2018 | Aktívny |
|
Pudov Company s.r.o.
IČO 50901711 · Šaľa
|
Konateľ | 01. 07. 2017 | 26. 05. 2021 | Aktívny |
|
Pudov Company s.r.o.
IČO 50901711 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 07. 2017 | 26. 05. 2021 | Aktívny |
|
Pudov Company s.r.o.
IČO 50901711 · Šaľa
|
Konateľ | 01. 07. 2017 | 14. 07. 2020 | Aktívny |
|
PRELOS 2 s. r. o.
IČO 50901613 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 06. 2017 | 05. 06. 2018 | Aktívny |
|
PRELOS 2 s. r. o.
IČO 50901613 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 30. 06. 2017 | 05. 06. 2018 | Aktívny |
|
PRELOS 2 s. r. o.
IČO 50901613 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 30. 06. 2017 | 16. 04. 2018 | Aktívny |
|
BOSAR SK s.r.o.
IČO 35700670 · Nitra
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 02. 2017 | 09. 03. 2017 | Aktívny |
|
BOSAR SK s.r.o.
IČO 35700670 · Nitra
|
Konateľ | 05. 01. 2017 | 16. 01. 2017 | Aktívny |
|
BOSAR SK s.r.o.
IČO 35700670 · Nitra
|
Konateľ | 05. 01. 2017 | 09. 03. 2017 | Aktívny |
|
ZARA INVEST, s.r.o.
IČO 44877382 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 11. 2016 | 11. 10. 2017 | Zaniknutý |
|
ZARA INVEST, s.r.o.
IČO 44877382 · Šaľa
|
Konateľ | 27. 10. 2016 | 04. 09. 2017 | Zaniknutý |
|
ZARA INVEST, s.r.o.
IČO 44877382 · Šaľa
|
Konateľ | 27. 10. 2016 | 11. 10. 2017 | Zaniknutý |
|
TJC s.r.o.
IČO 43838146 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 09. 2016 | 21. 02. 2017 | Zaniknutý |
|
TJC s.r.o.
IČO 43838146 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 30. 08. 2016 | 26. 01. 2017 | Zaniknutý |
|
TJC s.r.o.
IČO 43838146 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 30. 08. 2016 | 21. 02. 2017 | Zaniknutý |
|
K - F design s.r.o.
IČO 46670378 · Dubnica nad Váhom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 01. 2016 | 15. 08. 2016 | Zaniknutý |
|
K - F design s.r.o.
IČO 46670378 · Dubnica nad Váhom
|
Konateľ | 12. 01. 2016 | 15. 08. 2016 | Zaniknutý |
|
Reveno, s. r. o.
IČO 45892563 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 10. 2015 | 18. 12. 2015 | Aktívny |
|
PRESTIGE STONE s.r.o.
IČO 48287067 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 10. 2015 | 07. 06. 2016 | Aktívny |
|
PRESTIGE STONE s.r.o.
IČO 48287067 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 05. 10. 2015 | 03. 06. 2016 | Aktívny |
|
PRESTIGE STONE s.r.o.
IČO 48287067 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 05. 10. 2015 | 07. 06. 2016 | Aktívny |
|
K + V , s.r.o.
IČO 31620329 · Nitra
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 09. 2015 | 30. 09. 2015 | Zaniknutý |
|
K + V , s.r.o.
IČO 31620329 · Nitra
|
Konateľ | 21. 08. 2015 | 30. 09. 2015 | Zaniknutý |
|
K + V , s.r.o.
IČO 31620329 · Nitra
|
Konateľ | 21. 08. 2015 | 21. 09. 2015 | Zaniknutý |
|
Reveno, s. r. o.
IČO 45892563 · Prešov
|
Konateľ | 12. 08. 2015 | 18. 12. 2015 | Aktívny |
|
Reveno, s. r. o.
IČO 45892563 · Prešov
|
Konateľ | 12. 08. 2015 | 23. 10. 2015 | Aktívny |
|
RAMA - P & V s.r.o. "v likvidácii"
IČO 44349785 · Nitra
|
Likvidátor | 05. 11. 2014 | 25. 06. 2015 | Zaniknutý |
|
ZEMAT STAV, s.r.o.
IČO 36771473 · Horné Saliby
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 04. 2010 | 12. 01. 2011 | Aktívny |
|
ZEMAT STAV, s.r.o.
IČO 36771473 · Horné Saliby
|
Konateľ | 23. 03. 2010 | 12. 01. 2011 | Aktívny |
|
ZEMAT STAV, s.r.o.
IČO 36771473 · Horné Saliby
|
Konateľ | 23. 03. 2010 | 03. 01. 2011 | Aktívny |
|
RAMA - P & V s.r.o. "v likvidácii"
IČO 44349785 · Nitra
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 10. 2008 | 24. 06. 2015 | Zaniknutý |
|
RAMA - P & V s.r.o. "v likvidácii"
IČO 44349785 · Nitra
|
Konateľ | 08. 10. 2008 | 24. 06. 2015 | Zaniknutý |