Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Miroslav Puliš
Podhorie
22
subjektov celkom
20
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
2
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Tále Invest a. s.
IČO 53287061 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 23. 03. 2026 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Predstavenstvo | 11. 02. 2026 | trvá | Aktívny |
|
SOLAR PLANTS ROMANIA a. s.
IČO 47386355 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Predstavenstvo | 11. 02. 2026 | trvá | Aktívny |
|
OCTOPUSSY PLUS a. s.
IČO 46737171 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 16. 01. 2026 | trvá | Aktívny |
|
COLAB SERVICES a. s.
IČO 55382797 · Trnava
|
Člen dozorného orgánu | 25. 11. 2024 | trvá | Aktívny |
|
COLAB a.s.
IČO 36725099 · Trnava
|
Člen dozorného orgánu | 20. 11. 2024 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT Energy s. r. o.
IČO 46473807 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 01. 2023 | trvá | Aktívny |
|
4MZ PLUS s. r. o.
IČO 47204745 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 09. 2022 | trvá | Aktívny |
|
PV SERVICE PLUS SK s. r. o.
IČO 54599334 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 07. 06. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Tále ski & golf resorts s. r. o.
IČO 53505727 · Horná Lehota
|
Konateľ | 22. 12. 2020 | trvá | Aktívny |
|
4MZ PLUS s. r. o.
IČO 47204745 · Bratislava
|
Konateľ | 05. 07. 2013 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNIT Energy s. r. o.
IČO 46473807 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 28. 12. 2011 | trvá | Aktívny |
|
EcoPlan 6 s.r.o.
IČO 45641137 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 01. 04. 2011 | trvá | Aktívny |
|
FV powerhouse 1 s.r.o.
IČO 45614245 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 23. 02. 2011 | trvá | Aktívny |
|
SLOVUNITED s. r. o.
IČO 44424639 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 16. 08. 2010 | trvá | Aktívny |
|
Miroslav Puliš
IČO 34545531 · Podhorie
|
Podnikateľ | 07. 04. 2010 | trvá | Aktívny |
|
Miroslav Puliš
IČO 34545531 · Podhorie
|
Zakladateľ | 07. 04. 2010 | trvá | Aktívny |
|
Optimum Devínska a.s.
IČO 45453691 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 18. 10. 2023 | 09. 09. 2026 | Aktívny |
|
Optimum Devínska a.s.
IČO 45453691 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 18. 10. 2023 | 14. 09. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 09. 05. 2023 | 18. 02. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 09. 05. 2023 | 11. 02. 2026 | Aktívny |
|
POĽNOHOSPODÁRSKE AGRODRUŽSTVO a.s.
IČO 36797022 · Banská Belá
|
Člen dozorného orgánu | 22. 02. 2023 | 20. 05. 2025 | Aktívny |
|
POĽNOHOSPODÁRSKE AGRODRUŽSTVO a.s.
IČO 36797022 · Banská Belá
|
Člen dozorného orgánu | 22. 02. 2023 | 26. 05. 2025 | Aktívny |
|
Comfort Finance, s. r. o.
IČO 44469667 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 02. 06. 2021 | 12. 09. 2025 | Aktívny |
|
Comfort Finance, s. r. o.
IČO 44469667 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 02. 06. 2021 | 04. 09. 2025 | Aktívny |
|
OCTOPUSSY PLUS a. s.
IČO 46737171 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 13. 04. 2021 | 27. 01. 2026 | Aktívny |
|
OCTOPUSSY PLUS a. s.
IČO 46737171 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 13. 04. 2021 | 16. 01. 2026 | Aktívny |
|
Tále Invest a. s.
IČO 53287061 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 27. 11. 2020 | 08. 04. 2026 | Aktívny |
|
Tále Invest a. s.
IČO 53287061 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 27. 11. 2020 | 23. 03. 2026 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 03. 12. 2018 | 16. 05. 2023 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 03. 12. 2018 | 09. 05. 2023 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY SLOVAKIA a. s.
IČO 47483679 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 26. 10. 2018 | 08. 10. 2020 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY SLOVAKIA a. s.
IČO 47483679 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 26. 10. 2018 | 19. 10. 2020 | Aktívny |
|
Optimum Devínska a.s.
IČO 45453691 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 09. 02. 2017 | 09. 11. 2023 | Aktívny |
|
Optimum Devínska a.s.
IČO 45453691 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 09. 02. 2017 | 18. 10. 2023 | Aktívny |
|
BIONERGY, a. s.
IČO 45322317 · Bratislava
|
Predstavenstvo | 26. 05. 2016 | 11. 02. 2020 | Zaniknutý |
|
BIONERGY, a. s.
IČO 45322317 · Bratislava
|
Predstavenstvo | 26. 05. 2016 | 30. 09. 2019 | Zaniknutý |
|
Comfort Finance, s. r. o.
IČO 44469667 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 01. 05. 2015 | 02. 06. 2021 | Aktívny |
|
Comfort Finance, s. r. o.
IČO 44469667 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 01. 05. 2015 | 16. 06. 2021 | Aktívny |
|
SLOVCLEAN a.s.
IČO 35956526 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 23. 12. 2014 | 13. 09. 2017 | Aktívny |
|
SLOVCLEAN a.s.
IČO 35956526 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Člen dozorného orgánu | 23. 12. 2014 | 22. 09. 2017 | Aktívny |
|
OCTOPUSSY PLUS a. s.
IČO 46737171 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 23. 08. 2014 | 30. 04. 2021 | Aktívny |
|
OCTOPUSSY PLUS a. s.
IČO 46737171 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Predstavenstvo | 23. 08. 2014 | 13. 04. 2021 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 03. 12. 2013 | 03. 01. 2019 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY ROMANIA a.s.
IČO 47480840 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 03. 12. 2013 | 03. 12. 2018 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY SLOVAKIA a. s.
IČO 47483679 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 26. 10. 2013 | 26. 10. 2018 | Aktívny |
|
SLOVUNIT ECOENERGY SLOVAKIA a. s.
IČO 47483679 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 26. 10. 2013 | 12. 12. 2018 | Aktívny |
|
4MZ PLUS s. r. o.
IČO 47204745 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 05. 07. 2013 | 27. 09. 2022 | Aktívny |
|
SLOVUNIT Energy s. r. o.
IČO 46473807 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 11. 2012 | 27. 01. 2023 | Aktívny |
|
4MZ, s. r. o.
IČO 45586349 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 05. 2011 | 18. 11. 2013 | Aktívny |
|
POĽNOHOSPODÁRSKE AGRODRUŽSTVO a.s.
IČO 36797022 · Banská Belá
|
Konateľ | 27. 06. 2007 | 02. 07. 2015 | Aktívny |
|
POĽNOHOSPODÁRSKE AGRODRUŽSTVO a.s.
IČO 36797022 · Banská Belá
|
Konateľ | 27. 06. 2007 | 27. 07. 2015 | Aktívny |
|
POĽNOHOSPODÁRSKE AGRODRUŽSTVO a.s.
IČO 36797022 · Banská Belá
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 06. 2007 | 04. 05. 2010 | Aktívny |
|
Miroslav Puliš
IČO 34545531 · Podhorie
|
Podnikateľ | 01. 06. 1999 | 30. 06. 2014 | Zaniknutý |