Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Richard Grznár
Lutila
18
subjektov celkom
13
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
5
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Velden s. r. o.
IČO 52482839 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 03. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Velden s. r. o.
IČO 52482839 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 05. 03. 2025 | trvá | Aktívny |
|
GP invest s.r.o.
IČO 44181221 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 06. 11. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Richard Grznár
IČO 52382451 · Lutila
|
Podnikateľ | 19. 09. 2018 | trvá | Aktívny |
|
Richard Grznár
IČO 52382451 · Lutila
|
Zakladateľ | 19. 09. 2018 | trvá | Aktívny |
|
KOMPROF s. r. o.
IČO 52606961 · Komárno
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 05. 2022 | 03. 08. 2022 | Aktívny |
|
PRM group s. r. o.
IČO 53018206 · Zvolen
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 05. 2022 | 04. 08. 2022 | Aktívny |
|
Velden s. r. o.
IČO 52482839 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 06. 2021 | 04. 08. 2022 | Aktívny |
|
Podklady s. r. o.
IČO 50189662 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 07. 2020 | 24. 03. 2021 | Aktívny |
|
GK services s. r. o.
IČO 53048555 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 06. 2020 | 07. 05. 2021 | Aktívny |
|
GK services s. r. o.
IČO 53048555 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 25. 06. 2020 | 26. 04. 2021 | Aktívny |
|
GK services s. r. o.
IČO 53048555 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 25. 06. 2020 | 07. 05. 2021 | Aktívny |
|
MT investments s. r. o
IČO 50984993 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 06. 2020 | 13. 01. 2021 | Aktívny |
|
PRM group s. r. o.
IČO 53018206 · Zvolen
|
Konateľ | 25. 03. 2020 | 04. 08. 2022 | Aktívny |
|
PRM group s. r. o.
IČO 53018206 · Zvolen
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 03. 2020 | 18. 05. 2022 | Aktívny |
|
PRM group s. r. o.
IČO 53018206 · Zvolen
|
Konateľ | 25. 03. 2020 | 26. 07. 2022 | Aktívny |
|
Podklady s. r. o.
IČO 50189662 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 14. 02. 2020 | 01. 02. 2021 | Aktívny |
|
MT investments s. r. o
IČO 50984993 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 02. 2020 | 13. 01. 2021 | Aktívny |
|
Podklady s. r. o.
IČO 50189662 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 14. 02. 2020 | 24. 03. 2021 | Aktívny |
|
MT investments s. r. o
IČO 50984993 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 02. 2020 | 27. 10. 2020 | Aktívny |
|
Velden s. r. o.
IČO 52482839 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 01. 2020 | 25. 06. 2021 | Aktívny |
|
Velden s. r. o.
IČO 52482839 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 13. 01. 2020 | 26. 07. 2022 | Aktívny |
|
Velden s. r. o.
IČO 52482839 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 13. 01. 2020 | 04. 08. 2022 | Aktívny |
|
KOMPROF s. r. o.
IČO 52606961 · Komárno
|
Konateľ | 27. 08. 2019 | 03. 08. 2022 | Aktívny |
|
KOMPROF s. r. o.
IČO 52606961 · Komárno
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 08. 2019 | 18. 05. 2022 | Aktívny |
|
KOMPROF s. r. o.
IČO 52606961 · Komárno
|
Konateľ | 27. 08. 2019 | 26. 07. 2022 | Aktívny |
|
Richard Grznár
IČO 52382451 · Lutila
|
Podnikateľ | 24. 04. 2019 | 24. 05. 2022 | Zaniknutý |
|
Sport-point, s.r.o.
IČO 51840154 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 07. 2018 | 07. 09. 2018 | Aktívny |
|
Sport-point, s.r.o.
IČO 51840154 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 14. 07. 2018 | 07. 09. 2018 | Aktívny |
|
Sport-point, s.r.o.
IČO 51840154 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 14. 07. 2018 | 27. 08. 2018 | Aktívny |
|
RG-park, s.r.o.
IČO 51840022 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 13. 07. 2018 | 08. 10. 2018 | Zaniknutý |
|
RG-park, s.r.o.
IČO 51840022 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 13. 07. 2018 | 25. 09. 2018 | Zaniknutý |
|
RG-park, s.r.o.
IČO 51840022 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 07. 2018 | 08. 10. 2018 | Zaniknutý |
|
RG-project, s.r.o.
IČO 51720345 · Komárno
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 05. 2018 | 03. 07. 2018 | Zaniknutý |
|
RG-project, s.r.o.
IČO 51720345 · Komárno
|
Konateľ | 16. 05. 2018 | 22. 06. 2018 | Zaniknutý |
|
RG-project, s.r.o.
IČO 51720345 · Komárno
|
Konateľ | 16. 05. 2018 | 03. 07. 2018 | Zaniknutý |
|
Sport-design, s.r.o.
IČO 51720400 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Konateľ | 12. 05. 2018 | 04. 07. 2018 | Aktívny |
|
Sport-design, s.r.o.
IČO 51720400 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 05. 2018 | 04. 07. 2018 | Aktívny |
|
Sport-design, s.r.o.
IČO 51720400 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Konateľ | 12. 05. 2018 | 25. 06. 2018 | Aktívny |
|
Safford, s.r.o.
IČO 51690896 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 28. 04. 2018 | 15. 06. 2018 | Aktívny |
|
Safford, s.r.o.
IČO 51690896 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 04. 2018 | 27. 06. 2018 | Aktívny |
|
Safford, s.r.o.
IČO 51690896 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 28. 04. 2018 | 27. 06. 2018 | Aktívny |
|
Wiba-R, s.r.o.
IČO 51473721 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 03. 2018 | 25. 04. 2018 | Zaniknutý |
|
CarPassion s.r.o.
IČO 51472996 · Komárno
|
Konateľ | 20. 03. 2018 | 04. 05. 2018 | Zaniknutý |
|
CarPassion s.r.o.
IČO 51472996 · Komárno
|
Konateľ | 20. 03. 2018 | 20. 04. 2018 | Zaniknutý |
|
CarPassion s.r.o.
IČO 51472996 · Komárno
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 03. 2018 | 04. 05. 2018 | Zaniknutý |
|
Wiba-R, s.r.o.
IČO 51473721 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 20. 03. 2018 | 25. 04. 2018 | Zaniknutý |
|
Wiba-R, s.r.o.
IČO 51473721 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 20. 03. 2018 | 16. 04. 2018 | Zaniknutý |
|
Sport way, s.r.o.
IČO 51309289 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 16. 01. 2018 | 17. 04. 2018 | Aktívny |
|
Sport way, s.r.o.
IČO 51309289 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 01. 2018 | 17. 04. 2018 | Aktívny |
|
Sport way, s.r.o.
IČO 51309289 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 16. 01. 2018 | 27. 03. 2018 | Aktívny |
|
GRM trade, s.r.o.
IČO 46160531 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 07. 2012 | 29. 03. 2021 | Aktívny |
|
GP invest s.r.o.
IČO 44181221 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 06. 2011 | 05. 11. 2021 | Aktívny |