Preskočiť na obsah
FINSR Finančný register

Obce a mestá na Slovensku

Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.

Kraj Typ Výsledok hospodárenia Úvery a výpomoci Obyvatelia od
Obyvatelia do
Výnosy od (€)
Výnosy do (€)
Zoradiť podľa
Zrušiť filter

Nájdených 354 samospráv · výnosy spolu 582,4 mil. € · úvery 87,8 mil. € · so stratou 141

# Samospráva Obyvatelia Výnosy spolu Výsledok hosp. Úvery a výpomoci Úver / obyv.
1. Mesto Nitra
Mesto · závierka 2025
75 301 88 771 418 € -1 949 932 € 15 556 645 € 207 €
2. Mesto Levice
Mesto · závierka 2025
30 161 30 787 195 € 568 733 € 2 774 011 € 92 €
3. Mesto Komárno
Mesto · závierka 2025
31 560 29 010 197 € 1 973 017 € 4 683 497 € 148 €
4. Mesto Nové Zámky
Mesto · závierka 2025
35 628 27 016 970 € 631 366 € 11 094 215 € 311 €
5. Mesto Topoľčany
Mesto · závierka 2025
23 638 22 338 702 € 2 023 916 € 0 € 0 €
6. Mesto Šaľa
Mesto · závierka 2025
19 534 17 594 736 € 1 999 307 € 5 709 243 € 292 €
7. Mesto Zlaté Moravce
Mesto · závierka 2025
11 733 13 041 071 € -41 735 € 6 201 396 € 529 €
8. Mesto Štúrovo
Mesto · závierka 2025
9 221 9 784 497 € 69 963 € 1 901 971 € 206 €
9. Mesto Kolárovo
Mesto · závierka 2025
10 381 9 190 059 € 126 812 € 3 784 062 € 365 €
10. Mesto Vráble
Mesto · závierka 2025
8 170 9 019 762 € 196 587 € 477 640 € 58 €
11. Mesto Šurany
Mesto · závierka 2025
9 001 7 194 166 € 768 763 € 600 000 € 67 €
12. Mesto Želiezovce
Mesto · závierka 2025
6 519 6 542 333 € 6 528 € 2 079 346 € 319 €
13. Mesto Šahy
Mesto · závierka 2025
6 857 6 435 405 € -44 341 € 390 555 € 57 €
14. Mesto Hurbanovo
Mesto · závierka 2025
7 111 6 339 085 € -166 862 € 1 049 850 € 148 €
15. Obec Kalná nad Hronom
Obec · závierka 2025
2 012 6 142 615 € 129 032 € 0 € 0 €
16. Obec Dvory nad Žitavou
Obec · závierka 2025
4 955 4 156 969 € 224 966 € 729 000 € 147 €
17. Obec Močenok
Obec · závierka 2025
4 280 4 108 287 € 275 912 € 105 939 € 25 €
18. Obec Tvrdošovce
Obec · závierka 2025
5 035 4 051 163 € 481 917 € 909 603 € 181 €
19. Mesto Nesvady
Mesto · závierka 2025
4 970 3 947 832 € 150 642 € 855 488 € 172 €
20. Obec Veľké Zálužie
Obec · závierka 2025
4 341 3 413 478 € 204 873 € 233 272 € 54 €
21. Obec Mojmírovce
Obec · závierka 2025
2 995 3 216 620 € -6 324 € 62 187 € 21 €
22. Obec Nový Tekov
Obec · závierka 2025
948 3 203 051 € 984 536 € 0 € 0 €
23. Obec Lužianky
Obec · závierka 2025
3 556 3 136 374 € -158 245 € 0 € 0 €
24. Mesto Tlmače
Mesto · závierka 2025
3 446 3 108 532 € -83 959 € 612 719 € 178 €
25. Obec Bátorove Kosihy
Obec · závierka 2025
3 296 3 052 337 € 697 218 € 0 € 0 €
26. Obec Tešedíkovo
Obec · závierka 2025
3 609 2 992 480 € 306 290 € — —
27. Obec Marcelová
Obec · závierka 2025
3 790 2 713 093 € 100 345 € 314 577 € 83 €
28. Obec Cabaj - Čápor
Obec · závierka 2025
4 403 2 705 416 € 189 829 € 855 903 € 194 €
29. Obec Selice
Obec · závierka 2025
2 857 2 624 129 € 406 248 € 237 462 € 83 €
30. Obec Topoľčianky
Obec · závierka 2025
2 598 2 613 557 € 271 795 € 297 679 € 115 €
31. Obec Ivanka pri Nitre
Obec · závierka 2025
3 102 2 533 269 € 81 743 € 244 716 € 79 €
32. Obec Vlčany
Obec · závierka 2025
3 097 2 533 025 € 301 472 € 902 200 € 291 €
33. Obec Komjatice
Obec · závierka 2025
4 184 2 521 262 € 308 323 € 0 € 0 €
34. Obec Palárikovo
Obec · závierka 2025
4 197 2 508 444 € 25 585 € 264 287 € 63 €
35. Obec Neded
Obec · závierka 2025
3 151 2 447 986 € 42 452 € 85 041 € 27 €
36. Obec Bánov
Obec · závierka 2025
3 515 2 324 904 € 42 752 € 880 017 € 250 €
37. Obec Trnovec nad Váhom
Obec · závierka 2025
2 753 2 304 252 € -75 297 € 0 € 0 €
38. Obec Svätý Peter
Obec · závierka 2025
2 693 2 275 310 € 190 394 € 54 602 € 20 €
39. Obec Bojná
Obec · závierka 2025
1 959 2 257 973 € 145 586 € 492 417 € 251 €
40. Obec Tekovské Lužany
Obec · závierka 2024
2 814 2 188 920 € -3 227 € 384 728 € 137 €
41. Obec Pribeta
Obec · závierka 2025
2 590 2 091 406 € 189 338 € 0 € 0 €
42. Obec Žihárec
Obec · závierka 2025
1 859 2 006 900 € -2 118 € 664 084 € 357 €
43. Obec Zemianska Olča
Obec · závierka 2025
2 226 1 961 040 € 76 366 € 830 800 € 373 €
44. Obec Mužla
Obec · závierka 2025
1 819 1 958 334 € 140 405 € 58 348 € 32 €
45. Obec Diakovce
Obec · závierka 2025
2 402 1 903 910 € 86 712 € 332 654 € 138 €
46. Obec Veľké Ripňany
Obec · závierka 2025
2 081 1 903 128 € -161 037 € 172 428 € 83 €
47. Obec Chotín
Obec · závierka 2025
1 390 1 838 252 € 46 285 € 0 € 0 €
48. Obec Žirany
Obec · závierka 2025
1 322 1 821 618 € -4 320 € 0 € 0 €
49. Obec Nitrianske Hrnčiarovce
Obec · závierka 2025
2 441 1 810 314 € -8 107 € 0 € 0 €
50. Obec Jarok
Obec · závierka 2024
2 148 1 779 217 € 85 293 € 146 512 € 68 €