Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Radovan Piško
Banská Bystrica
14
subjektov celkom
10
aktívnych
1
v likvidácii / konkurze
3
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
SD siete, s. r. o.
IČO 57659401 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 29. 05. 2026 | trvá | Aktívny |
|
SD siete, s. r. o.
IČO 57659401 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 05. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Slnečný domov, s. r. o.
IČO 57596468 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 05. 05. 2026 | trvá | Aktívny |
|
konstruktiva holding, s. r. o.
IČO 56769491 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 17. 10. 2025 | trvá | Aktívny |
|
konstruktiva, s.r.o.
IČO 54608899 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 24. 06. 2025 | trvá | Aktívny |
|
VISSAN TECHNOLOGY s.r.o.
IČO 47472031 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 06. 2023 | trvá | Aktívny |
|
LAUREA WINE, s.r.o.
IČO 34128328 · Kamenín
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
SLOVBAZALT, s.r.o.
IČO 45470596 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 24. 06. 2024 | 26. 09. 2024 | Aktívny |
|
SLOVBAZALT, s.r.o.
IČO 45470596 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 24. 06. 2024 | 20. 09. 2024 | Aktívny |
|
konstruktiva, s.r.o.
IČO 54608899 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 07. 2023 | 30. 10. 2024 | Aktívny |
|
konstruktiva, s.r.o.
IČO 54608899 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 26. 06. 2023 | 24. 09. 2024 | Aktívny |
|
konstruktiva, s.r.o.
IČO 54608899 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 26. 06. 2023 | 23. 09. 2024 | Aktívny |
|
KONSTRUKTIVA development s.r.o.
IČO 50016164 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 02. 2023 | 23. 10. 2024 | Aktívny |
|
Vodostav SR v.o.s.
IČO 46600213 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 05. 2022 | 25. 06. 2024 | Zaniknutý |
|
Draft Stone s.r.o.
IČO 46162674 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 05. 02. 2021 | 29. 12. 2021 | Aktívny |
|
Draft Stone s.r.o.
IČO 46162674 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 05. 02. 2021 | 21. 12. 2021 | Aktívny |
|
VISSAN TECHNOLOGY s.r.o.
IČO 47472031 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 08. 2020 | 22. 06. 2023 | Aktívny |
|
VISSAN TECHNOLOGY s.r.o.
IČO 47472031 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 27. 07. 2020 | 23. 09. 2024 | Aktívny |
|
VISSAN TECHNOLOGY s.r.o.
IČO 47472031 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 27. 07. 2020 | 24. 09. 2024 | Aktívny |
|
LAUREA WINE, s.r.o.
IČO 34128328 · Kamenín
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 03. 2017 | 22. 05. 2022 | Aktívny |
|
LAUREA WINE, s.r.o.
IČO 34128328 · Kamenín
|
Konateľ | 15. 02. 2017 | 22. 07. 2024 | Aktívny |
|
LAUREA WINE, s.r.o.
IČO 34128328 · Kamenín
|
Konateľ | 15. 02. 2017 | 18. 07. 2024 | Aktívny |
|
KONSTRUKTIVA development s.r.o.
IČO 50016164 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 20. 10. 2015 | 23. 09. 2024 | Aktívny |
|
KONSTRUKTIVA development s.r.o.
IČO 50016164 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 20. 10. 2015 | 24. 09. 2024 | Aktívny |
|
KONSTRUKTIVA development s.r.o.
IČO 50016164 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 20. 10. 2015 | 20. 02. 2023 | Aktívny |
|
PRVÁ RECYKLAČNÁ s.r.o.
IČO 47801808 · Zvolen
|
Konateľ | 11. 06. 2014 | 16. 01. 2018 | Zaniknutý |
|
PRVÁ RECYKLAČNÁ s.r.o.
IČO 47801808 · Zvolen
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 06. 2014 | 16. 01. 2018 | Zaniknutý |
|
PRVÁ RECYKLAČNÁ s.r.o.
IČO 47801808 · Zvolen
|
Konateľ | 11. 06. 2014 | 14. 12. 2017 | Zaniknutý |
|
Vodostav SR v.o.s.
IČO 46600213 · Banská Bystrica
|
Konateľ | 11. 04. 2012 | 25. 06. 2024 | Zaniknutý |
|
Vodostav SR v.o.s.
IČO 46600213 · Banská Bystrica
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 04. 2012 | 18. 05. 2022 | Zaniknutý |
|
MAGMA KAMEŇ, s.r.o. v konkurze
IČO 36547689 · Obyce
|
Prokurista | 29. 08. 2009 | 19. 03. 2010 | V konkurze |
|
MAGMA KAMEŇ, s.r.o. v konkurze
IČO 36547689 · Obyce
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 08. 2009 | 19. 03. 2010 | V konkurze |
|
MAGMA KAMEŇ, s.r.o. v konkurze
IČO 36547689 · Obyce
|
Prokurista | 29. 08. 2009 | 09. 02. 2010 | V konkurze |
|
MAGMA KAMEŇ SK, s.r.o.
IČO 44244631 · Obyce
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 09. 07. 2009 | 24. 03. 2010 | Zaniknutý |
|
MAGMA KAMEŇ SK, s.r.o.
IČO 44244631 · Obyce
|
Konateľ | 23. 06. 2009 | 24. 03. 2010 | Zaniknutý |
|
MAGMA KAMEŇ SK, s.r.o.
IČO 44244631 · Obyce
|
Konateľ | 23. 06. 2009 | 09. 02. 2010 | Zaniknutý |
|
Cofra Construction, s.r.o.
IČO 44052979 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 11. 03. 2008 | 16. 08. 2011 | Aktívny |
|
Cofra Construction, s.r.o.
IČO 44052979 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 11. 03. 2008 | 11. 07. 2011 | Aktívny |
|
Cofra Construction, s.r.o.
IČO 44052979 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 03. 2008 | 16. 08. 2011 | Aktívny |