Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Slavomír Močiarik
Prievidza
13
subjektov celkom
9
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
4
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Slnečný raj správa
IČO 55919430 · Prievidza
|
Iný štatutárny orgán | 19. 08. 2024 | trvá | Aktívny |
|
S.M. one s.r.o.
IČO 51990377 · Prievidza
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 04. 2023 | trvá | Aktívny |
|
SUNNY PARADISE s.r.o.
IČO 47040017 · Prievidza
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 03. 2022 | trvá | Aktívny |
|
SUNNY PARADISE s.r.o.
IČO 47040017 · Prievidza
|
Konateľ | 17. 02. 2022 | trvá | Aktívny |
|
S.M. one s.r.o.
IČO 51990377 · Prievidza
|
Konateľ | 17. 10. 2018 | trvá | Aktívny |
|
AURUM ELITUM s. r. o.
IČO 52062911 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 06. 2023 | 02. 10. 2023 | Aktívny |
|
3side s. r. o.
IČO 52067823 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 06. 2023 | 11. 09. 2023 | Aktívny |
|
AR seven s. r. o.
IČO 52176622 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 05. 2023 | 24. 08. 2023 | Aktívny |
|
fourU s.r.o.
IČO 52063097 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 03. 2023 | 19. 09. 2023 | Aktívny |
|
AR seven s. r. o.
IČO 52176622 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 02. 2019 | 03. 05. 2023 | Aktívny |
|
AR seven s. r. o.
IČO 52176622 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 14. 02. 2019 | 07. 08. 2023 | Aktívny |
|
AR seven s. r. o.
IČO 52176622 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 14. 02. 2019 | 24. 08. 2023 | Aktívny |
|
3side s. r. o.
IČO 52067823 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 12. 2018 | 07. 08. 2023 | Aktívny |
|
3side s. r. o.
IČO 52067823 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 12. 2018 | 11. 09. 2023 | Aktívny |
|
3side s. r. o.
IČO 52067823 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 12. 2018 | 23. 06. 2023 | Aktívny |
|
AURUM ELITUM s. r. o.
IČO 52062911 · Žilina
|
Konateľ | 11. 12. 2018 | 07. 08. 2023 | Aktívny |
|
AURUM ELITUM s. r. o.
IČO 52062911 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 12. 2018 | 23. 06. 2023 | Aktívny |
|
AURUM ELITUM s. r. o.
IČO 52062911 · Žilina
|
Konateľ | 11. 12. 2018 | 02. 10. 2023 | Aktívny |
|
fourU s.r.o.
IČO 52063097 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 12. 2018 | 08. 03. 2023 | Aktívny |
|
JR seven s. r. o.
IČO 52062660 · Žilina
|
Konateľ | 07. 12. 2018 | 19. 09. 2023 | Aktívny |
|
GASTEL+ s. r. o.
IČO 52063062 · Súľov-Hradná
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 12. 2018 | 04. 07. 2022 | Aktívny |
|
GASTEL+ s. r. o.
IČO 52063062 · Súľov-Hradná
|
Konateľ | 07. 12. 2018 | 26. 05. 2022 | Aktívny |
|
GASTEL+ s. r. o.
IČO 52063062 · Súľov-Hradná
|
Konateľ | 07. 12. 2018 | 04. 07. 2022 | Aktívny |
|
fourU s.r.o.
IČO 52063097 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 07. 12. 2018 | 19. 09. 2023 | Aktívny |
|
fourU s.r.o.
IČO 52063097 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 07. 12. 2018 | 07. 08. 2023 | Aktívny |
|
JR seven s. r. o.
IČO 52062660 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 12. 2018 | 12. 04. 2023 | Aktívny |
|
JR seven s. r. o.
IČO 52062660 · Žilina
|
Konateľ | 07. 12. 2018 | 07. 08. 2023 | Aktívny |
|
S.M. one s.r.o.
IČO 51990377 · Prievidza
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 10. 2018 | 12. 04. 2023 | Aktívny |
|
SUNNY PARADISE s.r.o.
IČO 47040017 · Prievidza
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 06. 2017 | 27. 11. 2017 | Aktívny |
|
SUNNY PARADISE s.r.o.
IČO 47040017 · Prievidza
|
Konateľ | 20. 06. 2017 | 27. 11. 2017 | Aktívny |
|
SUNNY PARADISE s.r.o.
IČO 47040017 · Prievidza
|
Konateľ | 20. 06. 2017 | 15. 09. 2017 | Aktívny |
|
Facehome s.r.o.
IČO 47682809 · Prievidza
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 01. 2017 | 14. 07. 2025 | Zaniknutý |
|
Facehome Development s.r.o.
IČO 50058983 · Prievidza
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 01. 2017 | 09. 10. 2024 | Zaniknutý |
|
Facehome Group s.r.o.
IČO 50058967 · Prievidza
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 01. 2017 | 11. 05. 2022 | Zaniknutý |
|
Facehome Development s.r.o.
IČO 50058983 · Prievidza
|
Konateľ | 27. 11. 2015 | 09. 10. 2024 | Zaniknutý |
|
Facehome Group s.r.o.
IČO 50058967 · Prievidza
|
Konateľ | 26. 11. 2015 | 11. 05. 2022 | Zaniknutý |
|
Facehome s.r.o.
IČO 47682809 · Prievidza
|
Konateľ | 04. 03. 2014 | 15. 01. 2022 | Zaniknutý |
|
Facehome s.r.o.
IČO 47682809 · Prievidza
|
Konateľ | 04. 03. 2014 | 14. 02. 2022 | Zaniknutý |
|
Slavomír Močiarik
IČO 40650529 · Prievidza
|
Podnikateľ | 01. 06. 2003 | 13. 05. 2026 | Zaniknutý |