Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Michal Krkoška
Žilina
31
subjektov celkom
20
aktívnych
3
v likvidácii / konkurze
8
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
KORSO Obežná a. s.
IČO 56588828 · Žilina
|
Člen dozorného orgánu | 09. 11. 2024 | trvá | Aktívny |
|
NADÁCIA +
IČO 54694311 · Žilina
|
Správca | 03. 08. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Občianske združenie +
IČO 54467365 · Žilina
|
Iný štatutárny orgán | 20. 07. 2022 | trvá | Aktívny |
|
KORSO Property a. s.
IČO 54416191 · Žilina
|
Predstavenstvo | 07. 07. 2022 | trvá | Aktívny |
|
AFG s.r.o.
IČO 36383422 · Turčianske Teplice
|
Konateľ | 15. 07. 2020 | trvá | V konkurze |
|
Budúcnosť je vzdelávanie o.z.
IČO 52709701 · Žilina
|
Iný štatutárny orgán | 23. 12. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Vzdelávanie v budovaní majetku o.z.
IČO 52709655 · Žilina
|
Iný štatutárny orgán | 19. 12. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Slovenská poradenská spoločnosť, akciová spoločnosť
IČO 36414662 · Žilina
|
Predstavenstvo | 17. 01. 2019 | trvá | Aktívny |
|
KORSO Project, s. r. o.
IČO 50200097 · Žilina
|
Konateľ | 17. 02. 2017 | trvá | Aktívny |
|
KG Energo, a. s.
IČO 50144626 · Žilina
|
Člen dozorného orgánu | 25. 02. 2016 | trvá | Aktívny |
|
VS Investment a.s. v likvidácii
IČO 44983727 · Žilina
|
Predstavenstvo | 03. 09. 2013 | trvá | V likvidácii |
|
Ing. Michal Krkoška
IČO 46252738 · Žilina
|
Podnikateľ | 01. 07. 2011 | trvá | Aktívny |
|
IMMO reality s.r.o.
IČO 36646091 · Žilina
|
Konateľ | 20. 01. 2011 | trvá | Aktívny |
|
Michal Krkoška
IČO 37667793 · Žilina
|
Podnikateľ | 15. 12. 2001 | trvá | Aktívny |
|
PYROLYZA 5 s.r.o.
IČO 47353724 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 13. 04. 2021 | 15. 08. 2022 | Aktívny |
|
PYROLYZA 6 s.r.o.
IČO 47354097 · Košice
|
Konateľ | 13. 04. 2021 | 02. 08. 2022 | Aktívny |
|
PYROLYZA 6 s.r.o.
IČO 47354097 · Košice
|
Konateľ | 13. 04. 2021 | 28. 09. 2022 | Aktívny |
|
PYROLYZA 5 s.r.o.
IČO 47353724 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 13. 04. 2021 | 02. 08. 2022 | Aktívny |
|
GREEN POWER SV, s.r.o.
IČO 47511222 · Košice
|
Konateľ | 01. 08. 2020 | 31. 08. 2022 | Aktívny |
|
GREEN POWER SV, s.r.o.
IČO 47511222 · Košice
|
Konateľ | 01. 08. 2020 | 22. 07. 2022 | Aktívny |
|
RENTGROUP s.r.o.
IČO 47240326 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 07. 2019 | 24. 09. 2020 | Zaniknutý |
|
LESOENVIRO, s. r. o.
IČO 43839622 · Žilina
|
Konateľ | 07. 11. 2018 | 23. 09. 2020 | Zaniknutý |
|
LESOENVIRO, s. r. o.
IČO 43839622 · Žilina
|
Konateľ | 07. 11. 2018 | 09. 10. 2020 | Zaniknutý |
|
KORSO Project, s. r. o.
IČO 50200097 · Žilina
|
Konateľ | 17. 02. 2017 | 24. 04. 2019 | Aktívny |
|
CHATAX CONSULT, s.r.o.
