Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Vilém Výborný
Ústí nad Labem
52
subjektov celkom
20
aktívnych
25
v likvidácii / konkurze
7
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje. Graf je skrátený – pri uzloch s dvojitým okrajom je viac väzieb, než sa zobrazuje (max. 30 na uzol, 150 uzlov spolu).
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Moto Yogi - v likvidácii
IČO 51740362 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Likvidátor | 10. 02. 2025 | trvá | V likvidácii |
|
Market services s.r.o.
IČO 52037363 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 06. 2021 | trvá | Aktívny |
|
KIDSPLAYTIME TRANSACTIONS s. r. o.
IČO 35791098 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
KDS TRADE s. r. o.
IČO 47444941 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 05. 2021 | trvá | Aktívny |
|
KIDSPLAYTIME TRANSACTIONS s. r. o.
IČO 35791098 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 31. 03. 2021 | trvá | Aktívny |
|
Market services s.r.o.
IČO 52037363 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 22. 02. 2021 | trvá | Aktívny |
|
KDIAKON s. r. o.
IČO 50803239 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 11. 2020 | trvá | Aktívny |
|
SPIRIT TEAM SK s. r. o.
IČO 52042723 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 11. 2020 | trvá | Aktívny |
|
XENTOTEC s.r.o.
IČO 51923033 · Bratislava - mestká časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 11. 2020 | trvá | Aktívny |
|
PERAKENOS s. r. o.
IČO 47831341 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 11. 2020 | trvá | Aktívny |
|
terecca s.r.o. v likvidácii
IČO 51947269 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 11. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
WORTEN s. r. o.
IČO 51265826 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 10. 2020 | trvá | Aktívny |
|
TERUNOV s.r.o.
IČO 51792940 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 10. 2020 | trvá | Aktívny |
|
FENDOREX s.r.o.
IČO 47180170 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 10. 2020 | trvá | Aktívny |
|
GORNOBEN, s.r.o., v konkurze
IČO 36582735 · Bratislava-mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 09. 2020 | trvá | V konkurze |
|
ENDUROmaxim s.r.o. v likvidácii
IČO 46556532 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 09. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
GORNOBEN, s.r.o., v konkurze
IČO 36582735 · Bratislava-mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 11. 09. 2020 | trvá | V konkurze |
|
terecca s.r.o. v likvidácii
IČO 51947269 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 11. 09. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
XENTOTEC s.r.o.
IČO 51923033 · Bratislava - mestká časť Ružinov
|
Konateľ | 11. 09. 2020 | trvá | Aktívny |
|
GORNOBEN, s.r.o., v konkurze
IČO 36582735 · Bratislava-mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 10. 09. 2020 | trvá | V konkurze |
|
ENDUROmaxim s.r.o. v likvidácii
IČO 46556532 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 10. 08. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
ENDUROmaxim s.r.o. v likvidácii
IČO 46556532 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 10. 08. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
LESANO group s.r.o. v likvidácii
IČO 50600885 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 07. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
YKATEX s.r.o. v likvidácii
IČO 52028011 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 06. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
LESANO group s.r.o. v likvidácii
IČO 50600885 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 20. 05. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
LESANO group s.r.o. v likvidácii
IČO 50600885 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 20. 05. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
GROSSBEN s.r.o. v likvidácii
IČO 47410159 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 06. 05. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
KIDSPLAY s. r. o.
IČO 36758779 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 04. 2020 | trvá | Aktívny |
|
YKATEX s.r.o. v likvidácii
IČO 52028011 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 17. 04. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
YKATEX s.r.o. v likvidácii
IČO 52028011 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 17. 04. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
KIDSPLAY s. r. o.
IČO 36758779 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 03. 2020 | trvá | Aktívny |
|
A&A financial services, s.r.o. v likvidácii
IČO 51773759 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 02. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
NamSport s.r.o. v likvidácii
IČO 36700568 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 02. 2020 | trvá | Aktívny |
|
PREPONCON s.r.o. v likvidácia
IČO 52028721 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 01. 2020 | trvá | V likvidácii |
|
SAFEKO TRUST, a.s.
