Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Teofil Toráč
Veľké Úľany
14
subjektov celkom
9
aktívnych
1
v likvidácii / konkurze
4
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Kali.57 s. r. o.
IČO 57326673 · Liptovský Mikuláš
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 11. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Kamav 56 s. r. o.
IČO 57326533 · Liptovský Mikuláš
|
Konateľ | 18. 11. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Kamav 56 s. r. o.
IČO 57326533 · Liptovský Mikuláš
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 18. 11. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Kali.57 s. r. o.
IČO 57326673 · Liptovský Mikuláš
|
Konateľ | 18. 11. 2025 | trvá | Aktívny |
|
KERIDO s.r.o.
IČO 56309449 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 12. 2024 | trvá | Aktívny |
|
KERIDO s.r.o.
IČO 56309449 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 12. 12. 2024 | trvá | Aktívny |
|
JORYMAKYS s. r. o.
IČO 54757886 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 10. 2022 | 17. 08. 2023 | Zaniknutý |
|
JORYMAKYS s. r. o.
IČO 54757886 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 08. 2022 | 17. 08. 2023 | Zaniknutý |
|
JORYMAKYS s. r. o.
IČO 54757886 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 08. 2022 | 03. 04. 2023 | Zaniknutý |
|
JONMAKYS s.r.o.
IČO 52914054 · Nitra
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 06. 2022 | 11. 04. 2023 | Aktívny |
|
JONMAKYS s.r.o.
IČO 52914054 · Nitra
|
Konateľ | 02. 01. 2022 | 11. 04. 2023 | Aktívny |
|
JONMAKYS s.r.o.
IČO 52914054 · Nitra
|
Konateľ | 02. 01. 2022 | 09. 12. 2022 | Aktívny |
|
Y-painting s.r.o.
IČO 53259238 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 07. 2021 | 13. 12. 2022 | Zaniknutý |
|
Y-business s.r.o.
IČO 53414802 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 07. 2021 | 07. 11. 2022 | Aktívny |
|
Y-business s.r.o.
IČO 53414802 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Konateľ | 01. 06. 2021 | 31. 07. 2022 | Aktívny |
|
Y-business s.r.o.
IČO 53414802 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Konateľ | 01. 06. 2021 | 07. 11. 2022 | Aktívny |
|
Y-painting s.r.o.
IČO 53259238 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Konateľ | 01. 06. 2021 | 13. 12. 2022 | Zaniknutý |
|
Y-painting s.r.o.
IČO 53259238 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Konateľ | 01. 06. 2021 | 31. 07. 2022 | Zaniknutý |
|
BINTIX s.r.o.
IČO 53207556 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Konateľ | 02. 09. 2020 | 26. 04. 2022 | Aktívny |
|
BINTIX s.r.o.
IČO 53207556 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Konateľ | 02. 09. 2020 | 28. 02. 2022 | Aktívny |
|
KDIAKON s. r. o.
IČO 50803239 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 01. 2020 | 26. 11. 2020 | Aktívny |
|
KDIAKON s. r. o.
IČO 50803239 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 01. 11. 2019 | 26. 11. 2020 | Aktívny |
|
KDIAKON s. r. o.
IČO 50803239 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 01. 11. 2019 | 21. 09. 2020 | Aktívny |
|
TERUNOV s.r.o.
IČO 51792940 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 02. 2019 | 19. 10. 2020 | Aktívny |
|
TERUNOV s.r.o.
IČO 51792940 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 03. 11. 2018 | 21. 09. 2020 | Aktívny |
|
TERUNOV s.r.o.
IČO 51792940 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 03. 11. 2018 | 19. 10. 2020 | Aktívny |
|
RANTEON GROUP s. r. o.
IČO 51064251 · Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 01. 2018 | 13. 10. 2020 | Zaniknutý |
|
RANTEON GROUP s. r. o.
IČO 51064251 · Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
|
Konateľ | 01. 01. 2018 | 13. 10. 2020 | Zaniknutý |
|
RANTEON GROUP s. r. o.
IČO 51064251 · Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
|
Konateľ | 01. 01. 2018 | 30. 04. 2020 | Zaniknutý |
|
Race limited s.r.o.
IČO 50361872 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 03. 2017 | 20. 03. 2019 | V likvidácii |
|
Race limited s.r.o.
IČO 50361872 · Šaľa
|
Konateľ | 01. 02. 2017 | 20. 03. 2019 | V likvidácii |
|
Race limited s.r.o.
IČO 50361872 · Šaľa
|
Konateľ | 01. 02. 2017 | 31. 12. 2018 | V likvidácii |
|
JALIBE GROUP s.r.o.
IČO 47525797 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 01. 2017 | 03. 02. 2021 | Aktívny |
|
JALIBE GROUP s.r.o.
IČO 47525797 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 12. 2016 | 01. 12. 2021 | Aktívny |
|
JALIBE GROUP s.r.o.
IČO 47525797 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 14. 12. 2016 | 03. 03. 2022 | Aktívny |
|
Teofil Toráč
IČO 17341299 · Veľké Úľany
|
Podnikateľ | 30. 09. 1992 | 08. 06. 2018 | Zaniknutý |