Údaje pochádzajú z verejných registrov SR. Spracovanie: oprávnený záujem. Dotknutá osoba môže požiadať o opravu – pre dotknuté osoby.
Ing. Radoslav Hetflajš
Vysoká nad Kysucou
20
subjektov celkom
20
aktívnych
0
v likvidácii / konkurze
0
zaniknutých
Graf prepojení
Firmy, v ktorých osoba pôsobí, a ďalšie osoby a firmy, ktoré ich spájajú.
osoba
aktívna firma
likvidácia / pozastavená
konkurz / reštrukturalizácia
zaniknutá
ukončená funkcia
Hĺbka 2 (osoba → firmy → ďalšie osoby a firmy). Kliknutím na uzol otvoríte profil, koliesko myši približuje.
Funkcie vo firmách
| Subjekt | Funkcia | Od | Do | Stav subjektu |
|---|---|---|---|---|
|
LUMIRO SERVICE, s.r.o.
IČO 53111753 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 09. 12. 2025 | trvá | Aktívny |
|
Fortio Beta, s. r. o.
IČO 55938264 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 17. 01. 2024 | trvá | Aktívny |
|
Fortio Alfa, s. r. o.
IČO 55843590 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 21. 11. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Fortio Tatran, s. r. o.
IČO 51077418 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 14. 11. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Fortio solar, s. r. o.
IČO 55813666 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 24. 10. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Fortio, a. s.
IČO 55559646 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Predstavenstvo | 15. 07. 2023 | trvá | Aktívny |
|
Svet stavieb, s. r. o.
IČO 46651896 · Vysoká nad Kysucou
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 21. 05. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Gravis Group s. r. o.
IČO 46245502 · Vysoká nad Kysucou
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 02. 2022 | trvá | Aktívny |
|
Housing Slovakia, s. r. o.
IČO 47594632 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 12. 08. 2015 | trvá | Aktívny |
|
Gravis Group s. r. o.
IČO 46245502 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 07. 08. 2012 | trvá | Aktívny |
|
Svet stavieb, s. r. o.
IČO 46651896 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 15. 05. 2012 | trvá | Aktívny |
|
SOMO správcovská, a. s.
IČO 51650223 · Vysoká nad Kysucou
|
Člen dozorného orgánu | 17. 01. 2023 | 30. 04. 2026 | Aktívny |
|
SOMO správcovská, a. s.
IČO 51650223 · Vysoká nad Kysucou
|
Člen dozorného orgánu | 17. 01. 2023 | 01. 07. 2026 | Aktívny |
|
Estor Building, s. r. o.
IČO 44212933 · Vysoká nad Kysucou
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 12. 06. 2018 | 05. 05. 2020 | Aktívny |
|
Somo funding, s. r. o.
IČO 36717479 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 05. 06. 2018 | 24. 07. 2026 | Aktívny |
|
Somo funding, s. r. o.
IČO 36717479 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 05. 06. 2018 | 31. 07. 2026 | Aktívny |
|
SOMO správcovská, a. s.
IČO 51650223 · Vysoká nad Kysucou
|
Predstavenstvo | 11. 04. 2018 | 02. 03. 2023 | Aktívny |
|
SOMO správcovská, a. s.
IČO 51650223 · Vysoká nad Kysucou
|
Predstavenstvo | 11. 04. 2018 | 16. 01. 2023 | Aktívny |
|
SOMO Property, s. r. o.
IČO 47330996 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 01. 03. 2018 | 26. 11. 2019 | Aktívny |
|
SOMO Property, s. r. o.
IČO 47330996 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 01. 03. 2018 | 01. 11. 2019 | Aktívny |
|
Cukráreň Viktória, s. r. o.
IČO 46786074 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 23. 11. 2017 | 01. 02. 2020 | Aktívny |
|
Cukráreň Viktória, s. r. o.
IČO 46786074 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 23. 11. 2017 | 08. 06. 2020 | Aktívny |
|
UbyZA, s. r. o.
IČO 47947845 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 22. 11. 2017 | 01. 09. 2019 | Aktívny |
|
UbyZA, s. r. o.
IČO 47947845 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 22. 11. 2017 | 10. 09. 2019 | Aktívny |
|
A&T Group, a. s.
IČO 43831389 · Vysoká nad Kysucou
|
Predstavenstvo | 18. 07. 2017 | 22. 09. 2017 | Aktívny |
|
A&T Group, a. s.
IČO 43831389 · Vysoká nad Kysucou
|
Predstavenstvo | 18. 07. 2017 | 24. 01. 2018 | Aktívny |
|
A&T Group, a. s.
IČO 43831389 · Vysoká nad Kysucou
|
Predstavenstvo | 18. 07. 2017 | 22. 11. 2017 | Aktívny |
|
SOMO spol. s r.o.
IČO 17328519 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 07. 11. 2016 | 05. 08. 2026 | Aktívny |
|
SOMO spol. s r.o.
IČO 17328519 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 07. 11. 2016 | 31. 07. 2026 | Aktívny |
|
Housing Slovakia, s. r. o.
IČO 47594632 · Vysoká nad Kysucou
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 26. 09. 2015 | 01. 06. 2022 | Aktívny |
|
Stavebná a znalecká organizácia, s.r.o.
IČO 46130403 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 04. 2015 | 29. 11. 2018 | Aktívny |
|
MFC BUS s. r. o.
IČO 47574453 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 12. 12. 2013 | 18. 04. 2017 | Aktívny |
|
MFC BUS s. r. o.
IČO 47574453 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 12. 12. 2013 | 21. 02. 2017 | Aktívny |
|
Gravis Group s. r. o.
IČO 46245502 · Vysoká nad Kysucou
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 29. 08. 2012 | 14. 02. 2022 | Aktívny |
|
Gravis Group s. r. o.
IČO 46245502 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 07. 08. 2012 | 13. 06. 2019 | Aktívny |
|
Svet stavieb, s. r. o.
IČO 46651896 · Vysoká nad Kysucou
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 15. 05. 2012 | 20. 05. 2022 | Aktívny |
|
Svet stavieb, s. r. o.
IČO 46651896 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 15. 05. 2012 | 09. 05. 2018 | Aktívny |
|
Stavebná a znalecká organizácia, s.r.o.
IČO 46130403 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 25. 02. 2012 | 14. 04. 2015 | Aktívny |
|
Stavebná a znalecká organizácia, s.r.o.
IČO 46130403 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 23. 01. 2012 | 11. 10. 2018 | Aktívny |
|
Stavebná a znalecká organizácia, s.r.o.
IČO 46130403 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
|
Konateľ | 23. 01. 2012 | 29. 11. 2018 | Aktívny |
|
A&T Reality, s. r. o.
IČO 36805742 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 24. 05. 2008 | 12. 10. 2010 | Aktívny |
|
A&T Reality, s. r. o.
IČO 36805742 · Vysoká nad Kysucou
|
Konateľ | 24. 05. 2008 | 08. 11. 2010 | Aktívny |
|
A&T Group, a. s.
IČO 43831389 · Vysoká nad Kysucou
|
Člen dozorného orgánu | 08. 12. 2007 | 01. 08. 2017 | Aktívny |
|
A&T Group, a. s.
IČO 43831389 · Vysoká nad Kysucou
|
Člen dozorného orgánu | 08. 12. 2007 | 17. 07. 2017 | Aktívny |