Firmy – okres Čadca
V oblasti okres Čadca je 4 017 aktívnych obchodných spoločností, z toho 265 vznikli za posledných 12 mesiacov. Účtovné závierky má zverejnených 3 335 firiem s úhrnnými poslednými známymi tržbami 1 510,2 mil. €. Zoznam je zoradený podľa tržieb.
Aktívne firmy
4 017
Nové za 12 mesiacov
265
So závierkami
3 335
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvo
IČO 00168947 · Družstvo
|
Čadca | 149 763 709 € | 2 405 013 € |
| 2. |
Gnotec Slovakia s.r.o.
IČO 47254556 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 53 785 799 € | 870 276 € |
| 3. |
Promont, s.r.o.
IČO 36405256 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 37 282 424 € | 3 860 305 € |
| 4. |
ENZA, s.r.o.
IČO 36375918 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 34 859 402 € | 2 926 663 € |
| 5. |
TI-Hanil Slovakia, s.r.o.
IČO 35976209 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 31 504 243 € | -250 282 € |
| 6. |
eliastech s.r.o.
IČO 47743557 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 28 339 445 € | 346 755 € |
| 7. |
DH AUTOLEAD SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 53222521 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 25 704 195 € | 744 471 € |
| 8. |
Nagini Trade s. r. o.
IČO 55030637 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 21 809 631 € | 82 887 € |
| 9. |
ELORA Slovakia, s.r.o.
IČO 36406503 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 18 070 635 € | 914 172 € |
| 10. |
TOMEGAS SK, s. r. o.
IČO 36410811 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 15 278 301 € | 887 635 € |
| 11. |
METALCOM Čadca, s.r.o.
IČO 31730159 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Svrčinovec | 14 353 554 € | 1 723 193 € |
| 12. |
MOLITAS, spol. s r.o.
IČO 31604790 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Raková | 13 777 540 € | 1 455 389 € |
| 13. |
AUTOPROFIT, s.r.o.
IČO 36391603 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 12 813 796 € | -277 802 € |
| 14. |
DOPRAVA A SLUŽBY K & T, spol. s r.o.
IČO 36008184 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 12 356 705 € | 47 462 € |
| 15. |
BM-MONT, s.r.o.
IČO 46511440 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 11 627 081 € | 155 683 € |
| 16. |
OS Transport, s.r.o.
IČO 31613055 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Podvysoká | 11 623 890 € | 371 325 € |
| 17. |
LESVITA, s.r.o.
IČO 36427420 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Makov | 11 483 330 € | 354 077 € |
| 18. |
RIAVA CORPORATION, s. r. o.
IČO 45289506 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 10 881 218 € | 3 046 € |
| 19. |
Gasparik, s. r. o.
IČO 36418358 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Makov | 10 488 888 € | 213 448 € |
| 20. |
Maranello Motors, s.r.o.
IČO 47656212 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 10 470 258 € | 976 509 € |
| 21. |
Kysucké pekárne, a.s.
IČO 31640265 · Akciová spoločnosť
|
Čadca | 10 389 861 € | 268 818 € |
| 22. |
KONTAKT - SK, s.r.o.
IČO 36413569 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Staškov | 9 895 240 € | 1 402 347 € |
| 23. |
JJ ELECTRONIC, s.r.o.
IČO 36386294 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 9 451 910 € | 3 367 384 € |
| 24. |
HDF, s.r.o.
IČO 36419613 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 9 404 888 € | 297 228 € |
| 25. |
LR Health & Beauty Systems, s.r.o.
IČO 31380506 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Turzovka | 9 234 327 € | 231 723 € |
| 26. |
DECURIO, s.r.o.
IČO 36431893 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Raková | 9 187 809 € | -31 629 € |
| 27. |
Estor Building, s. r. o.
IČO 44212933 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vysoká nad Kysucou | 8 500 924 € | 366 753 € |
| 28. |
MARSUPIUM s.r.o.
IČO 50980556 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 8 272 258 € | 1 821 € |
| 29. |
MK Tech, s.r.o.
IČO 45672644 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 8 233 547 € | 1 332 917 € |
| 30. |
REDOS Stavebné centrum s.r.o.
IČO 50758837 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 7 033 773 € | 70 613 € |
| 31. |
Big Box Obaly, s. r. o.
IČO 52833275 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 6 666 899 € | 1 230 631 € |
| 32. |
LAMA Plus Slovakia, s.r.o.
IČO 36408221 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Turzovka | 6 644 008 € | -24 320 € |
| 33. |
TWIST SK, s. r. o.
IČO 36436445 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 6 619 527 € | 334 829 € |
| 34. |
Mestská teplárenská spoločnosť a.s., skrátený názov: MTS a.s.
IČO 36389480 · Akciová spoločnosť
|
Čadca | 6 440 905 € | 338 845 € |
| 35. |
P&P Construct, s.r.o.
IČO 54894956 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Turzovka | 6 293 636 € | 44 412 € |
| 36. |
KOMAD spol. s r.o.
IČO 31567916 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 5 944 845 € | 478 890 € |
| 37. |
Gasparik Forstservice, s.r.o.
IČO 51069512 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Makov | 5 911 817 € | 108 € |
| 38. |
EKOMT, s. r. o.
IČO 36411388 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 5 618 542 € | 749 496 € |
| 39. |
SYSTEM - SK s.r.o.
IČO 36362182 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 5 228 853 € | 579 652 € |
| 40. |
IPC - SLOVAKIA, s. r. o.
IČO 36400386 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čierne | 4 875 604 € | 328 806 € |
| 41. |
SILUETTE, s.r.o.
IČO 36379573 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Skalité | 4 841 533 € | 14 942 € |
| 42. |
Big Box, s.r.o.
IČO 46772669 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Krásno nad Kysucou | 4 751 588 € | 65 968 € |
| 43. |
K&M MEDIA s. r. o.
IČO 44879806 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 4 631 599 € | 61 182 € |
| 44. |
i Wi Tour s.r.o.
IČO 46466576 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 4 498 508 € | 139 508 € |
| 45. |
TrueOne, s.r.o.
IČO 43881149 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 4 492 345 € | 5 657 € |
| 46. |
ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o.
IČO 36398187 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 4 465 799 € | 371 433 € |
| 47. |
EKONOMSERVIS, s. r. o.
IČO 36429392 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Staškov | 4 344 015 € | 37 501 € |
| 48. |
KOS - Kysucká obchodná spoločnosť, s.r.o. skrátený názov : KOS, s.r.o.
IČO 31630103 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 4 330 663 € | 50 147 € |
| 49. |
DARMA Slovensko s. r. o.
IČO 36831361 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čadca | 4 294 399 € | 9 698 € |
| 50. |
STAVOSPOL, spol. s r.o.
IČO 30223849 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Turzovka | 4 273 989 € | 132 512 € |
Ďalšie okresy – Žilinský kraj
Odvetvia
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov 169
- Ťažba a dobývanie 5
- Priemyselná výroba 534
- Energetika 3
- Voda, odpad a sanácia 22
- Stavebníctvo 726
- Veľkoobchod a maloobchod 649
- Doprava a skladovanie 118
- Ubytovanie a stravovanie 113
- Vydavateľská činnosť a vysielanie 20
- Telekomunikácie a IT 141
- Finančné a poisťovacie činnosti 22
- Činnosti v oblasti nehnuteľností 254
- Odborné, vedecké a technické činnosti 432
- Administratívne a podporné služby 453
- Verejná správa a obrana 4
- Vzdelávanie 52
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc 108
- Umenie, šport a rekreácia 34
- Ostatné činnosti 157