IČO 36273023 · Holíč
|
Predstavenstvo | 12. 12. 2019 | trvá | Aktívny |
|
A&A financial services, s.r.o. v likvidácii
IČO 51773759 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 03. 12. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
A&A financial services, s.r.o. v likvidácii
IČO 51773759 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 03. 12. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
GROSSBEN s.r.o. v likvidácii
IČO 47410159 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 04. 10. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
PREPONCON s.r.o. v likvidácia
IČO 52028721 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 23. 09. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
PREPONCON s.r.o. v likvidácia
IČO 52028721 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 23. 09. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
TIENETYBA s.r.o. v likvidácii
IČO 46493395 · Bratislava-mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 09. 2019 | trvá | Aktívny |
|
EREBNEN TRADING s. r. o. v likvidácii
IČO 50310976 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 09. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
EREBNEN TRADING s. r. o. v likvidácii
IČO 50310976 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 02. 09. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
EREBNEN TRADING s. r. o. v likvidácii
IČO 50310976 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 02. 09. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
K-K RANOK s.r.o. v likvidácii
IČO 51890917 · Bratislava - Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 08. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
DERCEMENT s. r. o. v likvidácii
IČO 51100436 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 08. 2019 | trvá | Zaniknutý |
|
AWEEZED s. r. o. v likvidácii
IČO 48184403 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
ENOSPA s. r. o. v likvidácii
IČO 51428130 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 08. 2019 | trvá | Zaniknutý |
|
Tipfo s.r.o.
IČO 51922797 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
AWEEZED s. r. o. v likvidácii
IČO 48184403 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
TIENETYBA s.r.o. v likvidácii
IČO 46493395 · Bratislava-mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
AWEEZED s. r. o. v likvidácii
IČO 48184403 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 12. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
DERCEMENT s. r. o. v likvidácii
IČO 51100436 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 07. 08. 2019 | trvá | Zaniknutý |
|
NoNumber s.r.o. v likvidácii
IČO 47338911 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 07. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
ENOSPA s. r. o. v likvidácii
IČO 51428130 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 25. 07. 2019 | trvá | Zaniknutý |
|
Tipfo s.r.o.
IČO 51922797 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 22. 07. 2019 | trvá | Aktívny |
|
NoNumber s.r.o. v likvidácii
IČO 47338911 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 16. 07. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
WELUCITA s. r. o. v likvidácii
IČO 51692023 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 07. 2019 | trvá | Zaniknutý |
|
RENOSYN s.r.o.
IČO 50959247 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 02. 07. 2019 | trvá | Aktívny |
|
TENEROKA s.r.o. v likvidácii
IČO 51691949 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 06. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
RENOSYN s.r.o.
IČO 50959247 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 18. 06. 2019 | trvá | Aktívny |
|
TENEROKA s.r.o. v likvidácii
IČO 51691949 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 12. 06. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
WELUCITA s. r. o. v likvidácii
IČO 51692023 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Likvidátor | 12. 06. 2019 | trvá | Zaniknutý |
|
K-K RANOK s.r.o. v likvidácii
IČO 51890917 · Bratislava - Ružinov
|
Likvidátor | 07. 06. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
CARNNISO s.r.o. v likvidácii
IČO 51770270 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 05. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
MANNDIBA s.r.o. v likvidácii
IČO 51433541 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 05. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
DALENNE s. r. o. v likvidácii
IČO 51433206 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
SOMANNE s. r. o. v likvidácii
IČO 51433559 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
RAS COMPANY s. r. o. v likvidácii
IČO 50147412 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 04. 2019 | trvá | Zaniknutý |
|
DALENNE s. r. o. v likvidácii
IČO 51433206 · Šaľa
|
Konateľ | 09. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
CARNNISO s.r.o. v likvidácii
IČO 51770270 · Šaľa
|
Likvidátor | 09. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
CARNNISO s.r.o. v likvidácii
IČO 51770270 · Šaľa
|
Konateľ | 09. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
DALENNE s. r. o. v likvidácii
IČO 51433206 · Šaľa
|
Likvidátor | 09. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
MANNDIBA s.r.o. v likvidácii
IČO 51433541 · Šaľa
|
Likvidátor | 09. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
MANNDIBA s.r.o. v likvidácii
IČO 51433541 · Šaľa
|
Konateľ | 09. 04. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
LIE TO ME GROUP, s. r. o. v likvidácii
IČO 46692533 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 28. 03. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
VYRGU, s. r. o.
