Firmy – okres Senec
V oblasti okres Senec je 10 027 aktívnych obchodných spoločností, z toho 1 036 vznikli za posledných 12 mesiacov. Účtovné závierky má zverejnených 8 429 firiem s úhrnnými poslednými známymi tržbami 3 725,4 mil. €. Zoznam je zoradený podľa tržieb.
Aktívne firmy
10 027
Nové za 12 mesiacov
1 036
So závierkami
8 429
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
Tomra Sorting s. r. o.
IČO 35878282 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 147 466 043 € | 2 895 726 € |
| 2. |
Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.
IČO 54192391 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 133 688 755 € | 252 028 € |
| 3. |
Volvo Group Slovakia, s.r.o.
IČO 35729066 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 129 074 459 € | 6 028 286 € |
| 4. |
DHL Exel Slovakia, s. r. o.
IČO 35727144 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 123 261 251 € | 9 571 072 € |
| 5. |
Zeleninárska s.r.o.
IČO 35910445 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kráľová pri Senci | 109 430 333 € | 150 955 € |
| 6. |
Slovak Parcel Service s.r.o.
IČO 31329217 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Ivanka pri Dunaji | 73 690 669 € | -227 546 € |
| 7. |
Zeleninárska organizácia výrobcov, družstvo
IČO 48198641 · Družstvo
|
Kráľová pri Senci | 71 438 737 € | 48 732 € |
| 8. |
GEBRÜDER WEISS, s.r.o.
IČO 31341381 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 64 690 103 € | 3 153 821 € |
| 9. |
DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.
IČO 31354467 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 64 228 749 € | 147 286 € |
| 10. |
BONI FRUCTI, spol. s r.o.
IČO 35766981 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dunajská Lužná | 60 181 469 € | 2 553 753 € |
| 11. |
HORTIM - SK s.r.o.
IČO 35712881 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 59 253 504 € | 712 938 € |
| 12. |
TOMRA Recycling s.r.o.
IČO 55702775 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 53 455 053 € | 2 086 937 € |
| 13. |
Jungheinrich spol. s r.o.
IČO 35706678 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 50 532 637 € | 894 966 € |
| 14. |
Galliker Slovakia s.r.o.
IČO 36669016 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 50 172 440 € | 157 956 € |
| 15. |
LOGISTEED Slovakia s. r. o.
IČO 35751622 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 47 347 504 € | 122 146 € |
| 16. |
VFS Financial Services Slovakia s.r.o.
IČO 36840211 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 45 963 263 € | 663 959 € |
| 17. |
MAČAJ a. s.
IČO 55032648 · Akciová spoločnosť
|
Kráľová pri Senci | 40 909 767 € | 926 714 € |
| 18. |
Takko Fashion Slovakia s. r. o.
IČO 44306661 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 37 743 826 € | 760 498 € |
| 19. |
AGROMAČAJ a.s.
IČO 46184341 · Akciová spoločnosť
|
Kráľová pri Senci | 36 048 448 € | 1 247 616 € |
| 20. |
Systemair Production a.s.
IČO 00683868 · Akciová spoločnosť
|
Kalinkovo | 35 204 910 € | 2 598 183 € |
| 21. |
Scania Finance Slovak Republic s. r. o.
IČO 43874746 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 35 009 559 € | 659 448 € |
| 22. |
Ovocinárske družstvo Bonum
IČO 35837829 · Družstvo
|
Dunajská Lužná | 30 815 011 € | 5 224 € |
| 23. |
D.A.L.I.-M.N., s.r.o.
IČO 35713208 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tureň | 29 658 726 € | 589 863 € |
| 24. |
MERCURTEC s. r. o.
IČO 46252703 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 29 165 781 € | 1 625 838 € |
| 25. |
SPANDEX, s.r.o.
IČO 17330386 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 29 033 703 € | 388 153 € |
| 26. |
TRANSTRADE s.r.o.
IČO 31342591 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Ivanka pri Dunaji | 28 493 475 € | 109 540 € |
| 27. |
KÖNIGFRANKSTAHL s. r. o.
