Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1051. |
Obec Hažlín Obec · závierka 2025
|
1 056 | 852 927 € | -115 952 € | 255 581 € | 242 € |
| 1052. |
Obec Čakanovce Obec · závierka 2025
|
768 | 850 798 € | 54 596 € | — | — |
| 1053. |
Obec Hucín Obec · závierka 2025
|
914 | 850 148 € | -19 952 € | 10 904 € | 12 € |
| 1054. |
Obec Padáň Obec · závierka 2025
|
876 | 850 069 € | 13 809 € | 86 123 € | 98 € |
| 1055. |
Obec Sirník Obec · závierka 2025
|
548 | 849 809 € | -8 920 € | 33 750 € | 62 € |
| 1056. |
Obec Mýtna Obec · závierka 2025
|
1 117 | 849 540 € | 43 779 € | 0 € | 0 € |
| 1057. |
Obec Malá Domaša Obec · závierka 2025
|
718 | 849 316 € | 63 399 € | 246 337 € | 343 € |
| 1058. |
Obec Krpeľany Obec · závierka 2025
|
1 047 | 849 270 € | -27 592 € | 0 € | 0 € |
| 1059. |
Obec Cigeľ Obec · závierka 2025
|
1 283 | 846 803 € | 6 890 € | — | — |
| 1060. |
Obec Kamienka Obec · závierka 2025
|
1 335 | 846 342 € | -14 726 € | 3 139 € | 2 € |
| 1061. |
Obec Selec Obec · závierka 2025
|
1 010 | 846 152 € | -21 541 € | 0 € | 0 € |
| 1062. |
Obec Pravenec Obec · závierka 2025
|
1 285 | 845 360 € | 145 844 € | 129 986 € | 101 € |
| 1063. |
Obec Sliepkovce Obec · závierka 2025
|
760 | 845 315 € | 425 703 € | 106 852 € | 141 € |
| 1064. |
Obec Hlboké nad Váhom Obec · závierka 2025
|
946 | 844 109 € | 10 661 € | 93 571 € | 99 € |
| 1065. |
Obec Smolník Obec · závierka 2025
|
933 | 844 091 € | 53 465 € | 0 € | 0 € |
| 1066. |
Obec Somotor Obec · závierka 2025
|
1 377 | 844 084 € | 73 086 € | 25 752 € | 19 € |
| 1067. |
Obec Hrhov Obec · závierka 2025
|
1 034 | 842 046 € | 21 623 € | 81 114 € | 78 € |
| 1068. |
Obec Ružiná Obec · závierka 2025
|
828 | 840 022 € | -63 026 € | 195 000 € | 236 € |
| 1069. |
Obec Semerovo Obec · závierka 2025
|
1 297 | 839 676 € | 33 218 € | 0 € | 0 € |
| 1070. |
Obec Svätoplukovo Obec · závierka 2025
|
1 471 | 839 444 € | 59 180 € | 60 000 € | 41 € |
| 1071. |
Obec Čakajovce Obec · závierka 2025
|
1 158 | 838 219 € | 44 290 € | 0 € | 0 € |
| 1072. |
Obec Zalužice Obec · závierka 2025
|
1 161 | 837 301 € | 1 868 € | 100 779 € | 87 € |
| 1073. |
Obec Lukáčovce Obec · závierka 2025
|
1 161 | 837 174 € | -16 396 € | 35 595 € | 31 € |
| 1074. |
Obec Necpaly Obec · závierka 2025
|
1 017 | 836 699 € | 1 767 € | — | — |
| 1075. |
Obec Blatná na Ostrove Obec · závierka 2025
|
978 | 836 285 € | 28 177 € | 52 853 € | 54 € |
| 1076. |
Obec Ipeľský Sokolec Obec · závierka 2025
|
843 | 835 263 € | 27 820 € | 0 € | 0 € |
| 1077. |
Obec Snežnica Obec · závierka 2025
|
1 137 | 834 391 € | -79 119 € | — | — |
| 1078. |
Obec Podhorany Obec · závierka 2025
|
888 | 834 304 € | 31 873 € | 42 850 € | 48 € |
| 1079. |
Obec Nižný Klátov Obec · závierka 2025
|
966 | 833 589 € | 22 903 € | 196 572 € | 203 € |
| 1080. |
Obec Plavecké Podhradie Obec · závierka 2025
|
735 | 833 262 € | 233 985 € | 73 732 € | 100 € |
| 1081. |
Obec Vrbnica Obec · závierka 2021
|
1 349 | 832 928 € | -18 032 € | 0 € | 0 € |
| 1082. |
Obec Šamudovce Obec · závierka 2025
|
615 | 832 593 € | -2 741 € | 0 € | 0 € |
| 1083. |
Obec Oponice Obec · závierka 2025
|
822 | 832 363 € | -967 € | 0 € | 0 € |
| 1084. |
Obec Demjata Obec · závierka 2025
|
1 077 | 832 055 € | -9 444 € | 84 452 € | 78 € |
| 1085. |
Obec Stránske Obec · závierka 2024
|
947 | 831 231 € | -29 494 € | 119 115 € | 126 € |
| 1086. |
Obec Kvakovce Obec · závierka 2025
|
449 | 829 553 € | 162 108 € | 102 869 € | 229 € |
| 1087. |
Obec Skačany Obec · závierka 2025
|
1 305 | 829 515 € | -49 201 € | 97 512 € | 75 € |
| 1088. |
Obec Lascov Obec · závierka 2025
|
609 | 829 255 € | 13 597 € | 62 515 € | 103 € |
| 1089. |
Obec Želovce Obec · závierka 2025
|
1 143 | 827 831 € | 10 213 € | 260 841 € | 228 € |
| 1090. |
Obec Rudník Obec · závierka 2025
|
827 | 827 602 € | 71 648 € | 79 988 € | 97 € |
| 1091. |
Obec Žlkovce Obec · závierka 2025
|
626 | 826 874 € | 15 846 € | 0 € | 0 € |
| 1092. |
Obec Dunajov Obec · závierka 2025
|
1 113 | 822 723 € | 181 499 € | 0 € | 0 € |
| 1093. |
Obec Hrochoť Obec · závierka 2025
|
1 425 | 820 420 € | -17 270 € | 139 053 € | 98 € |
| 1094. |
Obec Vidiná Obec · závierka 2025
|
1 692 | 819 194 € | 5 554 € | 336 925 € | 199 € |
| 1095. |
Obec Pusté Sady Obec · závierka 2025
|
600 | 819 147 € | 55 567 € | — | — |
| 1096. |
Obec Ňárad Obec · závierka 2025
|
658 | 816 567 € | 157 151 € | 13 692 € | 21 € |
| 1097. |
Obec Rejdová Obec · závierka 2025
|
722 | 815 296 € | 25 141 € | — | — |
| 1098. |
Obec Tekovská Breznica Obec · závierka 2025
|
1 208 | 814 898 € | -13 090 € | 0 € | 0 € |
| 1099. |
Obec Barca Obec · závierka 2025
|
611 | 814 792 € | 51 407 € | 43 350 € | 71 € |
| 1100. |
Obec Brehy Obec · závierka 2025
|
978 | 814 749 € | 71 537 € | 241 553 € | 247 € |