IČO 44855559 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 08. 2014 | 13. 01. 2015 | Zaniknutý |
|
AHP PLUS, s.r.o.
IČO 36406902 · Turčianske Teplice
|
Konateľ | 24. 07. 2014 | 08. 08. 2018 | V konkurze |
|
AHP PLUS, s.r.o.
IČO 36406902 · Turčianske Teplice
|
Konateľ | 24. 07. 2014 | 31. 08. 2018 | V konkurze |
|
Unit Food, s.r.o.
IČO 47221241 · Žilina
|
Konateľ | 21. 06. 2013 | 02. 08. 2013 | Zaniknutý |
|
Unit Food, s.r.o.
IČO 47221241 · Žilina
|
Konateľ | 21. 06. 2013 | 26. 08. 2013 | Zaniknutý |
|
solution one, s.r.o.
IČO 36406911 · Žilina
|
Konateľ | 24. 05. 2013 | 03. 09. 2013 | Aktívny |
|
solution one, s.r.o.
IČO 36406911 · Žilina
|
Konateľ | 24. 05. 2013 | 05. 09. 2013 | Aktívny |
|
KORSO Akvizície a. s.
IČO 36701831 · Žilina
|
Konateľ | 10. 05. 2013 | 04. 09. 2013 | Aktívny |
|
KORSO Akvizície a. s.
IČO 36701831 · Žilina
|
Konateľ | 10. 05. 2013 | 30. 08. 2013 | Aktívny |
|
SALI INVEST, s.r.o.
IČO 47039647 · Žilina
|
Konateľ | 22. 02. 2013 | 30. 04. 2013 | Zaniknutý |
|
SALI INVEST, s.r.o.
IČO 47039647 · Žilina
|
Konateľ | 22. 02. 2013 | 21. 05. 2013 | Zaniknutý |
|
Power UNION Company s.r.o.
IČO 46964070 · Žilina
|
Konateľ | 21. 12. 2012 | 10. 01. 2014 | Zaniknutý |
|
Power UNION Company s.r.o.
IČO 46964070 · Žilina
|
Konateľ | 21. 12. 2012 | 26. 02. 2014 | Zaniknutý |
|
Botel Gracia, s.r.o.
IČO 46794140 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 17. 08. 2012 | 03. 09. 2013 | Aktívny |
|
Botel Gracia, s.r.o.
IČO 46794140 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 17. 08. 2012 | 04. 09. 2013 | Aktívny |
|
M Steel Projects, s.r.o.
IČO 46685570 · Žilina
|
Konateľ | 19. 05. 2012 | 14. 07. 2015 | Aktívny |
|
M Steel Projects, s.r.o.
IČO 46685570 · Žilina
|
Konateľ | 19. 05. 2012 | 29. 06. 2015 | Aktívny |
|
SH+, s.r.o.
IČO 44125232 · Žilina
|
Konateľ | 04. 05. 2012 | 21. 11. 2012 | Zaniknutý |
|
SIRS Portfolio fund, a. s.
IČO 46146547 · Žilina
|
Predstavenstvo | 12. 04. 2011 | 12. 02. 2014 | Aktívny |
|
SIRS Portfolio fund, a. s.
IČO 46146547 · Žilina
|
Predstavenstvo | 12. 04. 2011 | 06. 02. 2014 | Aktívny |
|
SH+, s.r.o.
IČO 44125232 · Žilina
|
Predstavenstvo | 14. 02. 2011 | 03. 05. 2012 | Zaniknutý |
|
IMMO reality s.r.o.
IČO 36646091 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 02. 2011 | 16. 05. 2011 | Aktívny |
|
Garáže Vlčince, s.r.o.
IČO 31605184 · Žilina
|
Člen dozorného orgánu | 11. 12. 2009 | 16. 12. 2011 | Zaniknutý |
|
VS Investment a.s. v likvidácii
IČO 44983727 · Žilina
|
Konateľ | 27. 11. 2009 | 02. 09. 2013 | V likvidácii |