Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Jozef Palša
Prešov
15
subjektov celkom
13
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
2
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Profieconet plus s. r. o.
IČO 56970544 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Profieconet plus s. r. o.
IČO 56970544 · Prešov
|
Konateľ | 20. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
IMPROWELL-TU s. r. o.
IČO 56960085 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
IMPROWELL-TU s. r. o.
IČO 56960085 · Prešov
|
Konateľ | 15. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
SídloPO s. r. o.
IČO 55991181 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
IMPROWELL-KE s. r. o.
IČO 56479956 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 10. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Profieconet s. r. o.
IČO 56235291 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
PENextra-SK, s.r.o.
IČO 51205343 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 05. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Profieconet s. r. o.
IČO 56235291 · Prešov
|
Konateľ | 18. 03. 2025 | trvá | Aktívny |
|
IMPROWELL-KE s. r. o.
IČO 56479956 · Prešov
|
Konateľ | 17. 03. 2025 | trvá | Aktívny |
|
SídloPO s. r. o.
IČO 55991181 · Prešov
|
Konateľ | 27. 01. 2024 | trvá | Aktívny |
|
IMPROWELL - PO s. r. o.
IČO 55373879 · Prešov
|
Konateľ | 04. 05. 2023 | trvá | Aktívny |
|
IMPROWELL, s.r.o.
IČO 51207087 · Prešov
|
Konateľ | 13. 12. 2017 | trvá | Aktívny |
|
PENextra-SK, s.r.o.
IČO 51205343 · Prešov
|
Konateľ | 13. 12. 2017 | trvá | Aktívny |
|
SídloPO s. r. o.
IČO 55991181 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 01. 2024 | 25. 04. 2024 | Aktívny |
|
EUVA s. r. o.
IČO 36495301 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 08. 2022 | 22. 11. 2023 | Aktívny |
|
ZP company s.r.o.
IČO 44654936 · Košice - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 08. 2022 | 29. 04. 2024 | Aktívny |
|
PENextra-SK, s.r.o.
IČO 51205343 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 08. 2022 | 29. 04. 2024 | Aktívny |
|
JPP Company, s. r. o.
IČO 53217187 · Prešov
|
Konateľ | 13. 08. 2020 | 15. 05. 2025 | Aktívny |
|
JPP Company, s. r. o.
IČO 53217187 · Prešov
|
Konateľ | 13. 08. 2020 | 17. 03. 2025 | Aktívny |
|
STARBIKE Cycling, s.r.o.
IČO 50663461 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 14. 03. 2018 | 23. 09. 2020 | Zaniknutý |
|
STARBIKE Cycling, s.r.o.
IČO 50663461 · Košice - mestská časť Juh
|
Konateľ | 14. 03. 2018 | 01. 04. 2022 | Zaniknutý |
|
PENextra-SK, s.r.o.
IČO 51205343 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 12. 2017 | 10. 08. 2022 | Aktívny |
|
IMPROWELL, s.r.o.
IČO 51207087 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 12. 2017 | 05. 03. 2021 | Aktívny |
|
KRYHA plus, s. r. o. v likvidácii
IČO 36828157 · Prešov
|
Likvidátor | 18. 12. 2009 | 27. 10. 2010 | Zaniknutý |
|
SLOVEXA PD, s.r.o.
IČO 36473341 · Prešov
|
Konateľ | 13. 06. 2006 | 24. 02. 2006 | Aktívny |
|
SLOVEXA PD, s.r.o.
IČO 36473341 · Prešov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 06. 2001 | 12. 06. 2006 | Aktívny |
|
SLOVEXA PD, s.r.o.
IČO 36473341 · Prešov
|
Konateľ | 14. 06. 2001 | 12. 06. 2006 | Aktívny |
|
SLOVEXA PD - Kapušany, spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO 31690297 · Kapušany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 10. 1995 | 24. 06. 2011 | Aktívny |
|
SLOVEXA PD - Kapušany, spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO 31690297 · Kapušany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 09. 1995 | 02. 10. 1995 | Aktívny |
|
SLOVEXA PD - Kapušany, spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO 31690297 · Kapušany
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 05. 1994 | 02. 09. 1995 | Aktívny |