Samosprávy – okres Trenčín
V oblasti okres Trenčín je 37 obcí a miest, závierku má zverejnenú 37 z nich. Ich úhrnné výnosy spolu za posledný známy rok sú 107,1 mil. € a úvery a návratné výpomoci 22,8 mil. €. Úver má 26 obcí, so stratou hospodári 8. Zoznam je zoradený podľa výnosov.
Obce a mestá
37
Výnosy spolu
107,1 mil. €
Úvery a výpomoci
22,8 mil. €
Obce so stratou
8
Filtrovať obce podľa počtu obyvateľov, hospodárenia a úverov →
| # | Samospráva | Rok | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
Mesto Trenčín
IČO 00312037
|
2025 | 57 273 518 € | 885 130 € | 17 776 823 € |
| 2. |
Mesto Trenčianske Teplice
IČO 00312088
|
2025 | 6 967 131 € | 1 849 644 € | 758 377 € |
| 3. |
Mesto Nemšová
IČO 00311812
|
2025 | 6 945 958 € | -44 137 € | 722 934 € |
| 4. |
Obec Trenčianska Turná
IČO 00312053
|
2025 | 3 085 209 € | 277 819 € | 0 € |
| 5. |
Obec Trenčianska Teplá
IČO 00312045
|
2022 | 2 787 514 € | 224 352 € | 389 478 € |
| 6. |
Obec Trenčianske Stankovce
IČO 00312100
|
2025 | 2 427 114 € | 139 855 € | 0 € |
| 7. |
Obec Dolná Súča
IČO 00311502
|
2025 | 2 295 578 € | 295 767 € | 0 € |
| 8. |
Obec Horné Srnie
IČO 00311588
|
2025 | 2 058 110 € | 32 101 € | 591 672 € |
| 9. |
Obec Horná Súča
IČO 00311561
|
2025 | 2 014 805 € | 109 079 € | 3 034 € |
| 10. |
Obec Melčice - Lieskové
IČO 00311766
|
2025 | 1 660 874 € | -195 060 € | 286 382 € |
| 11. |
Obec Trenčianske Jastrabie
IČO 00312070
|
2025 | 1 491 266 € | 365 815 € | 0 € |
| 12. |
Obec Soblahov
IČO 00311987
|
2025 | 1 414 944 € | 272 716 € | 0 € |
| 13. |
Obec Skalka nad Váhom
IČO 00311961
|
2025 | 1 357 996 € | -93 055 € | 169 053 € |
| 14. |
Obec Drietoma
IČO 00311529
|
2025 | 1 165 684 € | 152 489 € | 400 757 € |
| 15. |
Obec Svinná
IČO 00312011
|
2025 | 1 136 509 € | 60 056 € | 0 € |
| 16. |
Obec Omšenie
IČO 00311880
|
2025 | 1 117 975 € | -41 694 € | 82 907 € |
| 17. |
Obec Chocholná - Velčice
IČO 00311642
|
2025 | 1 111 467 € | 239 359 € | 39 372 € |
| 18. |
Obec Mníchova Lehota
IČO 00311774
|
2025 | 1 058 104 € | 22 349 € | 388 597 € |
| 19. |
Obec Zamarovce
IČO 00687251
|
2025 | 932 098 € | 122 595 € | 27 500 € |
| 20. |
Obec Selec
IČO 00311952
|
2025 | 846 152 € | -21 541 € | 0 € |
| 21. |
Obec Veľké Bierovce
IČO 00312142
|
2025 | 813 538 € | 175 095 € | 0 € |
| 22. |
Obec Trenčianske Mitice
IČO 00312096
|
2025 | 705 665 € | 145 372 € | 219 160 € |
| 23. |
Obec Ivanovce
IČO 00311651
|
2025 | 693 805 € | 49 578 € | 294 810 € |
| 24. |
Obec Neporadza
IČO 00311821
|
2025 | 638 459 € | 21 755 € | 169 958 € |
| 25. |
Obec Bobot
IČO 00311421
|
2025 | 619 663 € | 35 685 € | 142 072 € |
| 26. |
Obec Dubodiel
IČO 00311537
|
2025 | 560 356 € | 33 900 € | 0 € |
| 27. |
Obec Adamovské Kochanovce
IČO 00311405
|
2025 | 554 180 € | 28 189 € | 0 € |
| 28. |
Obec Motešice
IČO 00311804
|
2025 | 550 898 € | 33 328 € | 32 000 € |
| 29. |
Obec Dolná Poruba
IČO 00311499
|
2025 | 470 167 € | -29 842 € | 45 000 € |
| 30. |
Obec Veľká Hradná
IČO 00312134
|
2025 | 457 135 € | -21 929 € | — |
| 31. |
Obec Horňany
IČO 00311570
|
2025 | 417 712 € | 45 402 € | 12 000 € |
| 32. |
Obec Kostolná - Záriečie
IČO 00311693
|
2025 | 392 030 € | 7 556 € | 44 480 € |
| 33. |
Obec Štvrtok
IČO 00312029
|
2025 | 388 369 € | 7 726 € | 33 726 € |
| 34. |
Obec Opatovce
IČO 00311901
|
2025 | 247 022 € | -24 831 € | 32 300 € |
| 35. |
Obec Hrabovka
IČO 00311600
|
2025 | 204 824 € | 21 648 € | 46 006 € |
| 36. |
Obec Krivosúd - Bodovka
IČO 00311723
|
2025 | 181 223 € | 22 355 € | 50 336 € |
| 37. |
Obec Petrova Lehota
IČO 35590017
|
2025 | 102 788 € | 916 € | 26 000 € |