Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Stanislav Tarnek
Žilina
23
subjektov celkom
12
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
11
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Starco 2 s.r.o.
IČO 51962691 · Košice - mestská časť Barca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Starco 5 s. r. o.
IČO 52692949 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Starco 5 s. r. o.
IČO 52692949 · Žilina
|
Konateľ | 22. 10. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Starco 2 s.r.o.
IČO 51962691 · Košice - mestská časť Barca
|
Konateľ | 29. 09. 2018 | trvá | Aktívny |
|
EKON OFFICE ZA s.r.o.
IČO 51419670 · Žilina
|
Konateľ | 10. 05. 2018 | trvá | Aktívny |
|
Gastro Fun s.r.o.
IČO 46361987 · Žilina
|
Konateľ | 27. 11. 2020 | 28. 05. 2024 | Zaniknutý |
|
Starco 2 s.r.o.
IČO 51962691 · Košice - mestská časť Barca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 02. 2020 | 20. 05. 2022 | Aktívny |
|
Starco 5 s. r. o.
IČO 52692949 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 10. 2019 | 20. 05. 2022 | Aktívny |
|
Starco 6 s. r. o.
IČO 52693147 · Žilina
|
Konateľ | 19. 10. 2019 | 16. 10. 2020 | Zaniknutý |
|
Starco 6 s. r. o.
IČO 52693147 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 10. 2019 | 16. 10. 2020 | Zaniknutý |
|
Starco 6 s. r. o.
IČO 52693147 · Žilina
|
Konateľ | 19. 10. 2019 | 17. 09. 2020 | Zaniknutý |
|
Kokorda s.r.o.
IČO 52566251 · Nové Zámky
|
Konateľ | 09. 08. 2019 | 24. 05. 2021 | Zaniknutý |
|
Kokorda s.r.o.
IČO 52566251 · Nové Zámky
|
Konateľ | 09. 08. 2019 | 07. 09. 2020 | Zaniknutý |
|
OPTISTREAM SK s.r.o.
IČO 51405636 · Žilina
|
Konateľ | 11. 03. 2019 | 17. 09. 2019 | Aktívny |
|
BAUCONT s.r.o.
IČO 50154591 · Žilina
|
Konateľ | 27. 12. 2018 | 27. 11. 2025 | Zaniknutý |
|
Be Rave, s.r.o.
IČO 50401700 · Žilina
|
Konateľ | 06. 12. 2018 | 10. 10. 2024 | Zaniknutý |
|
SALSA s.r.o.
IČO 51502259 · Žilina
|
Konateľ | 22. 11. 2018 | 01. 06. 2023 | Zaniknutý |
|
FRANKRAUM s.r.o.
IČO 51960371 · Belá
|
Konateľ | 29. 09. 2018 | 29. 01. 2019 | Aktívny |
|
FRANKRAUM s.r.o.
IČO 51960371 · Belá
|
Konateľ | 29. 09. 2018 | 01. 01. 2019 | Aktívny |
|
OBS s. r. o.
IČO 51962683 · Žilina
|
Konateľ | 25. 09. 2018 | 28. 08. 2019 | Aktívny |
|
OBS s. r. o.
IČO 51962683 · Žilina
|
Konateľ | 25. 09. 2018 | 02. 10. 2019 | Aktívny |
|
MT MARKET, s.r.o.
IČO 51273560 · Žilina
|
Konateľ | 17. 09. 2018 | 23. 08. 2021 | Aktívny |
|
MT MARKET, s.r.o.
IČO 51273560 · Žilina
|
Konateľ | 17. 09. 2018 | 01. 12. 2019 | Aktívny |
|
GITAMEAT, s.r.o.
IČO 51273047 · Žilina
|
Konateľ | 17. 09. 2018 | 03. 04. 2025 | Zaniknutý |
|
UNITECH SLOVAKIA, s. r. o.
IČO 36436259 · Žilina
|
Konateľ | 16. 07. 2018 | 15. 10. 2018 | Zaniknutý |
|
UNITECH SLOVAKIA, s. r. o.
IČO 36436259 · Žilina
|
Konateľ | 16. 07. 2018 | 27. 12. 2018 | Zaniknutý |
|
PL - STEEL s.r.o.
IČO 50620151 · Žilina
|
Konateľ | 15. 07. 2018 | 26. 11. 2018 | Aktívny |
|
PL - STEEL s.r.o.
IČO 50620151 · Žilina
|
Konateľ | 15. 07. 2018 | 02. 10. 2018 | Aktívny |
|
HIKARI, s.r.o.
IČO 46783300 · Žilina
|
Konateľ | 02. 07. 2018 | 20. 08. 2026 | Aktívny |
|
HIKARI, s.r.o.
IČO 46783300 · Žilina
|
Konateľ | 02. 07. 2018 | 30. 07. 2026 | Aktívny |
|
ENERGY POINT, s. r. o.
IČO 46652493 · Žilina
|
Konateľ | 01. 04. 2018 | 23. 07. 2025 | Zaniknutý |
|
STAcorp s.r.o.
IČO 50709968 · Žilina
|
Konateľ | 06. 03. 2018 | 26. 08. 2026 | Aktívny |
|
EKON OFFICE s.r.o.
IČO 50747169 · Žilina
|
Konateľ | 06. 03. 2018 | 25. 08. 2026 | Aktívny |
|
EKON OFFICE s.r.o.
IČO 50747169 · Žilina
|
Konateľ | 06. 03. 2018 | 01. 12. 2025 | Aktívny |
|
STAcorp s.r.o.
IČO 50709968 · Žilina
|
Konateľ | 06. 03. 2018 | 31. 12. 2025 | Aktívny |
|
Auto-Real SK, s.r.o.
IČO 47323426 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 01. 2018 | 07. 03. 2018 | Zaniknutý |
|
Auto-Real SK, s.r.o.
IČO 47323426 · Žilina
|
Konateľ | 30. 11. 2017 | 07. 03. 2018 | Zaniknutý |
|
Auto-Real SK, s.r.o.
IČO 47323426 · Žilina
|
Konateľ | 30. 11. 2017 | 06. 02. 2018 | Zaniknutý |
|
CLOSERVIS s.r.o.
IČO 50726901 · Žilina
|
Konateľ | 21. 09. 2017 | 24. 11. 2020 | Zaniknutý |
|
CLOSERVIS s.r.o.
IČO 50726901 · Žilina
|
Konateľ | 21. 09. 2017 | 18. 11. 2020 | Zaniknutý |
|
CAPITAL INDUSTRIES s.r.o.
IČO 46679031 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 02. 06. 2012 | 28. 06. 2021 | Aktívny |
|
CAPITAL INDUSTRIES s.r.o.
IČO 46679031 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 02. 06. 2012 | 30. 03. 2021 | Aktívny |