IČO 46886061 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 02. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
BT INVEST s.r.o. v likvidácii
IČO 50752723 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 02. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
RR-Union, s.r.o. v likvidácii
IČO 45628807 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 02. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
OKEBTECH, s. r. o. v likvidácii
IČO 44726643 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 02. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
OKEBTECH, s. r. o. v likvidácii
IČO 44726643 · Šaľa
|
Likvidátor | 30. 01. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
OKEBTECH, s. r. o. v likvidácii
IČO 44726643 · Šaľa
|
Konateľ | 30. 01. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
RR-Union, s.r.o. v likvidácii
IČO 45628807 · Šaľa
|
Likvidátor | 11. 01. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
AYI CE, s.r.o. v likvidácii
IČO 36658642 · Prievidza- Prievidza II Píly
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 01. 2019 | trvá | V likvidácii |
|
ECOM COMPANY SLOVAKIA, s. r. o. v likvidácii
IČO 45682348 · Levice
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 12. 2018 | trvá | V likvidácii |
|
AYI CE, s.r.o. v likvidácii
IČO 36658642 · Prievidza- Prievidza II Píly
|
Likvidátor | 22. 11. 2018 | trvá | V likvidácii |
|
ECOM COMPANY SLOVAKIA, s. r. o. v likvidácii
IČO 45682348 · Levice
|
Konateľ | 22. 11. 2018 | trvá | V likvidácii |
|
ECOM COMPANY SLOVAKIA, s. r. o. v likvidácii
IČO 45682348 · Levice
|
Likvidátor | 22. 11. 2018 | trvá | V likvidácii |
|
ORXY s.r.o.
IČO 36459879 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 11. 2018 | trvá | Aktívny |
|
VYNOGA s. r. o.
IČO 50717715 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 07. 2018 | trvá | Aktívny |
|
STAVANGER s. r. o.
IČO 50940422 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 07. 2018 | trvá | Aktívny |
|
KDS TRADE s. r. o.
IČO 47444941 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 19. 03. 2021 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
KDS TRADE s. r. o.
IČO 47444941 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 19. 03. 2021 | 10. 08. 2026 | Aktívny |
|
Union trading Bratislava s. r. o.
IČO 50033549 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 10. 2020 | 08. 02. 2021 | Zaniknutý |
|
SPIRIT TEAM SK s. r. o.
IČO 52042723 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 09. 2020 | 10. 08. 2026 | Aktívny |
|
PERAKENOS s. r. o.
IČO 47831341 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 09. 2020 | 29. 01. 2026 | Aktívny |
|
SPIRIT TEAM SK s. r. o.
IČO 52042723 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 09. 2020 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
PERAKENOS s. r. o.
IČO 47831341 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 09. 2020 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
WORTEN s. r. o.
IČO 51265826 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 21. 09. 2020 | 29. 01. 2026 | Aktívny |
|
WORTEN s. r. o.
IČO 51265826 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 21. 09. 2020 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
terecca s.r.o. v likvidácii
IČO 51947269 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 11. 09. 2020 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
TERUNOV s.r.o.
IČO 51792940 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 11. 09. 2020 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
KDIAKON s. r. o.
IČO 50803239 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 11. 09. 2020 | 30. 01. 2026 | Aktívny |
|
TERUNOV s.r.o.
IČO 51792940 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 11. 09. 2020 | 10. 08. 2026 | Aktívny |
|
KDIAKON s. r. o.
IČO 50803239 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 11. 09. 2020 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
terecca s.r.o. v likvidácii
IČO 51947269 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 11. 09. 2020 | 30. 01. 2026 | V likvidácii |
|
FENDOREX s.r.o.
