Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Matej Gabaj
Revúca
16
subjektov celkom
15
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
1
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
BOJAN s. r. o.
IČO 57714258 · Revúca
|
Konateľ | 01. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
BOJAN s. r. o.
IČO 57714258 · Revúca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
LEŠI 1 s. r. o.
IČO 57712930 · Revúca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
LEŠI 1 s. r. o.
IČO 57712930 · Revúca
|
Konateľ | 31. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Obrovisko
IČO 57826528 · Revúca
|
Iný štatutárny orgán | 30. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Slovenské združenie 47
IČO 55965415 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Iný štatutárny orgán | 27. 05. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Maholz invest s. r. o.
IČO 57603499 · Revúca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 04. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Maholz invest s. r. o.
IČO 57603499 · Revúca
|
Konateľ | 30. 04. 2026 | trvá | Aktívny |
|
oslík s. r. o.
IČO 57139385 · Revúca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 08. 2025 | trvá | Aktívny |
|
oslík s. r. o.
IČO 57139385 · Revúca
|
Konateľ | 15. 08. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Región Muráň s. r. o.
IČO 56659687 · Poprad
|
Konateľ | 21. 12. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Sysľovisko s. r. o.
IČO 56433719 · Revúca
|
Konateľ | 10. 08. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Sysľovisko s. r. o.
IČO 56433719 · Revúca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 08. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Región Muráň
IČO 56145021 · Muráň
|
Iný štatutárny orgán | 09. 04. 2024 | trvá | Aktívny |
|
MAHOLZ s.r.o.
IČO 51677741 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
MD PROPERTY s.r.o.
IČO 51484307 · Revúca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 04. 2022 | trvá | Aktívny |
|
U SYSĽA s.r.o.
IČO 53896394 · Poprad
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 06. 2021 | trvá | Aktívny |
|
U SYSĽA s.r.o.
IČO 53896394 · Poprad
|
Konateľ | 29. 06. 2021 | trvá | Aktívny |
|
MAHOLZ s.r.o.
IČO 51677741 · Bratislava
|
Konateľ | 30. 05. 2018 | trvá | Aktívny |
|
MD PROPERTY s.r.o.
IČO 51484307 · Revúca
|
Konateľ | 04. 05. 2018 | trvá | Aktívny |
|
Galashurn s.r.o.
IČO 53488229 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 04. 2023 | 25. 11. 2024 | Aktívny |
|
Galashurn s.r.o.
IČO 53488229 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 18. 04. 2023 | 25. 11. 2024 | Aktívny |
|
Galashurn s.r.o.
IČO 53488229 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 18. 04. 2023 | 05. 09. 2024 | Aktívny |
|
Shurn - MPG s. r. o.
IČO 53215516 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 02. 09. 2022 | 05. 09. 2024 | Aktívny |
|
Shurn - MPG s. r. o.
IČO 53215516 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 02. 09. 2022 | 06. 12. 2024 | Aktívny |
|
MD DEPO s.r.o.
IČO 47441933 · Poprad
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 06. 2021 | 30. 01. 2026 | Aktívny |
|
MD DEPO s.r.o.
IČO 47441933 · Poprad
|
Konateľ | 15. 06. 2021 | 30. 01. 2026 | Aktívny |
|
MD DEPO s.r.o.
IČO 47441933 · Poprad
|
Konateľ | 15. 06. 2021 | 21. 01. 2026 | Aktívny |
|
MAHOLZ s.r.o.
IČO 51677741 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 01. 2019 | 24. 05. 2022 | Aktívny |
|
MAHOLZ s.r.o.
IČO 51677741 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 05. 2018 | 18. 01. 2019 | Aktívny |
|
MD PROPERTY s.r.o.
IČO 51484307 · Revúca
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 05. 2018 | 11. 04. 2022 | Aktívny |
|
Matej Gabaj MAHOLZ
IČO 47738740 · Revúca
|
Podnikateľ | 01. 04. 2014 | 01. 01. 2023 | Zaniknutý |