Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Jeno Hubis
Košice - mestská časť Staré Mesto
18
subjektov celkom
18
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
0
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
YELLOW DENTAL s.r.o.
IČO 51025094 · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 07. 2025 | trvá | Aktívny |
|
YELLOW DENTAL s.r.o.
IČO 51025094 · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
|
Konateľ | 30. 06. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Stomatológia SK s. r. o.
IČO 57022666 · Plavecký Mikuláš
|
Konateľ | 17. 06. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Stomatológia SK s. r. o.
IČO 57022666 · Plavecký Mikuláš
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 06. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Stomatológia BA s. r. o.
IČO 54131570 · Plavecký Mikuláš
|
Konateľ | 15. 05. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Family dent Košice s.r.o.
IČO 56102356 · Košice - mestská časť Sídlisko KVP
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 03. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Implant center s.r.o.
IČO 56099584 · Košice - mestská časť Sídlisko KVP
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 03. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Triodent s. r. o.
IČO 48325651 · Šamorín
|
Konateľ | 03. 10. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Stomatológia Levice s. r. o.
IČO 55630251 · Levice
|
Konateľ | 05. 08. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Stomatológia Levice s. r. o.
IČO 55630251 · Levice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 05. 08. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Dental Market s. r. o.
IČO 46978119 · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Dental Market s. r. o.
IČO 46978119 · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
|
Konateľ | 08. 02. 2019 | trvá | Aktívny |
|
MANADENT s.r.o.
IČO 36610763 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 11. 2025 | 19. 05. 2026 | Aktívny |
|
Stomatológia BL s. r. o.
IČO 57112011 · Plavecký Mikuláš
|
Konateľ | 26. 07. 2025 | 02. 09. 2026 | Aktívny |
|
Stomatológia BL s. r. o.
IČO 57112011 · Plavecký Mikuláš
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 07. 2025 | 16. 01. 2026 | Aktívny |
|
Stomatológia BL s. r. o.
IČO 57112011 · Plavecký Mikuláš
|
Konateľ | 26. 07. 2025 | 01. 09. 2026 | Aktívny |
|
Stomatológia BA.sk s. r. o.
IČO 56960824 · Bratislava - mestská časť Rusovce
|
Konateľ | 04. 06. 2025 | 11. 09. 2025 | Aktívny |
|
Stomatológia BA.sk s. r. o.
IČO 56960824 · Bratislava - mestská časť Rusovce
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 06. 2025 | 10. 09. 2025 | Aktívny |
|
Stomatológia BA.sk s. r. o.
IČO 56960824 · Bratislava - mestská časť Rusovce
|
Konateľ | 04. 06. 2025 | 10. 09. 2025 | Aktívny |
|
Stomatológia Bratislava, s.r.o.
IČO 56447078 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 09. 2024 | 25. 08. 2025 | Aktívny |
|
Stomatológia Bratislava, s.r.o.
IČO 56447078 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 09. 2024 | 29. 09. 2025 | Aktívny |
|
Stomatológia Bratislava, s.r.o.
IČO 56447078 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 09. 2024 | 29. 09. 2025 | Aktívny |
|
BDC s. r. o.
IČO 52082067 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 05. 09. 2024 | 12. 09. 2025 | Aktívny |
|
TOPDENT, s. r. o.
IČO 56448082 · Topoľčany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 09. 2024 | 06. 07. 2026 | Aktívny |
|
TOPDENT, s. r. o.
IČO 56448082 · Topoľčany
|
Konateľ | 04. 09. 2024 | 06. 07. 2026 | Aktívny |
|
TOPDENT, s. r. o.
IČO 56448082 · Topoľčany
|
Konateľ | 04. 09. 2024 | 07. 07. 2026 | Aktívny |
|
Stomatológia BA s. r. o.
IČO 54131570 · Plavecký Mikuláš
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 05. 2024 | 27. 04. 2026 | Aktívny |
|
Stomatológia Trenčín, s. r. o.
IČO 56151209 · Trenčín
|
Konateľ | 29. 03. 2024 | 23. 10. 2024 | Aktívny |
|
Stomatológia Trenčín, s. r. o.
IČO 56151209 · Trenčín
|
Konateľ | 29. 03. 2024 | 14. 10. 2024 | Aktívny |
|
Stomatológia Trenčín, s. r. o.
IČO 56151209 · Trenčín
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 03. 2024 | 30. 12. 2024 | Aktívny |
|
DeTa DENT s.r.o.
IČO 36642720 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 06. 2023 | 02. 12. 2024 | Aktívny |
|
Dental Friends s.r.o.
IČO 54684668 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 07. 07. 2022 | 21. 09. 2023 | Aktívny |
|
Dental Friends s.r.o.
IČO 54684668 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 07. 07. 2022 | 02. 10. 2023 | Aktívny |
|
Dental Friends s.r.o.
IČO 54684668 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 07. 2022 | 02. 10. 2023 | Aktívny |
|
BDC s. r. o.
IČO 52082067 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 05. 2022 | 04. 09. 2024 | Aktívny |
|
BDC s. r. o.
IČO 52082067 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 10. 2020 | 24. 05. 2022 | Aktívny |
|
BDC s. r. o.
IČO 52082067 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 30. 09. 2020 | 14. 07. 2025 | Aktívny |
|
BDC s. r. o.
IČO 52082067 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 30. 09. 2020 | 24. 05. 2022 | Aktívny |
|
BDC s. r. o.
IČO 52082067 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 30. 09. 2020 | 12. 09. 2025 | Aktívny |
|
Dental Market s. r. o.
IČO 46978119 · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 02. 2019 | 19. 05. 2022 | Aktívny |
|
DEMIDENT Banská Bystrica s.r.o.
IČO 36869139 · Košice - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 02. 2018 | 06. 05. 2019 | Aktívny |
|
DEMIDENT Banská Bystrica s.r.o.
IČO 36869139 · Košice - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 09. 12. 2017 | 05. 04. 2019 | Aktívny |
|
DEMIDENT Banská Bystrica s.r.o.
IČO 36869139 · Košice - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 09. 12. 2017 | 06. 05. 2019 | Aktívny |