IČO 47180170 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 06. 09. 2020 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
FENDOREX s.r.o.
IČO 47180170 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 06. 09. 2020 | 10. 08. 2026 | Aktívny |
|
Union trading Bratislava s. r. o.
IČO 50033549 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 21. 08. 2020 | 08. 02. 2021 | Zaniknutý |
|
TJPC, s.r.o., v likvidácii
IČO 35816023 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 09. 2019 | 16. 02. 2024 | Zaniknutý |
|
DERCEMENT s. r. o. v likvidácii
IČO 51100436 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 29. 01. 2026 | Zaniknutý |
|
DERCEMENT s. r. o. v likvidácii
IČO 51100436 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 07. 08. 2019 | 24. 10. 2025 | Zaniknutý |
|
NamSport s.r.o. v likvidácii
IČO 36700568 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 01. 08. 2019 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
NamSport s.r.o. v likvidácii
IČO 36700568 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 01. 08. 2019 | 29. 01. 2026 | Aktívny |
|
NoNumber s.r.o. v likvidácii
IČO 47338911 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 06. 2019 | 29. 01. 2026 | V likvidácii |
|
NoNumber s.r.o. v likvidácii
IČO 47338911 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 24. 06. 2019 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
WELUCITA s. r. o. v likvidácii
IČO 51692023 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 06. 2019 | 24. 10. 2025 | Zaniknutý |
|
ENOSPA s. r. o. v likvidácii
IČO 51428130 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 06. 2019 | 29. 01. 2026 | Zaniknutý |
|
TENEROKA s.r.o. v likvidácii
IČO 51691949 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 06. 2019 | 30. 01. 2026 | V likvidácii |
|
TENEROKA s.r.o. v likvidácii
IČO 51691949 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 06. 2019 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
ENOSPA s. r. o. v likvidácii
IČO 51428130 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 06. 2019 | 24. 10. 2025 | Zaniknutý |
|
WELUCITA s. r. o. v likvidácii
IČO 51692023 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 12. 06. 2019 | 29. 01. 2026 | Zaniknutý |
|
K-K RANOK s.r.o. v likvidácii
IČO 51890917 · Bratislava - Ružinov
|
Konateľ | 07. 06. 2019 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
K-K RANOK s.r.o. v likvidácii
IČO 51890917 · Bratislava - Ružinov
|
Konateľ | 07. 06. 2019 | 30. 01. 2026 | V likvidácii |
|
SOMANNE s. r. o. v likvidácii
IČO 51433559 · Šaľa
|
Konateľ | 09. 04. 2019 | 24. 04. 2026 | V likvidácii |
|
SOMANNE s. r. o. v likvidácii
IČO 51433559 · Šaľa
|
Konateľ | 09. 04. 2019 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
SOMANNE s. r. o. v likvidácii
IČO 51433559 · Šaľa
|
Likvidátor | 09. 04. 2019 | 24. 04. 2026 | V likvidácii |
|
SOMANNE s. r. o. v likvidácii
IČO 51433559 · Šaľa
|
Likvidátor | 09. 04. 2019 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
TJPC, s.r.o., v likvidácii
IČO 35816023 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 28. 03. 2019 | 16. 02. 2024 | Zaniknutý |
|
Race limited s.r.o.
IČO 50361872 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 03. 2019 | 18. 10. 2019 | V likvidácii |
|
RAS COMPANY s. r. o. v likvidácii
IČO 50147412 · Šaľa
|
Likvidátor | 15. 03. 2019 | 20. 03. 2026 | Zaniknutý |
|
RAS COMPANY s. r. o. v likvidácii
IČO 50147412 · Šaľa
|
Likvidátor | 15. 03. 2019 | 24. 10. 2025 | Zaniknutý |
|
RAS COMPANY s. r. o. v likvidácii
IČO 50147412 · Šaľa
|
Konateľ | 14. 03. 2019 | 20. 03. 2026 | Zaniknutý |
|
RAS COMPANY s. r. o. v likvidácii
IČO 50147412 · Šaľa
|
Konateľ | 14. 03. 2019 | 24. 10. 2025 | Zaniknutý |
|
KATTA, s.r.o.
