Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Richard Roubal
Žilina
10
subjektov celkom
10
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
0
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Songifty s. r. o.
IČO 56545223 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 09. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Songifty s. r. o.
IČO 56545223 · Žilina
|
Konateľ | 28. 07. 2025 | trvá | Aktívny |
|
S T A M P, s.r.o.
IČO 47440902 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
EKA-Z, s. r. o.
IČO 36438073 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 06. 2021 | trvá | Aktívny |
|
S T A M P, s.r.o.
IČO 47440902 · Žilina
|
Konateľ | 04. 02. 2016 | trvá | Aktívny |
|
EKA-Z, s. r. o.
IČO 36438073 · Žilina
|
Konateľ | 15. 09. 2011 | trvá | Aktívny |
|
4BS, s. r. o.
IČO 50648454 · Žilina
|
Konateľ | 22. 08. 2022 | 20. 02. 2025 | Aktívny |
|
4BS, s. r. o.
IČO 50648454 · Žilina
|
Konateľ | 22. 08. 2022 | 17. 03. 2025 | Aktívny |
|
Anvaya, s.r.o.
IČO 30228484 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2022 | 25. 05. 2026 | Aktívny |
|
R-Forestry, s.r.o.
IČO 50754726 · Žilina
|
Konateľ | 21. 03. 2017 | 12. 06. 2017 | Aktívny |
|
R-Forestry, s.r.o.
IČO 50754726 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 03. 2017 | 20. 06. 2017 | Aktívny |
|
R-Forestry, s.r.o.
IČO 50754726 · Žilina
|
Konateľ | 21. 03. 2017 | 20. 06. 2017 | Aktívny |
|
NB Beton s.r.o.
IČO 50755145 · Slovenský Grob
|
Konateľ | 03. 03. 2017 | 17. 05. 2017 | Aktívny |
|
NB Beton s.r.o.
IČO 50755145 · Slovenský Grob
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 03. 2017 | 23. 06. 2017 | Aktívny |
|
NB Beton s.r.o.
IČO 50755145 · Slovenský Grob
|
Konateľ | 03. 03. 2017 | 23. 06. 2017 | Aktívny |
|
S T A M P, s.r.o.
IČO 47440902 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 03. 2016 | 20. 05. 2022 | Aktívny |
|
Anvaya, s.r.o.
IČO 30228484 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 11. 2014 | 20. 05. 2022 | Aktívny |
|
Stamat invest s.r.o.
IČO 47929154 · Stará Ľubovňa
|
Konateľ | 18. 10. 2014 | 12. 01. 2015 | Aktívny |
|
Stamat invest s.r.o.
IČO 47929154 · Stará Ľubovňa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 10. 2014 | 12. 01. 2015 | Aktívny |
|
Stamat invest s.r.o.
IČO 47929154 · Stará Ľubovňa
|
Konateľ | 18. 10. 2014 | 05. 12. 2014 | Aktívny |
|
Anvaya, s.r.o.
IČO 30228484 · Žilina
|
Konateľ | 28. 08. 2014 | 22. 01. 2026 | Aktívny |
|
Anvaya, s.r.o.
IČO 30228484 · Žilina
|
Konateľ | 28. 08. 2014 | 25. 05. 2026 | Aktívny |
|
VERSAND s.r.o.
IČO 45392234 · Varín
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 06. 2013 | 20. 12. 2013 | Aktívny |
|
VERSAND s.r.o.
IČO 45392234 · Varín
|
Konateľ | 06. 12. 2012 | 05. 12. 2013 | Aktívny |
|
VERSAND s.r.o.
IČO 45392234 · Varín
|
Konateľ | 06. 12. 2012 | 20. 12. 2013 | Aktívny |
|
proFIRMS, s.r.o.
IČO 46756965 · Žilina
|
Konateľ | 20. 07. 2012 | 26. 11. 2019 | Aktívny |
|
proFIRMS, s.r.o.
IČO 46756965 · Žilina
|
Konateľ | 20. 07. 2012 | 02. 10. 2019 | Aktívny |
|
proFIRMS, s.r.o.
IČO 46756965 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 07. 2012 | 26. 11. 2019 | Aktívny |
|
EKA-Z, s. r. o.
IČO 36438073 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 09. 2011 | 28. 06. 2021 | Aktívny |