Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Peter Bederka
Bratislava - mestská časť Rača
28
subjektov celkom
27
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
1
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
TATRAFAT, spol. s r.o. Huncovce
IČO 31674038 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 19. 11. 2024 | trvá | Aktívny |
|
ALS group, a.s.
IČO 47782188 · Poprad
|
Predstavenstvo | 10. 09. 2024 | trvá | Aktívny |
|
AGRO-VALALIKY a.s.
IČO 36191922 · Cestice
|
Člen dozorného orgánu | 10. 09. 2024 | trvá | Aktívny |
|
NZ WINERY s.r.o.
IČO 51254727 · Nové Zámky
|
Konateľ | 13. 06. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Ruban Vineyards, s.r.o.
IČO 50674960 · Rúbaň
|
Konateľ | 13. 06. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Agročat, a.s.
IČO 34114238 · Čiližská Radvaň
|
Predstavenstvo | 07. 12. 2022 | trvá | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Regionálna energetika a.s.
IČO 36350796 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 09. 04. 2021 | trvá | Aktívny |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Predstavenstvo | 09. 04. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Medzičilizie, a.s.
IČO 00191396 · Čiližská Radvaň
|
Predstavenstvo | 08. 12. 2020 | trvá | Aktívny |
|
EG investment, a.s.
IČO 45724601 · Dobšiná
|
Predstavenstvo | 25. 11. 2020 | trvá | Aktívny |
|
ALIS energy, a.s.
IČO 47780444 · Poprad
|
Predstavenstvo | 25. 11. 2020 | trvá | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 23. 09. 2020 | trvá | Aktívny |
|
AQUIRA s. r. o.
IČO 36863289 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
FVE Senec, s.r.o.
IČO 45723885 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
GESTUS Investments, s.r.o.
IČO 36683451 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Bioagris 2, s. r. o.
IČO 45724113 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Fotovoltaická elektráreň Bátka, s. r. o. /skratka FEB, s. r. o./
IČO 45571414 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Bioagris, s. r. o.
IČO 44697112 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Bioagris 1, s. r. o.
IČO 45724008 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
ASTOM s. r. o.
IČO 44750048 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 25. 04. 2019 | trvá | Aktívny |
|
N.V. WINERY, s.r.o.
IČO 50461401 · Nová Vieska
|
Konateľ | 13. 06. 2024 | 30. 07. 2026 | Zaniknutý |
|
Agro Valaliky ND, s. r. o.
IČO 47919400 · Cestice
|
Konateľ | 27. 11. 2020 | 16. 02. 2023 | Aktívny |
|
Agro Valaliky ND, s. r. o.
IČO 47919400 · Cestice
|
Konateľ | 27. 11. 2020 | 28. 02. 2023 | Aktívny |
|
Regionálna energetika a.s.
IČO 36350796 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 07. 08. 2019 | 09. 07. 2021 | Aktívny |
|
Regionálna energetika a.s.
IČO 36350796 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 07. 08. 2019 | 09. 04. 2021 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 22. 07. 2021 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 20. 07. 2021 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 20. 07. 2021 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 20. 07. 2021 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 14. 07. 2021 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 22. 07. 2021 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 04. 02. 2019 | 10. 05. 2021 | Aktívny |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Predstavenstvo | 20. 06. 2018 | 09. 04. 2021 | Aktívny |
|
FSRB, a.s.
IČO 50326732 · Poprad
|
Predstavenstvo | 20. 06. 2018 | 28. 05. 2021 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
SOLGY, a. s.
IČO 45623881 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 24. 04. 2019 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
FOTOSOLAR Tornaľa, a.s.
IČO 45357480 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 02. 04. 2019 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
FOTOVOLTAIKA Starňa, a. s.
IČO 45358818 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 08. 04. 2019 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 20. 10. 2017 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
BCQ Systém, a. s.
IČO 45358800 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 16. 04. 2019 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
SUPERFICIES, a. s.
IČO 45529221 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 29. 03. 2019 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 02. 04. 2019 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 23. 09. 2020 | Aktívny |
|
SOLAR IN, a. s.
IČO 36868965 · Považská Bystrica
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 04. 02. 2019 | Aktívny |
|
Naše Farmy, a. s.
IČO 36787302 · Poprad
|
Predstavenstvo | 10. 08. 2017 | 07. 10. 2020 | Aktívny |