Firmy – okres Spišská Nová Ves
V oblasti okres Spišská Nová Ves je 3 423 aktívnych obchodných spoločností, z toho 240 vznikli za posledných 12 mesiacov. Účtovné závierky má zverejnených 2 702 firiem s úhrnnými poslednými známymi tržbami 1 084,9 mil. €. Zoznam je zoradený podľa tržieb.
Aktívne firmy
3 423
Nové za 12 mesiacov
240
So závierkami
2 702
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves, a.s.
IČO 36597350 · Akciová spoločnosť
|
Spišská Nová Ves | 35 486 645 € | 906 789 € |
| 2. |
PASS - SK, s.r.o.
IČO 36574805 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 32 187 924 € | 558 422 € |
| 3. |
KOVOHUTY, a.s.
IČO 36200867 · Akciová spoločnosť
|
Krompachy | 27 479 362 € | 735 492 € |
| 4. |
eyerim s.r.o.
IČO 47970006 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 19 204 281 € | 40 528 € |
| 5. |
ROŠERO - P, s.r.o.
IČO 36194514 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 18 030 224 € | 1 635 127 € |
| 6. |
Rošero - Distri, s. r. o.
IČO 50307703 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 17 692 929 € | 21 106 € |
| 7. |
Kingspan Light + Air Production SVK s.r.o.
IČO 47958952 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krompachy | 16 830 943 € | 826 811 € |
| 8. |
MPC CESSI a.s.
IČO 31651445 · Akciová spoločnosť
|
Spišská Nová Ves | 16 475 486 € | 140 936 € |
| 9. |
MILANKO spol. s r.o.
IČO 31731244 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 15 623 791 € | 480 151 € |
| 10. |
MEDAS, s.r.o.
IČO 36570451 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 15 127 423 € | 118 115 € |
| 11. |
STI, spol. s r.o.
IČO 00618900 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krompachy | 14 485 715 € | 616 080 € |
| 12. |
Nemocnica AGEL Krompachy s.r.o.
IČO 36182672 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krompachy | 12 987 406 € | -2 050 253 € |
| 13. |
Spiš Market, spol. s r. o.
IČO 31729541 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 12 529 707 € | 64 866 € |
| 14. |
HASMA, s.r.o.
IČO 31684211 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krompachy | 11 456 114 € | 567 762 € |
| 15. |
EMKOBEL, a.s.
IČO 31736785 · Akciová spoločnosť
|
Spišská Nová Ves | 11 335 254 € | 3 494 € |
| 16. |
J&M - Group, s.r.o.
IČO 36598364 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 10 960 878 € | 8 625 € |
| 17. |
TRIPLUS SK, s.r.o.
IČO 35817267 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 10 810 479 € | -4 779 € |
| 18. |
Tehelňa STOVA, spol. s r.o.
IČO 31703747 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 10 795 282 € | 69 547 € |
| 19. |
Zlieváreň SEZ Krompachy akciová spoločnosť
IČO 31651283 · Akciová spoločnosť
|
Krompachy | 10 219 655 € | 17 656 € |
| 20. |
ROVA-SK a. s.
IČO 36214604 · Akciová spoločnosť
|
Jamník | 9 910 470 € | 414 066 € |
| 21. |
KOVOZBER, s.r.o.
IČO 31633404 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 9 711 170 € | 20 363 € |
| 22. |
ROST Group s.r.o.
IČO 51018055 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 9 321 225 € | 189 520 € |
| 23. |
METAKOV s.r.o.
IČO 36751545 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 9 257 572 € | 224 119 € |
| 24. |
Brantner Nova, s.r.o.
IČO 31659641 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 8 190 698 € | 1 381 633 € |
| 25. |
NOVES okná, a.s.
IČO 31683789 · Akciová spoločnosť
|
Spišská Nová Ves | 8 006 168 € | -87 749 € |
| 26. |
BMZ a.s.
