Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Matej Kucko
Žilina
22
subjektov celkom
22
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
0
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
Dynasty Assets s. r. o.
IČO 57691771 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 03. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Dynasty Assets s. r. o.
IČO 57691771 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Konateľ | 03. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
DEA FIN, s.r.o.
IČO 36403741 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 11. 04. 2026 | trvá | Aktívny |
|
INZIRA, s. r. o.
IČO 53168054 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 25. 08. 2020 | trvá | Aktívny |
|
Woodward Development, s.r.o.
IČO 35904968 · Bratislava
|
Konateľ | 18. 02. 2019 | trvá | Aktívny |
|
Man Revolution s.r.o.
IČO 50485598 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 03. 2026 | 30. 07. 2026 | Aktívny |
|
Man Revolution s.r.o.
IČO 50485598 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 07. 12. 2025 | 30. 07. 2026 | Aktívny |
|
Man Revolution s.r.o.
IČO 50485598 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 07. 12. 2025 | 22. 06. 2026 | Aktívny |
|
Prairial, s. r. o.
IČO 57080909 · Nové Zámky
|
Konateľ | 08. 07. 2025 | 27. 07. 2026 | Aktívny |
|
Floreal BG, s. r. o.
IČO 57081301 · Nové Zámky
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 07. 2025 | 18. 08. 2026 | Aktívny |
|
Prairial, s. r. o.
IČO 57080909 · Nové Zámky
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 07. 2025 | 18. 08. 2026 | Aktívny |
|
Prairial, s. r. o.
IČO 57080909 · Nové Zámky
|
Konateľ | 08. 07. 2025 | 18. 08. 2026 | Aktívny |
|
Floreal BG, s. r. o.
IČO 57081301 · Nové Zámky
|
Konateľ | 08. 07. 2025 | 18. 08. 2026 | Aktívny |
|
Floreal BG, s. r. o.
IČO 57081301 · Nové Zámky
|
Konateľ | 08. 07. 2025 | 27. 07. 2026 | Aktívny |
|
BG ACADEMY, s. r. o.
IČO 57029571 · Nové Zámky
|
Konateľ | 04. 07. 2025 | 27. 07. 2026 | Aktívny |
|
BG ACADEMY, s. r. o.
IČO 57029571 · Nové Zámky
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 04. 07. 2025 | 18. 08. 2026 | Aktívny |
|
BG ACADEMY, s. r. o.
IČO 57029571 · Nové Zámky
|
Konateľ | 04. 07. 2025 | 18. 08. 2026 | Aktívny |
|
Ventose, s. r. o.
IČO 56936401 · Nové Zámky
|
Konateľ | 29. 04. 2025 | 27. 08. 2026 | Aktívny |
|
Ventose, s. r. o.
IČO 56936401 · Nové Zámky
|
Konateľ | 29. 04. 2025 | 27. 07. 2026 | Aktívny |
|
Germinal, s. r. o.
IČO 56940106 · Nové Zámky
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 04. 2025 | 19. 08. 2026 | Aktívny |
|
Germinal, s. r. o.
IČO 56940106 · Nové Zámky
|
Konateľ | 29. 04. 2025 | 27. 07. 2026 | Aktívny |
|
Germinal, s. r. o.
IČO 56940106 · Nové Zámky
|
Konateľ | 29. 04. 2025 | 19. 08. 2026 | Aktívny |
|
Ventose, s. r. o.
IČO 56936401 · Nové Zámky
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 04. 2025 | 27. 08. 2026 | Aktívny |
|
OWNER SUBSIDIARY, s. r. o.
IČO 56802145 · Nové Zámky
|
Konateľ | 14. 03. 2025 | 20. 08. 2026 | Aktívny |
|
OWNER SUBSIDIARY, s. r. o.
IČO 56802145 · Nové Zámky
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 03. 2025 | 20. 08. 2026 | Aktívny |
|
OWNER SUBSIDIARY, s. r. o.
IČO 56802145 · Nové Zámky
|
Konateľ | 14. 03. 2025 | 29. 07. 2026 | Aktívny |
|
HE-KRI, s. r. o.
IČO 52762602 · Nové Zámky
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 13. 02. 2025 | 02. 09. 2026 | Aktívny |
|
HE-KRI, s. r. o.
IČO 52762602 · Nové Zámky
|
Konateľ | 15. 10. 2024 | 02. 09. 2026 | Aktívny |
|
HE-KRI, s. r. o.
IČO 52762602 · Nové Zámky
|
Konateľ | 15. 10. 2024 | 27. 07. 2026 | Aktívny |
|
Generation Y work sky Slovakia, s. r. o.
IČO 55875262 · Žilina
|
Konateľ | 01. 12. 2023 | 15. 02. 2025 | Aktívny |
|
Generation Y work sky Slovakia, s. r. o.
