Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Peter Klenovič
Chtelnica
28
subjektov celkom
26
aktívnych
1
v likvidácii / konkurze
1
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
HANT INVEST a. s.
IČO 44121709 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 18. 03. 2026 | trvá | Aktívny |
|
HANT BA, a.s.
IČO 36328375 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 11. 03. 2026 | trvá | Aktívny |
|
HANT Capital, s. r. o.
IČO 57133727 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 08. 2025 | trvá | Aktívny |
|
HANT SPV5, s. r. o.
IČO 56938349 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 04. 2025 | trvá | Aktívny |
|
HANT Group, a.s.
IČO 56673001 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 12. 12. 2024 | trvá | Aktívny |
|
HANT Development, a. s.
IČO 47800011 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 06. 08. 2024 | trvá | Aktívny |
|
RGB Inovec, s. r. o.
IČO 56385951 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 07. 2024 | trvá | Aktívny |
|
OROLSKÁ ZÁHRADA s.r.o.
IČO 55969801 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 27. 01. 2024 | trvá | Aktívny |
|
HANT Finance, s. r. o.
IČO 52526232 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 07. 2022 | trvá | Aktívny |
|
HANT Property, s. r. o.
IČO 36752878 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 10. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
B.D. Manín, s. r. o.
IČO 51155265 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 10. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
HANT Finance, s. r. o.
IČO 52526232 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 27. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
BD Skalica, s.r.o.
IČO 51846161 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 20. 07. 2018 | trvá | Aktívny |
|
RGB red, s.r.o.
IČO 36830976 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 03. 07. 2018 | trvá | Aktívny |
|
RGB white, s. r. o.
IČO 51234611 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 02. 2018 | trvá | Aktívny |
|
Residence Twins, s. r. o.
IČO 50064851 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 10. 12. 2015 | trvá | Aktívny |
|
RGB Liptov, s. r. o.
IČO 36712850 · Bratislava
|
Konateľ | 17. 09. 2015 | trvá | Aktívny |
|
RGB Javorina, s. r. o.
IČO 48051471 · Bratislava
|
Konateľ | 20. 02. 2015 | trvá | Aktívny |
|
HANT BY, s. r. o.
IČO 47800577 · Bratislava
|
Konateľ | 05. 06. 2014 | trvá | Aktívny |
|
TERIANA s. r. o.
IČO 56938390 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 04. 2025 | 27. 05. 2026 | Aktívny |
|
TERIANA s. r. o.
IČO 56938390 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 04. 2025 | 08. 06. 2026 | Aktívny |
|
HANT BA, a.s.
IČO 36328375 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2024 | 09. 04. 2026 | Aktívny |
|
HANT BA, a.s.
IČO 36328375 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 14. 08. 2024 | 11. 03. 2026 | Aktívny |
|
OC Radvaň s.r.o.
IČO 46336427 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 28. 06. 2022 | 10. 08. 2022 | Aktívny |
|
OC Radvaň s.r.o.
IČO 46336427 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 28. 06. 2022 | 09. 08. 2022 | Aktívny |
|
HANT INVEST a. s.
IČO 44121709 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 11. 02. 2021 | 01. 04. 2026 | Aktívny |
|
OC Radvaň s.r.o.
IČO 46336427 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 11. 02. 2021 | 27. 06. 2022 | Aktívny |
|
HANT INVEST a. s.
IČO 44121709 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 11. 02. 2021 | 18. 03. 2026 | Aktívny |
|
BD Bytča s.r.o.
IČO 48061093 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 03. 2020 | 31. 03. 2021 | Aktívny |
|
BD Bytča s.r.o.
IČO 48061093 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 03. 2020 | 26. 04. 2021 | Aktívny |
|
HANT Development, a. s.
IČO 47800011 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 04. 06. 2019 | 12. 08. 2024 | Aktívny |
|
HANT Development, a. s.
IČO 47800011 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 04. 06. 2019 | 06. 08. 2024 | Aktívny |
|
ZDR Industrial Bytča s. r. o.
