Samosprávy – okres Spišská Nová Ves
V oblasti okres Spišská Nová Ves je 36 obcí a miest, závierku má zverejnenú 36 z nich. Ich úhrnné výnosy spolu za posledný známy rok sú 83,9 mil. € a úvery a návratné výpomoci 18,0 mil. €. Úver má 30 obcí, so stratou hospodári 17. Zoznam je zoradený podľa výnosov.
Obce a mestá
36
Výnosy spolu
83,9 mil. €
Úvery a výpomoci
18,0 mil. €
Obce so stratou
17
Filtrovať obce podľa počtu obyvateľov, hospodárenia a úverov →
| # | Samospráva | Rok | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
Mesto Spišská Nová Ves
IČO 00329614
|
2025 | 28 930 867 € | -1 114 138 € | 8 357 196 € |
| 2. |
Obec Smižany
IČO 00691721
|
2025 | 7 949 773 € | -67 734 € | 479 448 € |
| 3. |
Mesto Krompachy
IČO 00329282
|
2025 | 7 425 987 € | -82 975 € | 1 827 489 € |
| 4. |
Obec Rudňany
IČO 00329533
|
2025 | 4 597 358 € | -371 100 € | 1 170 270 € |
| 5. |
Obec Markušovce
IČO 00329355
|
2025 | 3 123 199 € | -97 386 € | 0 € |
| 6. |
Mesto Spišské Vlachy
IČO 00329657
|
2025 | 3 040 317 € | 182 378 € | 1 847 099 € |
| 7. |
Obec Hrabušice
IČO 00329151
|
2025 | 3 003 320 € | 401 415 € | 507 812 € |
| 8. |
Obec Bystrany
IČO 00328995
|
2025 | 2 992 568 € | 14 553 € | 656 896 € |
| 9. |
Obec Letanovce
IČO 00329304
|
2025 | 2 366 759 € | 152 745 € | — |
| 10. |
Obec Žehra
IČO 00329819
|
2025 | 2 221 107 € | -101 081 € | 18 909 € |
| 11. |
Obec Spišské Tomášovce
IČO 00329649
|
2025 | 2 065 939 € | 390 648 € | 476 843 € |
| 12. |
Obec Vítkovce
IČO 00329746
|
2025 | 1 454 667 € | 351 713 € | 69 416 € |
| 13. |
Obec Slovinky
IČO 00329550
|
2025 | 1 412 377 € | 59 232 € | 164 814 € |
| 14. |
Obec Odorín
IČO 00329428
|
2025 | 1 349 534 € | -13 360 € | 718 809 € |
| 15. |
Obec Harichovce
IČO 00329096
|
2025 | 1 079 423 € | 23 431 € | 0 € |
| 16. |
Obec Spišský Hrušov
IČO 00329606
|
2025 | 1 036 212 € | -18 686 € | 100 000 € |
| 17. |
Obec Jamník
IČO 00329215
|
2025 | 964 356 € | -42 883 € | 124 261 € |
| 18. |
Obec Chrasť nad Hornádom
IČO 00329177
|
2025 | 896 726 € | 5 252 € | 98 993 € |
| 19. |
Obec Iliašovce
IČO 00329185
|
2025 | 810 983 € | -45 646 € | 193 081 € |
| 20. |
Obec Teplička
IČO 00329690
|
2025 | 750 343 € | 52 031 € | 224 914 € |
| 21. |
Obec Betlanovce
IČO 00328952
|
2025 | 743 110 € | 76 163 € | 90 000 € |
| 22. |
Obec Poráč
IČO 00329509
|
2025 | 596 862 € | 24 088 € | 70 000 € |
| 23. |
Obec Danišovce
IČO 00689556
|
2025 | 588 674 € | 38 877 € | 155 552 € |
| 24. |
Obec Arnutovce
IČO 00328928
|
2025 | 587 368 € | -39 183 € | 144 000 € |
| 25. |
Obec Hnilčík
IČO 00329134
|
2025 | 547 210 € | 2 915 € | 0 € |
| 26. |
Obec Matejovce nad Hornádom
IČO 00329363
|
2025 | 514 119 € | -8 757 € | 27 000 € |
| 27. |
Obec Olcnava
IČO 00329436
|
2025 | 487 754 € | 11 320 € | 205 000 € |
| 28. |
Obec Mlynky
IČO 00329371
|
2025 | 472 688 € | 7 180 € | 18 520 € |
| 29. |
Obec Kolinovce
IČO 00329266
|
2025 | 344 332 € | -5 482 € | 23 990 € |
| 30. |
Obec Lieskovany
IČO 00695386
|
2025 | 317 532 € | 22 433 € | 28 350 € |
| 31. |
Obec Vojkovce
IČO 00329754
|
2025 | 297 085 € | 13 503 € | 46 301 € |
| 32. |
Obec Kaľava
IČO 00329223
|
2025 | 269 656 € | -7 827 € | 0 € |
| 33. |
Obec Hnilec
IČO 00329142
|
2025 | 214 293 € | -10 962 € | 23 007 € |
| 34. |
Obec Slatvina
IČO 00329541
|
2025 | 210 200 € | -34 630 € | 47 856 € |
| 35. |
Obec Hincovce
IČO 00329126
|
2025 | 209 461 € | 2 329 € | 0 € |
| 36. |
Obec Oľšavka
IČO 17083958
|
2025 | 63 863 € | -23 856 € | 82 000 € |