Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 251 samospráv · výnosy spolu 525,9 mil. € · úvery 101,5 mil. € · so stratou 72
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
Mesto Trnava Mesto · závierka 2025
|
63 184 | 69 542 145 € | -1 216 383 € | 26 912 234 € | 426 € |
| 2. |
Mesto Dunajská Streda Mesto · závierka 2025
|
22 720 | 26 577 133 € | 2 469 424 € | 8 744 440 € | 385 € |
| 3. |
Mesto Piešťany Mesto · závierka 2025
|
26 086 | 22 973 171 € | -1 587 609 € | 4 990 259 € | 191 € |
| 4. |
Mesto Senica Mesto · závierka 2025
|
18 970 | 19 611 347 € | -558 149 € | 5 337 893 € | 281 € |
| 5. |
Mesto Hlohovec Mesto · závierka 2025
|
19 214 | 18 314 561 € | 875 357 € | 2 649 355 € | 138 € |
| 6. |
Mesto Skalica Mesto · závierka 2025
|
15 358 | 16 860 529 € | 288 571 € | 3 836 239 € | 250 € |
| 7. |
Mesto Sereď Mesto · závierka 2025
|
14 946 | 16 207 098 € | 1 765 169 € | 0 € | 0 € |
| 8. |
Mesto Šamorín Mesto · závierka 2025
|
13 622 | 15 943 301 € | 682 687 € | 1 284 192 € | 94 € |
| 9. |
Mesto Galanta Mesto · závierka 2025
|
15 402 | 15 461 382 € | -1 388 333 € | 5 937 624 € | 386 € |
| 10. |
Mesto Holíč Mesto · závierka 2025
|
10 735 | 9 782 202 € | -414 646 € | 4 116 876 € | 384 € |
| 11. |
Mesto Veľký Meder Mesto · závierka 2025
|
8 163 | 9 034 248 € | 149 182 € | 558 700 € | 68 € |
| 12. |
Mesto Gabčíkovo Mesto · závierka 2025
|
5 300 | 8 598 854 € | 1 727 643 € | 793 116 € | 150 € |
| 13. |
Obec Jaslovské Bohunice Obec · závierka 2022
|
2 458 | 6 026 786 € | 503 405 € | — | — |
| 14. |
Mesto Sládkovičovo Mesto · závierka 2025
|
5 365 | 5 641 144 € | 39 432 € | 93 732 € | 17 € |
| 15. |
Mesto Vrbové Mesto · závierka 2025
|
5 523 | 5 407 444 € | 28 637 € | 1 191 964 € | 216 € |
| 16. |
Obec Cífer Obec · závierka 2025
|
4 901 | 5 007 533 € | 273 719 € | 2 639 406 € | 539 € |
| 17. |
Mesto Šaštín - Stráže Mesto · závierka 2025
|
4 848 | 4 252 518 € | 71 007 € | 312 065 € | 64 € |
| 18. |
Mesto Leopoldov Mesto · závierka 2025
|
3 850 | 3 973 532 € | 223 927 € | 1 099 989 € | 286 € |
| 19. |
Obec Hviezdoslavov Obec · závierka 2025
|
4 028 | 3 962 458 € | 747 693 € | 45 653 € | 11 € |
| 20. |
Obec Veľké Úľany Obec · závierka 2025
|
5 094 | 3 808 749 € | 539 052 € | 354 726 € | 70 € |
| 21. |
Mesto Gbely Mesto · závierka 2025
|
4 801 | 3 793 716 € | 498 377 € | 135 968 € | 28 € |
| 22. |
Obec Lehnice Obec · závierka 2025
|
3 413 | 3 555 122 € | 5 920 € | 1 198 504 € | 351 € |
| 23. |
Obec Vrakúň Obec · závierka 2025
|
2 958 | 3 133 148 € | 135 817 € | 825 675 € | 279 € |
| 24. |
Obec Zlaté Klasy Obec · závierka 2023
|
3 561 | 2 965 185 € | -64 489 € | 1 738 208 € | 488 € |
