Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Tomáš Čulen
Holíč
26
subjektov celkom
24
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
2
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
SvePro s. r. o.
IČO 57787778 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 31. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
SvePro s. r. o.
IČO 57787778 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 31. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Adviso Pro s. r. o.
IČO 57758964 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Adviso Pro s. r. o.
IČO 57758964 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 17. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Keminet s. r. o.
IČO 57737665 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
Keminet s. r. o.
IČO 57737665 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 08. 07. 2026 | trvá | Aktívny |
|
BizPort s. r. o.
IČO 57148937 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 14. 08. 2025 | trvá | Aktívny |
|
THOMAX, s.r.o.
IČO 51793296 · Holíč
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 30. 12. 2022 | trvá | Aktívny |
|
MAGICAL STYLE s.r.o.
IČO 50931504 · Holíč
|
Konateľ | 21. 09. 2018 | trvá | Aktívny |
|
THOMAX, s.r.o.
IČO 51793296 · Holíč
|
Konateľ | 21. 06. 2018 | trvá | Aktívny |
|
Stavario s. r. o.
IČO 57765707 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 07. 2026 | 30. 07. 2026 | Aktívny |
|
Stavario s. r. o.
IČO 57765707 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 23. 07. 2026 | 28. 07. 2026 | Aktívny |
|
Stavario s. r. o.
IČO 57765707 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 23. 07. 2026 | 30. 07. 2026 | Aktívny |
|
Stavario Plus s. r. o.
IČO 57766193 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 23. 07. 2026 | 30. 07. 2026 | Aktívny |
|
Stavario Plus s. r. o.
IČO 57766193 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 23. 07. 2026 | 28. 07. 2026 | Aktívny |
|
Stavario Plus s. r. o.
IČO 57766193 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 23. 07. 2026 | 30. 07. 2026 | Aktívny |
|
RN servis SK s. r. o.
IČO 57736987 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 08. 07. 2026 | 22. 09. 2026 | Aktívny |
|
RN servis SK s. r. o.
IČO 57736987 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 08. 07. 2026 | 16. 10. 2026 | Aktívny |
|
RN servis SK s. r. o.
IČO 57736987 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 08. 07. 2026 | 16. 10. 2026 | Aktívny |
|
Pixelor s. r. o.
IČO 57693064 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 17. 06. 2026 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
Pixelor s. r. o.
IČO 57693064 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 17. 06. 2026 | 06. 08. 2026 | Aktívny |
|
Pixelor s. r. o.
IČO 57693064 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 17. 06. 2026 | 12. 08. 2026 | Aktívny |
|
Poradis s. r. o.
IČO 57643474 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 22. 05. 2026 | 01. 07. 2026 | Aktívny |
|
Poradis s. r. o.
IČO 57643474 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 22. 05. 2026 | 24. 06. 2026 | Aktívny |
|
Poradis s. r. o.
IČO 57643474 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 22. 05. 2026 | 01. 07. 2026 | Aktívny |
|
NDT Group s. r. o.
IČO 57473137 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 05. 03. 2026 | 18. 05. 2026 | Aktívny |
|
NDT Group s. r. o.
IČO 57473137 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 05. 03. 2026 | 06. 05. 2026 | Aktívny |
|
NDT Group s. r. o.
IČO 57473137 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 05. 03. 2026 | 18. 05. 2026 | Aktívny |
|
Multi Energy plus s. r. o.
IČO 57439729 · Lučenec
|
Konateľ | 29. 01. 2026 | 02. 03. 2026 | Aktívny |
|
Multi Energy plus s. r. o.
IČO 57439729 · Lučenec
|
Konateľ | 29. 01. 2026 | 09. 03. 2026 | Aktívny |
|
Multi Energy plus s. r. o.
IČO 57439729 · Lučenec
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 01. 2026 | 09. 03. 2026 | Aktívny |
|
ElevoTech s. r. o.
IČO 57368082 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 16. 12. 2025 | 27. 01. 2026 | Aktívny |
|
ElevoTech s. r. o.
IČO 57368082 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 16. 12. 2025 | 30. 01. 2026 | Aktívny |
|
ElevoTech s. r. o.
IČO 57368082 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 16. 12. 2025 | 30. 01. 2026 | Aktívny |
|
DiaLego s. r. o.
IČO 57205302 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 19. 09. 2025 | 16. 01. 2026 | Aktívny |
|
DiaLego s. r. o.
IČO 57205302 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 19. 09. 2025 | 16. 01. 2026 | Aktívny |
|
DiaLego s. r. o.