IČO 55875262 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 12. 2023 | 07. 08. 2025 | Aktívny |
|
Public only True in Slovakiastan, s. r. o.
IČO 55874835 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 01. 12. 2023 | 07. 08. 2025 | Aktívny |
|
Generation Y work sky Slovakia, s. r. o.
IČO 55875262 · Žilina
|
Konateľ | 01. 12. 2023 | 07. 08. 2025 | Aktívny |
|
Public only True in Slovakiastan, s. r. o.
IČO 55874835 · Žilina
|
Konateľ | 01. 12. 2023 | 07. 08. 2025 | Aktívny |
|
Public only True in Slovakiastan, s. r. o.
IČO 55874835 · Žilina
|
Konateľ | 01. 12. 2023 | 15. 01. 2025 | Aktívny |
|
Retail Navigation Suprice X Slovakia, s. r. o.
IČO 54944546 · Bratislava - mestská časť Staré mesto
|
Konateľ | 05. 08. 2023 | 02. 10. 2025 | Aktívny |
|
Retail Navigation Suprice X Slovakia, s. r. o.
IČO 54944546 · Bratislava - mestská časť Staré mesto
|
Konateľ | 05. 08. 2023 | 15. 01. 2025 | Aktívny |
|
White Milk, s.r.o.
IČO 54948550 · Žilina
|
Konateľ | 14. 01. 2023 | 31. 08. 2024 | Aktívny |
|
White Milk, s.r.o.
IČO 54948550 · Žilina
|
Konateľ | 14. 01. 2023 | 03. 09. 2024 | Aktívny |
|
White Milk, s.r.o.
IČO 54948550 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 14. 01. 2023 | 03. 09. 2024 | Aktívny |
|
Naughty Nurse Slovakia, s. r. o.
IČO 52929523 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 05. 2022 | 07. 08. 2025 | Aktívny |
|
Man Revolution s.r.o.
IČO 50485598 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 01. 2022 | 04. 12. 2025 | Aktívny |
|
Bull Star Promotions Slovakia, s. r. o.
IČO 54218659 · Žilina
|
Konateľ | 08. 01. 2022 | 15. 01. 2025 | Aktívny |
|
Bull Star Promotions Slovakia, s. r. o.
IČO 54218659 · Žilina
|
Konateľ | 08. 01. 2022 | 30. 07. 2025 | Aktívny |
|
MyCoffee, s. r. o.
IČO 45551201 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 21. 06. 2021 | 30. 10. 2024 | Aktívny |
|
MyCoffee, s. r. o.
IČO 45551201 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
|
Člen dozorného orgánu | 21. 06. 2021 | 20. 09. 2024 | Aktívny |
|
DELOIS V s. r. o.
IČO 53768221 · Púchov
|
Konateľ | 21. 06. 2021 | 30. 09. 2021 | Aktívny |
|
DELOIS V s. r. o.
IČO 53768221 · Púchov
|
Konateľ | 21. 06. 2021 | 06. 10. 2021 | Aktívny |
|
Naughty Nurse Slovakia, s. r. o.
IČO 52929523 · Žilina
|
Konateľ | 27. 05. 2020 | 07. 08. 2025 | Aktívny |
|
Naughty Nurse Slovakia, s. r. o.
IČO 52929523 · Žilina
|
Konateľ | 27. 05. 2020 | 15. 01. 2025 | Aktívny |
|
Naughty Nurse Slovakia, s. r. o.
IČO 52929523 · Žilina
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 27. 05. 2020 | 24. 05. 2022 | Aktívny |
|
samavu s.r.o.
IČO 52269914 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 28. 03. 2019 | 25. 06. 2020 | Aktívny |
|
samavu s.r.o.
IČO 52269914 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 28. 03. 2019 | 21. 05. 2020 | Aktívny |
|
Man Revolution s.r.o.
IČO 50485598 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 03. 2017 | 24. 01. 2022 | Aktívny |
|
Man Revolution s.r.o.
IČO 50485598 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 27. 01. 2017 | 04. 12. 2025 | Aktívny |
|
Man Revolution s.r.o.
IČO 50485598 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 27. 01. 2017 | 19. 02. 2025 | Aktívny |
|
ADMA GROUP, s. r. o.
IČO 46287817 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 07. 2011 | 02. 11. 2017 | Aktívny |
|
ADMA GROUP, s. r. o.
IČO 46287817 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 07. 2011 | 23. 10. 2017 | Aktívny |
|
ADMA GROUP, s. r. o.
IČO 46287817 · Bratislava - mestská časť Ružinov
|
Konateľ | 29. 07. 2011 | 02. 11. 2017 | Aktívny |