Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Tomáš Bubán
Bratislava
16
subjektov celkom
15
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
1
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Reachfox, a.s.
IČO 51224488 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 15. 11. 2022 | trvá | Aktívny |
|
BESTRENT Invest s. r. o.
IČO 46741712 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 03. 2021 | trvá | Aktívny |
|
BestBolt s.r.o.
IČO 45506957 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 20. 04. 2020 | trvá | Aktívny |
|
GROUPFIN s.r.o.
IČO 52522288 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 01. 08. 2019 | trvá | Aktívny |
|
DYNAPAC GROUP s. r. o.
IČO 52053032 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 27. 11. 2018 | trvá | Aktívny |
|
EKOTOALETY s.r.o.
IČO 35893117 · Bratislava
|
Konateľ | 29. 07. 2016 | trvá | Aktívny |
|
BERECON s.r.o.
IČO 50068512 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 03. 12. 2015 | trvá | Aktívny |
|
BESTRENT s. r. o.
IČO 46492712 · Bratislava
|
Konateľ | 15. 04. 2014 | trvá | Aktívny |
|
BESTRENT Invest s. r. o.
IČO 46741712 · Bratislava
|
Konateľ | 06. 07. 2012 | trvá | Aktívny |
|
HuB group s.r.o.
IČO 52301753 · Nitra
|
Konateľ | 26. 03. 2019 | 29. 09. 2021 | Aktívny |
|
HuB group s.r.o.
IČO 52301753 · Nitra
|
Konateľ | 26. 03. 2019 | 07. 09. 2021 | Aktívny |
|
DYNAGROUP Slovensko s. r. o.
IČO 52126331 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 12. 2018 | 16. 12. 2024 | Aktívny |
|
BRGI s. r. o.
IČO 51453801 · Bratislava
|
Konateľ | 09. 03. 2018 | 27. 02. 2020 | Aktívny |
|
BRGI s. r. o.
IČO 51453801 · Bratislava
|
Konateľ | 09. 03. 2018 | 26. 02. 2020 | Aktívny |
|
MOBILBOX SK s.r.o.
IČO 51258862 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 17. 01. 2018 | 18. 11. 2021 | Aktívny |
|
MOBILBOX SK s.r.o.
IČO 51258862 · Bratislava - mestská časť Rača
|
Konateľ | 17. 01. 2018 | 23. 12. 2021 | Aktívny |
|
Reachfox, a.s.
IČO 51224488 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 14. 11. 2017 | 14. 11. 2022 | Aktívny |
|
Reachfox, a.s.
IČO 51224488 · Bratislava
|
Člen dozorného orgánu | 14. 11. 2017 | 13. 03. 2023 | Aktívny |
|
BERECON s.r.o.
IČO 50068512 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 12. 2015 | 03. 10. 2018 | Aktívny |
|
BESTRENT s. r. o.
IČO 46492712 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 04. 2014 | 19. 06. 2018 | Aktívny |
|
BESTRENT Invest s. r. o.
IČO 46741712 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 06. 07. 2012 | 30. 03. 2021 | Aktívny |
|
DANKERSTAV, spol. s r.o.
IČO 36031453 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 11. 2008 | 23. 03. 2023 | Aktívny |
|
MN Control s. r. o.
IČO 44185189 · Bratislava
|
Konateľ | 30. 05. 2008 | 04. 05. 2009 | Aktívny |
|
MN Control s. r. o.
IČO 44185189 · Bratislava
|
Konateľ | 30. 05. 2008 | 19. 02. 2009 | Aktívny |
|
MN Control s. r. o.
IČO 44185189 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 05. 2008 | 04. 05. 2009 | Aktívny |
|
TEVENT s.r.o. "v likvidácii"
IČO 44166231 · Bratislava
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2008 | 06. 11. 2012 | Zaniknutý |
|
TEVENT s.r.o. "v likvidácii"
IČO 44166231 · Bratislava
|
Konateľ | 21. 05. 2008 | 06. 11. 2012 | Zaniknutý |
|
OTS STAVOSTROJ, spol. s r.o.
IČO 34133810 · Bratislava
|
Konateľ | 13. 11. 2007 | 27. 06. 2013 | Aktívny |
|
OTS STAVOSTROJ, spol. s r.o.
IČO 34133810 · Bratislava
|
Konateľ | 13. 11. 2007 | 14. 05. 2013 | Aktívny |