| 25. |
Obec Topoľníky Obec · závierka 2025
|
3 102 | 2 945 752 € | 308 770 € | 600 438 € | 194 € |
| 26. |
Obec Borský Mikuláš Obec · závierka 2025
|
4 038 | 2 889 159 € | 582 656 € | 327 622 € | 81 € |
| 27. |
Obec Šoporňa Obec · závierka 2025
|
4 018 | 2 810 389 € | 100 415 € | 864 819 € | 215 € |
| 28. |
Obec Voderady Obec · závierka 2025
|
1 787 | 2 746 401 € | 508 030 € | 665 002 € | 372 € |
| 29. |
Obec Jelka Obec · závierka 2025
|
3 998 | 2 728 451 € | 388 110 € | 90 000 € | 23 € |
| 30. |
Obec Trstice Obec · závierka 2025
|
3 814 | 2 617 866 € | -84 412 € | 231 870 € | 61 € |
| 31. |
Obec Kúty Obec · závierka 2025
|
3 979 | 2 565 506 € | 871 € | 85 618 € | 22 € |
| 32. |
Obec Moravany nad Váhom Obec · závierka 2025
|
2 503 | 2 525 541 € | 118 789 € | 449 553 € | 180 € |
| 33. |
Obec Kostolné Kračany Obec · závierka 2025
|
1 519 | 2 435 962 € | 135 780 € | 352 960 € | 232 € |
| 34. |
Obec Okoč Obec · závierka 2025
|
3 659 | 2 423 035 € | -127 729 € | 410 446 € | 112 € |
| 35. |
Obec Smolenice Obec · závierka 2025
|
3 242 | 2 419 734 € | 247 508 € | 0 € | 0 € |
| 36. |
Obec Veľké Kostoľany Obec · závierka 2025
|
2 847 | 2 341 914 € | -248 595 € | 471 986 € | 166 € |
| 37. |
Obec Holice Obec · závierka 2025
|
2 149 | 2 225 252 € | 140 245 € | 205 651 € | 96 € |
| 38. |
Obec Horné Saliby Obec · závierka 2025
|
3 152 | 2 208 661 € | 85 648 € | 81 827 € | 26 € |
| 39. |
Obec Dolný Štál Obec · závierka 2025
|
1 916 | 2 188 372 € | -112 603 € | 185 503 € | 97 € |
| 40. |
Obec Kvetoslavov Obec · závierka 2025
|
2 216 | 2 073 396 € | 291 632 € | 37 020 € | 17 € |
| 41. |
Obec Špačince Obec · závierka 2025
|
3 370 | 2 067 376 € | 242 046 € | 466 660 € | 138 € |
| 42. |
Obec Drahovce Obec · závierka 2025
|
2 585 | 2 046 805 € | -65 003 € | 606 068 € | 234 € |
| 43. |
Obec Pata Obec · závierka 2025
|
3 262 | 2 034 348 € | 331 424 € | 847 448 € | 260 € |
| 44. |
Obec Križovany nad Dudváhom Obec · závierka 2025
|
1 800 | 2 027 909 € | 43 396 € | 156 141 € | 87 € |
| 45. |
Obec Matúškovo Obec · závierka 2025
|
2 223 | 2 003 406 € | -298 475 € | 121 900 € | 55 € |
| 46. |
Obec Madunice Obec · závierka 2025
|
2 343 | 1 967 947 € | 123 596 € | 229 831 € | 98 € |
| 47. |
Obec Brestovany Obec · závierka 2025
|
2 496 | 1 965 629 € | -6 758 € | 67 024 € | 27 € |
| 48. |
Obec Bučany Obec · závierka 2025
|
2 366 | 1 933 477 € | 120 285 € | 0 € | 0 € |
| 49. |
Obec Trebatice Obec · závierka 2025
|
1 331 | 1 870 762 € | 113 773 € | 415 749 € | 312 € |
| 50. |
Obec Horná Potôň Obec · závierka 2025
|
2 269 | 1 866 784 € | 55 268 € | 242 349 € | 107 € |