IČO 35815809 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 28 273 839 € | 349 854 € |
| 28. |
OVOZELA, družstvo
IČO 47257971 · Družstvo
|
Senec | 25 029 059 € | 26 911 € |
| 29. |
T - TAKÁCS, s.r.o.
IČO 35895438 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nová Dedinka | 24 345 774 € | 1 718 252 € |
| 30. |
Virtusbonum, s. r. o.
IČO 47726636 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Malinovo | 21 374 015 € | 80 491 € |
| 31. |
LOG systems, s.r.o.
IČO 31393381 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dunajská Lužná | 18 883 242 € | 1 096 020 € |
| 32. |
DSV Air & Sea s. r. o.
IČO 36653756 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 18 753 528 € | 783 329 € |
| 33. |
TEAS, spol. s r.o.
IČO 31373992 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bernolákovo | 17 947 198 € | 1 677 182 € |
| 34. |
PERI spol. s r.o.
IČO 35696541 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 17 835 949 € | -758 039 € |
| 35. |
DONAUCHEM s. r. o.
IČO 31359248 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 17 443 511 € | 550 630 € |
| 36. |
Lagermax Logistics Slovakia s. r. o.
IČO 31432298 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 17 295 756 € | -122 631 € |
| 37. |
DE CLERCQ Slovakia s.r.o.
IČO 36288098 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 17 182 073 € | 420 443 € |
| 38. |
KUHN - SLOVAKIA s.r.o.
IČO 31362516 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 16 227 223 € | 292 949 € |
| 39. |
AGEPHA PHARMA s.r.o.
IČO 45703850 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 15 939 636 € | 429 022 € |
| 40. |
SENECA TOURS, spol. s r.o.
IČO 17640270 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 15 365 475 € | 244 743 € |
| 41. |
HERZ, spol. s r.o.
IČO 31369847 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bernolákovo | 15 276 771 € | 210 643 € |
| 42. |
ORION TRADE s.r.o.
IČO 36540773 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 15 228 614 € | -330 436 € |
| 43. |
BROP Slovakia s.r.o.
IČO 35938951 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kráľová pri Senci | 14 386 791 € | 391 789 € |
| 44. |
TERRASTROJ spol. s r.o.
IČO 00643581 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 14 351 640 € | -395 145 € |
| 45. |
Howa Tramico Slovakia, s. r. o.
IČO 47238852 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 14 331 037 € | -1 040 901 € |
| 46. |
Ascendum Stavebné stroje Slovensko s. r. o.
IČO 31357083 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 14 119 895 € | 371 703 € |
| 47. |
MSD Company, spol. s r.o.
IČO 35795832 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Ivanka pri Dunaji | 14 068 232 € | 491 157 € |
| 48. |
Robert Bosch Production Slovakia, s.r.o.
IČO 35779594 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Bernolákovo | 13 788 292 € | 128 438 € |
| 49. |
ELV PRODUKT a.s.
IČO 34110135 · Akciová spoločnosť
|
Senec | 13 496 319 € | 1 206 325 € |
| 50. |
Compass Europe s. r. o.
IČO 35890495 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Senec | 12 991 929 € | 1 104 332 € |
Ďalšie okresy – Bratislavský kraj
Odvetvia
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov 144
- Ťažba a dobývanie 8
- Priemyselná výroba 825
- Energetika 6
- Voda, odpad a sanácia 53
- Stavebníctvo 837
- Veľkoobchod a maloobchod 894
- Doprava a skladovanie 384
- Ubytovanie a stravovanie 357
- Vydavateľská činnosť a vysielanie 164
- Telekomunikácie a IT 739
- Finančné a poisťovacie činnosti 39
- Činnosti v oblasti nehnuteľností 802
- Odborné, vedecké a technické činnosti 1 865
- Administratívne a podporné služby 1 904
- Vzdelávanie 188
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc 147
- Umenie, šport a rekreácia 187
- Ostatné činnosti 479