Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Mgr. Martin Raffay
Most pri Bratislave
12
subjektov celkom
12
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
0
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
MARAM property s. r. o.
IČO 57785287 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 11. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
MARAM property s. r. o.
IČO 57785287 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
PB Property, s. r. o.
IČO 57758077 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
PB Property, s. r. o.
IČO 57758077 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Konateľ | 07. 08. 2026 | trvá | Aktívny |
|
MARAM invest 2 s. r. o.
IČO 48226564 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Lekservis Plus s.r.o.
IČO 44688148 · Michalovce
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 04. 2025 | trvá | Aktívny |
|
MARAM invest 1 s. r. o.
IČO 52067882 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 08. 2024 | trvá | Aktívny |
|
MARAM Solution s. r. o.
IČO 54618908 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 08. 2024 | trvá | Aktívny |
|
MARAM 365 s. r. o.
IČO 54717388 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 08. 2024 | trvá | Aktívny |
|
MARAM group s.r.o.
IČO 48324833 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 08. 2024 | trvá | Aktívny |
|
MARAM 365 s. r. o.
IČO 54717388 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 23. 06. 2022 | trvá | Aktívny |
|
MARAM Solution s. r. o.
IČO 54618908 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 31. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
MARAM Personal s.r.o.
IČO 54619017 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
MARAM Personal s.r.o.
IČO 54619017 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
MARAM invest 2 s. r. o.
IČO 48226564 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 13. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
MARAM invest 1 s. r. o.
IČO 52067882 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 01. 2019 | trvá | Aktívny |
|
MARAM group s.r.o.
IČO 48324833 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 02. 2017 | trvá | Aktívny |
|
Lekservis Plus s.r.o.
IČO 44688148 · Michalovce
|
Konateľ | 16. 12. 2016 | trvá | Aktívny |
|
PANEX SK, s.r.o.
IČO 53632869 · Michalovce
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 05. 2024 | 08. 09. 2025 | Aktívny |
|
PANEX SK, s.r.o.
IČO 53632869 · Michalovce
|
Konateľ | 28. 03. 2024 | 08. 09. 2025 | Aktívny |
|
PANEX SK, s.r.o.
IČO 53632869 · Michalovce
|
Konateľ | 28. 03. 2024 | 26. 08. 2025 | Aktívny |
|
LETNA SNV s. r. o.
IČO 55538584 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 18. 07. 2023 | 08. 11. 2024 | Aktívny |
|
LETNA SNV s. r. o.
IČO 55538584 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 18. 07. 2023 | 26. 11. 2025 | Aktívny |
|
LETNA SNV s. r. o.
IČO 55538584 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 18. 07. 2023 | 14. 11. 2025 | Aktívny |
|
MARAM 365 s. r. o.
IČO 54717388 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 06. 2022 | 13. 08. 2024 | Aktívny |
|
MARAM 365 s. r. o.
IČO 54717388 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 23. 06. 2022 | 13. 08. 2024 | Aktívny |
|
MARAM Solution s. r. o.
IČO 54618908 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 31. 05. 2022 | 15. 08. 2024 | Aktívny |
|
MARAM Solution s. r. o.
IČO 54618908 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 05. 2022 | 15. 08. 2024 | Aktívny |
|
MARAM group s.r.o.
IČO 48324833 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 06. 05. 2022 | 13. 08. 2024 | Aktívny |
|
MARAM invest 1 s. r. o.
IČO 52067882 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 06. 04. 2022 | 16. 08. 2024 | Aktívny |
|
MARAM group s.r.o.
IČO 48324833 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 07. 2020 | 05. 05. 2022 | Aktívny |
|
MARAM invest 1 s. r. o.
IČO 52067882 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 01. 2019 | 16. 08. 2024 | Aktívny |
|
MARAM invest 1 s. r. o.
IČO 52067882 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 01. 2019 | 05. 04. 2022 | Aktívny |
|
seeway, s.r.o.
IČO 50427237 · Most pri Bratislave
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 01. 2019 | 21. 10. 2019 | Aktívny |
|
MARAM group s.r.o.
IČO 48324833 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 02. 2017 | 13. 08. 2024 | Aktívny |
|
seeway, s.r.o.
IČO 50427237 · Most pri Bratislave
|
Konateľ | 30. 07. 2016 | 21. 10. 2019 | Aktívny |