IČO 51841819 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 19. 07. 2018 | 15. 10. 2024 | Aktívny |
|
ZDR Industrial Bytča s. r. o.
IČO 51841819 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 19. 07. 2018 | 03. 10. 2024 | Aktívny |
|
HANT BA, a.s.
IČO 36328375 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 02. 10. 2017 | 14. 08. 2024 | Aktívny |
|
HANT BA, a.s.
IČO 36328375 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 02. 10. 2017 | 23. 08. 2024 | Aktívny |
|
HANT INVEST a. s.
IČO 44121709 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 07. 12. 2015 | 11. 02. 2021 | Aktívny |
|
HANT INVEST a. s.
IČO 44121709 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 07. 12. 2015 | 22. 02. 2021 | Aktívny |
|
OC Radvaň s.r.o.
IČO 46336427 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 18. 11. 2015 | 25. 02. 2021 | Aktívny |
|
OC Radvaň s.r.o.
IČO 46336427 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 18. 11. 2015 | 11. 02. 2021 | Aktívny |
|
HANT Development, a. s.
IČO 47800011 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 05. 06. 2014 | 31. 10. 2019 | Aktívny |
|
HANT Development, a. s.
IČO 47800011 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 05. 06. 2014 | 04. 06. 2019 | Aktívny |
|
AB Hliny, s. r. o.
IČO 47792949 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 31. 05. 2014 | 05. 02. 2026 | Aktívny |
|
AB Hliny, s. r. o.
IČO 47792949 · Považská Bystrica
|
Konateľ | 31. 05. 2014 | 27. 01. 2026 | Aktívny |
|
Chladiace veže Bohunice, spol. s r.o.
IČO 34109960 · Jaslovské Bohunice
|
Člen dozorného orgánu | 13. 05. 2013 | 27. 11. 2013 | Aktívny |
|
Chladiace veže Bohunice, spol. s r.o.
IČO 34109960 · Jaslovské Bohunice
|
Člen dozorného orgánu | 13. 05. 2013 | 05. 02. 2014 | Aktívny |
|
OC Radvaň s.r.o.
IČO 46336427 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 22. 09. 2011 | 01. 12. 2015 | Aktívny |
|
OC Radvaň s.r.o.
IČO 46336427 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 22. 09. 2011 | 18. 11. 2015 | Aktívny |
|
HANT INVEST a. s.
IČO 44121709 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 12. 04. 2008 | 21. 12. 2015 | Aktívny |
|
HANT INVEST a. s.
IČO 44121709 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 12. 04. 2008 | 07. 12. 2015 | Aktívny |
|
Dopravné stavby, a.s.
IČO 36834921 · Jaslovské Bohunice
|
Predstavenstvo | 19. 09. 2007 | 15. 05. 2012 | Aktívny |
|
Dopravné stavby, a.s.
IČO 36834921 · Jaslovské Bohunice
|
Predstavenstvo | 19. 09. 2007 | 15. 06. 2012 | Aktívny |
|
KELCOM International spol. s r.o. Bojnice v likvidácii
IČO 31640494 · Bojnice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 05. 2005 | 19. 02. 2008 | V likvidácii |
|
ZÁSAH 8, a.s.
IČO 36300705 · Bojnice
|
Predstavenstvo | 26. 04. 2005 | 29. 07. 2005 | Zaniknutý |
|
ZÁSAH 8, a.s.
IČO 36300705 · Bojnice
|
Predstavenstvo | 26. 04. 2005 | 08. 06. 2005 | Zaniknutý |
|
IMMOBILIEN MANAGEMENT, s. r. o.
IČO 36411680 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 02. 06. 2003 | 29. 12. 2005 | Aktívny |
|
HANT BA, a.s.
IČO 36328375 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 22. 04. 2003 | 15. 05. 2012 | Aktívny |
|
HANT BA, a.s.
IČO 36328375 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 22. 04. 2003 | 12. 06. 2012 | Aktívny |
|
HANT BA, a.s.
IČO 36328375 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Predstavenstvo | 22. 04. 2003 | 05. 09. 2006 | Aktívny |