Preskočiť na obsah
FINSR Finančný register

Obce a mestá na Slovensku

Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.

Kraj Typ Výsledok hospodárenia Úvery a výpomoci Obyvatelia od
Obyvatelia do
Výnosy od (€)
Výnosy do (€)
Zoradiť podľa

Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156

# Samospráva Obyvatelia Výnosy spolu Výsledok hosp. Úvery a výpomoci Úver / obyv.
1001. Obec Krasňany
Obec · závierka 2025
1 702 899 286 € 75 423 € 0 € 0 €
1002. Obec Predajná
Obec · závierka 2025
1 248 896 867 € -46 864 € 180 800 € 145 €
1003. Obec Chrasť nad Hornádom
Obec · závierka 2025
919 896 726 € 5 252 € 98 993 € 108 €
1004. Obec Červenica pri Sabinove
Obec · závierka 2025
995 895 191 € 66 301 € 100 000 € 101 €
1005. Obec Strelníky
Obec · závierka 2025
746 894 777 € 42 558 € 0 € 0 €
1006. Obec Liptovská Teplá
Obec · závierka 2025
1 020 894 754 € 27 347 € 313 924 € 308 €
1007. Obec Bzenica
Obec · závierka 2025
642 893 741 € -54 231 € 0 € 0 €
1008. Obec Dvorníky-Včeláre
Obec · závierka 2025
550 893 609 € -9 181 € 14 232 € 26 €
1009. Obec Turčianska Štiavnička
Obec · závierka 2025
994 891 866 € -33 635 € — —
1010. Obec Nižný Slavkov
Obec · závierka 2025
880 888 338 € 8 072 € 49 174 € 56 €
1011. Obec Štós
Obec · závierka 2025
728 887 766 € 13 137 € 127 576 € 175 €
1012. Obec Zliechov
Obec · závierka 2025
556 887 698 € 131 781 € — —
1013. Obec Vyškovce nad Ipľom
Obec · závierka 2024
649 886 324 € 64 954 € 104 927 € 162 €
1014. Obec Gemer
Obec · závierka 2025
877 886 112 € 17 586 € 0 € 0 €
1015. Obec Dunajský Klátov
Obec · závierka 2025
898 885 844 € 114 684 € 182 773 € 204 €
1016. Obec Sebechleby
Obec · závierka 2025
1 169 884 411 € 90 706 € 135 186 € 116 €
1017. Obec Poruba pod Vihorlatom
Obec · závierka 2025
590 882 705 € 429 859 € 140 057 € 237 €
1018. Obec Chminianska Nová Ves
Obec · závierka 2025
1 283 882 324 € 9 060 € 22 875 € 18 €
1019. Obec Salka
Obec · závierka 2025
994 881 389 € 64 536 € 301 848 € 304 €
1020. Obec Michalová
Obec · závierka 2025
1 183 880 116 € 4 559 € 234 948 € 199 €
1021. Obec Janov
Obec · závierka 2025
309 879 313 € 674 438 € 0 € 0 €
1022. Obec Tuchyňa
Obec · závierka 2025
884 878 949 € -23 € 0 € 0 €
1023. Obec Čifáre
Obec · závierka 2025
586 878 856 € 248 993 € 58 897 € 101 €
1024. Obec Sielnica
Obec · závierka 2025
1 408 878 486 € 139 562 € 23 122 € 16 €
1025. Obec Lutila
Obec · závierka 2025
1 381 878 216 € -29 718 € 34 159 € 25 €
1026. Obec Čebovce
Obec · závierka 2025
1 005 874 915 € 57 238 € 299 900 € 298 €
1027. Obec Podkonice
Obec · závierka 2025
894 874 022 € 352 253 € 46 731 € 52 €
1028. Obec Turčianske Kľačany
Obec · závierka 2025
1 050 873 537 € 50 012 € 0 € 0 €
1029. Obec Horný Hričov
Obec · závierka 2025
879 871 693 € 83 483 € 196 401 € 223 €
1030. Obec Čáry
Obec · závierka 2025
1 277 871 524 € 55 157 € 140 000 € 110 €
1031. Obec Modrany
Obec · závierka 2025
1 279 870 136 € -21 881 € 130 445 € 102 €
1032. Obec Jakubovany
Obec · závierka 2025
972 869 469 € 7 944 € 0 € 0 €
1033. Obec Trenčianske Bohuslavice
Obec · závierka 2025
903 869 332 € 73 892 € 48 000 € 53 €
1034. Obec Borovce
Obec · závierka 2025
1 230 865 082 € -57 209 € 96 293 € 78 €
1035. Obec Čeľadice
Obec · závierka 2025
1 117 864 503 € 15 820 € 179 560 € 161 €
1036. Obec Rankovce
Obec · závierka 2025
1 084 864 414 € 196 931 € 0 € 0 €
1037. Obec Ladomirová
Obec · závierka 2025
1 065 863 246 € 65 761 € 55 359 € 52 €
1038. Obec Podbiel
Obec · závierka 2023
1 338 860 491 € 123 491 € 0 € 0 €
1039. Obec Uľany nad Žitavou
Obec · závierka 2025
1 553 859 906 € -37 191 € 358 297 € 231 €
1040. Obec Ludrová
Obec · závierka 2025
1 002 858 668 € -70 662 € 189 433 € 189 €
1041. Obec Dulov
Obec · závierka 2025
889 858 385 € -25 535 € 120 100 € 135 €
1042. Obec Utekáč
Obec · závierka 2025
812 858 177 € -16 300 € 23 817 € 29 €
1043. Obec Biskupice
Obec · závierka 2025
1 137 858 073 € 14 270 € 21 659 € 19 €
1044. Obec Babín
Obec · závierka 2025
1 466 857 547 € 29 769 € 33 328 € 23 €
1045. Obec Lúky
Obec · závierka 2024
887 856 720 € -65 465 € 324 512 € 366 €
1046. Obec Hronské Kľačany
Obec · závierka 2025
1 398 856 581 € -8 390 € 151 000 € 108 €
1047. Obec Šemša
Obec · závierka 2025
1 033 855 306 € 33 691 € — —
1048. Obec Rohovce
Obec · závierka 2025
1 072 855 189 € -4 951 € 0 € 0 €
1049. Obec Hiadeľ
Obec · závierka 2025
496 855 073 € 52 191 € 109 631 € 221 €
1050. Obec Rybník
Obec · závierka 2025
1 388 854 728 € 28 443 € 4 648 € 3 €