IČO 35733314 · Šaľa
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 02. 2019 | 28. 07. 2025 | Zaniknutý |
|
VYRGU, s. r. o.
IČO 46886061 · Šaľa
|
Konateľ | 05. 02. 2019 | 21. 01. 2026 | V likvidácii |
|
VYRGU, s. r. o.
IČO 46886061 · Šaľa
|
Konateľ | 05. 02. 2019 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
KATTA, s.r.o.
IČO 35733314 · Šaľa
|
Konateľ | 24. 01. 2019 | 28. 07. 2025 | Zaniknutý |
|
Race limited s.r.o.
IČO 50361872 · Šaľa
|
Likvidátor | 01. 01. 2019 | 18. 10. 2019 | V likvidácii |
|
Race limited s.r.o.
IČO 50361872 · Šaľa
|
Likvidátor | 01. 01. 2019 | 29. 03. 2019 | V likvidácii |
|
Race limited s.r.o.
IČO 50361872 · Šaľa
|
Konateľ | 01. 01. 2019 | 29. 03. 2019 | V likvidácii |
|
Race limited s.r.o.
IČO 50361872 · Šaľa
|
Konateľ | 01. 01. 2019 | 18. 10. 2019 | V likvidácii |
|
LIE TO ME GROUP, s. r. o. v likvidácii
IČO 46692533 · Šaľa
|
Konateľ | 31. 12. 2018 | 12. 03. 2026 | V likvidácii |
|
BT INVEST s.r.o. v likvidácii
IČO 50752723 · Šaľa
|
Likvidátor | 31. 12. 2018 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
BT INVEST s.r.o. v likvidácii
IČO 50752723 · Šaľa
|
Likvidátor | 31. 12. 2018 | 19. 02. 2026 | V likvidácii |
|
BT INVEST s.r.o. v likvidácii
IČO 50752723 · Šaľa
|
Konateľ | 31. 12. 2018 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
BT INVEST s.r.o. v likvidácii
IČO 50752723 · Šaľa
|
Konateľ | 31. 12. 2018 | 05. 02. 2026 | V likvidácii |
|
LIE TO ME GROUP, s. r. o. v likvidácii
IČO 46692533 · Šaľa
|
Likvidátor | 31. 12. 2018 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
LIE TO ME GROUP, s. r. o. v likvidácii
IČO 46692533 · Šaľa
|
Likvidátor | 31. 12. 2018 | 12. 03. 2026 | V likvidácii |
|
LIE TO ME GROUP, s. r. o. v likvidácii
IČO 46692533 · Šaľa
|
Konateľ | 31. 12. 2018 | 24. 10. 2025 | V likvidácii |
|
AYI CE, s.r.o. v likvidácii
IČO 36658642 · Prievidza- Prievidza II Píly
|
Konateľ | 22. 11. 2018 | 24. 01. 2025 | V likvidácii |
|
AYI CE, s.r.o. v likvidácii
IČO 36658642 · Prievidza- Prievidza II Píly
|
Konateľ | 22. 11. 2018 | 03. 02. 2026 | V likvidácii |
|
ORXY s.r.o.
IČO 36459879 · Šaľa
|
Konateľ | 22. 10. 2018 | 20. 03. 2026 | Aktívny |
|
ORXY s.r.o.
IČO 36459879 · Šaľa
|
Konateľ | 22. 10. 2018 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
VYNOGA s. r. o.
IČO 50717715 · Šaľa
|
Konateľ | 28. 06. 2018 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
STAVANGER s. r. o.
IČO 50940422 · Šaľa
|
Konateľ | 28. 06. 2018 | 24. 10. 2025 | Aktívny |
|
VYNOGA s. r. o.
IČO 50717715 · Šaľa
|
Konateľ | 28. 06. 2018 | 21. 01. 2026 | Aktívny |
|
STAVANGER s. r. o.
IČO 50940422 · Šaľa
|
Konateľ | 28. 06. 2018 | 21. 01. 2026 | Aktívny |