IČO 57205302 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 19. 09. 2025 | 01. 11. 2025 | Aktívny |
|
Clarion Group s. r. o.
IČO 57139997 · Žiar nad Hronom
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 08. 2025 | 07. 01. 2026 | Aktívny |
|
Clarion Group s. r. o.
IČO 57139997 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 15. 08. 2025 | 01. 11. 2025 | Aktívny |
|
Clarion Group s. r. o.
IČO 57139997 · Žiar nad Hronom
|
Konateľ | 15. 08. 2025 | 07. 01. 2026 | Aktívny |
|
Innova Servis s. r. o.
IČO 57139989 · Vrakúň
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 08. 2025 | 14. 11. 2025 | Aktívny |
|
Innova Servis s. r. o.
IČO 57139989 · Vrakúň
|
Konateľ | 15. 08. 2025 | 11. 11. 2025 | Aktívny |
|
Innova Servis s. r. o.
IČO 57139989 · Vrakúň
|
Konateľ | 15. 08. 2025 | 14. 11. 2025 | Aktívny |
|
GreenSafe s. r. o.
IČO 56915390 · Limbach
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 24. 04. 2025 | 17. 07. 2025 | Aktívny |
|
GreenSafe s. r. o.
IČO 56915390 · Limbach
|
Konateľ | 24. 04. 2025 | 17. 07. 2025 | Aktívny |
|
GreenSafe s. r. o.
IČO 56915390 · Limbach
|
Konateľ | 24. 04. 2025 | 02. 07. 2025 | Aktívny |
|
Start Up pro s. r. o.
IČO 56191600 · Trnava
|
Prokurista | 15. 01. 2025 | 03. 06. 2025 | Aktívny |
|
Start Up pro s. r. o.
IČO 56191600 · Trnava
|
Prokurista | 15. 01. 2025 | 25. 06. 2025 | Aktívny |
|
Sonicraft s. r. o.
IČO 55880177 · Trnava
|
Prokurista | 01. 01. 2025 | 29. 01. 2025 | Aktívny |
|
Sonicraft s. r. o.
IČO 55880177 · Trnava
|
Prokurista | 01. 01. 2025 | 22. 01. 2025 | Aktívny |
|
MCA Stav s.r.o.
IČO 54561710 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Prokurista | 22. 06. 2024 | 27. 09. 2024 | Aktívny |
|
MCA Stav s.r.o.
IČO 54561710 · Bratislava - mestská časť Petržalka
|
Prokurista | 22. 06. 2024 | 24. 09. 2024 | Aktívny |
|
CHerry Tree s. r. o.
IČO 53762410 · Hrnčiarska Ves
|
Prokurista | 03. 02. 2024 | 27. 01. 2025 | Aktívny |
|
CHerry Tree s. r. o.
IČO 53762410 · Hrnčiarska Ves
|
Prokurista | 03. 02. 2024 | 14. 01. 2025 | Aktívny |
|
GLOBAL COMPANY SLOVAKIA s. r. o.
IČO 55711855 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Prokurista | 20. 09. 2023 | 18. 04. 2024 | Aktívny |
|
GLOBAL COMPANY SLOVAKIA s. r. o.
IČO 55711855 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Prokurista | 20. 09. 2023 | 26. 03. 2024 | Aktívny |
|
PERMONIUM.SK s.r.o.
IČO 51907615 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 07. 09. 2018 | 29. 10. 2018 | Aktívny |
|
PERMONIUM.SK s.r.o.
IČO 51907615 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Konateľ | 07. 09. 2018 | 15. 10. 2018 | Aktívny |
|
PERMONIUM.SK s.r.o.
IČO 51907615 · Bratislava - mestská časť Dúbravka
|
Konateľ | 07. 09. 2018 | 29. 10. 2018 | Aktívny |
|
THOMAX, s.r.o.
IČO 51793296 · Holíč
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 06. 2018 | 29. 12. 2022 | Aktívny |
|
RB service s. r. o.
IČO 46684808 · Stará Turá
|
Konateľ | 17. 12. 2014 | 02. 06. 2016 | Zaniknutý |
|
RB service s. r. o.
IČO 46684808 · Stará Turá
|
Konateľ | 17. 12. 2014 | 15. 06. 2016 | Zaniknutý |
|
Tomáš Čulen - Lucy No 16
IČO 37529196 · Holíč
|
Podnikateľ | 11. 09. 2002 | 11. 01. 2018 | Zaniknutý |