IČO 31711758 · Akciová spoločnosť
|
Spišská Nová Ves | 7 969 029 € | 970 252 € |
| 27. |
SITEM SLOVAKIA, spol. s r.o.
IČO 35867621 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 7 825 067 € | -134 498 € |
| 28. |
FINE BEVERAGES s. r. o.
IČO 55742068 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 7 614 076 € | 2 519 € |
| 29. |
Širila, a.s., Spišská Nová Ves
IČO 31736912 · Akciová spoločnosť
|
Spišská Nová Ves | 7 304 488 € | 125 745 € |
| 30. |
HEMI plus, s.r.o.
IČO 36194590 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Matejovce nad Hornádom | 7 238 833 € | 48 451 € |
| 31. |
Schöni Transport s.r.o.
IČO 36593699 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 7 222 968 € | -110 520 € |
| 32. |
Herba Drug Trade s. r. o.
IČO 36172936 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Smižany | 6 982 184 € | 114 590 € |
| 33. |
eMKa Plus, s.r.o.
IČO 36197378 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 6 484 332 € | 127 990 € |
| 34. |
TOMIFA spol. s r.o.
IČO 36181340 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Iliašovce | 6 315 260 € | 195 202 € |
| 35. |
PLEX s.r.o.
IČO 36592846 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 6 269 571 € | 23 465 € |
| 36. |
KMRecycling, s.r.o.
IČO 36606073 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 5 971 258 € | 55 961 € |
| 37. |
NATURAL, s. r. o.
IČO 46790365 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 5 898 274 € | 1 003 023 € |
| 38. |
HATRIX, s.r.o.
IČO 36483770 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 5 769 491 € | 246 408 € |
| 39. |
EUROMAR spol. s r.o.
IČO 36216054 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 5 722 601 € | 696 620 € |
| 40. |
ABONEX, s.r.o.
IČO 36210315 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 5 501 395 € | -41 829 € |
| 41. |
Herba Drug, s.r.o.
IČO 36172944 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Smižany | 5 357 493 € | 90 574 € |
| 42. |
BagreSpiš s.r.o.
IČO 44078447 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 5 293 356 € | 372 998 € |
| 43. |
Euroway, s. r. o.
IČO 36579092 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 5 248 521 € | 32 403 € |
| 44. |
Control F s.r.o.
IČO 52507581 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 5 061 605 € | 467 168 € |
| 45. |
SEZ Krompachy a.s.
IČO 36177644 · Akciová spoločnosť
|
Krompachy | 4 963 841 € | -275 325 € |
| 46. |
NOVILLA s.r.o.
IČO 36191507 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 4 913 079 € | 130 308 € |
| 47. |
SEZ - HOLDING s.r.o.
IČO 44519044 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krompachy | 4 891 343 € | 139 903 € |
| 48. |
Paciga s.r.o.
IČO 36582115 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 4 855 694 € | 43 762 € |
| 49. |
Fintex, s.r.o.
IČO 36572535 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 4 844 381 € | 37 339 € |
| 50. |
MPC PLUS spol. s r.o.
IČO 31706304 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Spišská Nová Ves | 4 839 754 € | 109 406 € |
Ďalšie okresy – Košický kraj
Odvetvia
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov 125
- Ťažba a dobývanie 6
- Priemyselná výroba 430
- Energetika 2
- Voda, odpad a sanácia 35
- Stavebníctvo 440
- Veľkoobchod a maloobchod 452
- Doprava a skladovanie 107
- Ubytovanie a stravovanie 144
- Vydavateľská činnosť a vysielanie 20
- Telekomunikácie a IT 120
- Finančné a poisťovacie činnosti 10
- Činnosti v oblasti nehnuteľností 419
- Odborné, vedecké a technické činnosti 368
- Administratívne a podporné služby 378
- Vzdelávanie 41
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc 117
- Umenie, šport a rekreácia 52
- Ostatné činnosti 153