Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1151. |
Obec Dubové Obec · závierka 2025
|
691 | 774 091 € | 8 128 € | — | — |
| 1152. |
Obec Zemplínska Široká Obec · závierka 2025
|
1 043 | 773 939 € | 18 998 € | 102 240 € | 98 € |
| 1153. |
Obec Rumanová Obec · závierka 2025
|
855 | 772 264 € | 137 013 € | 14 752 € | 17 € |
| 1154. |
Obec Horná Lehota Obec · závierka 2025
|
561 | 771 439 € | -32 869 € | 0 € | 0 € |
| 1155. |
Obec Látky Obec · závierka 2025
|
537 | 770 724 € | 42 629 € | 0 € | 0 € |
| 1156. |
Obec Horovce Obec · závierka 2025
|
866 | 769 608 € | -79 453 € | 43 286 € | 50 € |
| 1157. |
Obec Číčov Obec · závierka 2025
|
1 188 | 768 628 € | 15 285 € | 44 998 € | 38 € |
| 1158. |
Obec Kaloša Obec · závierka 2025
|
827 | 768 546 € | -43 545 € | 106 400 € | 129 € |
| 1159. |
Obec Kráľov Brod Obec · závierka 2025
|
1 075 | 768 523 € | -7 788 € | 243 052 € | 226 € |
| 1160. |
Obec Pobedim Obec · závierka 2024
|
1 129 | 768 232 € | -52 603 € | — | — |
| 1161. |
Obec Mýtne Ludany Obec · závierka 2024
|
1 038 | 766 657 € | 106 833 € | 145 119 € | 140 € |
| 1162. |
Obec Bohdanovce Obec · závierka 2025
|
1 182 | 766 233 € | -37 670 € | 51 131 € | 43 € |
| 1163. |
Obec Kobyly Obec · závierka 2025
|
899 | 765 258 € | 6 593 € | 51 329 € | 57 € |
| 1164. |
Obec Veľký Folkmar Obec · závierka 2025
|
868 | 763 785 € | -93 008 € | 0 € | 0 € |
| 1165. |
Obec Vrádište Obec · závierka 2025
|
851 | 763 334 € | -18 452 € | 0 € | 0 € |
| 1166. |
Obec Maršová - Rašov Obec · závierka 2025
|
1 057 | 763 237 € | -7 032 € | 0 € | 0 € |
| 1167. |
Obec Svätuše Obec · závierka 2025
|
809 | 762 366 € | 142 325 € | 0 € | 0 € |
| 1168. |
Obec Boldog Obec · závierka 2025
|
538 | 761 960 € | 223 882 € | 0 € | 0 € |
| 1169. |
Obec Bzenov Obec · závierka 2025
|
783 | 761 423 € | -468 € | 95 728 € | 122 € |
| 1170. |
Obec Zemplínske Hámre Obec · závierka 2022
|
1 304 | 760 715 € | 33 725 € | 58 501 € | 45 € |
| 1171. |
Obec Cestice Obec · závierka 2025
|
878 | 759 248 € | 71 866 € | 16 240 € | 18 € |
| 1172. |
Obec Kaluža Obec · závierka 2025
|
490 | 758 362 € | 71 681 € | 40 745 € | 83 € |
| 1173. |
Obec Milpoš Obec · závierka 2025
|
669 | 756 110 € | -27 992 € | 67 812 € | 101 € |
| 1174. |
Obec Bacúch Obec · závierka 2025
|
876 | 752 707 € | 69 545 € | 0 € | 0 € |
| 1175. |
Obec Sása Obec · závierka 2025
|
840 | 752 518 € | -11 874 € | 193 318 € | 230 € |
| 1176. |
Obec Teplička Obec · závierka 2025
|
1 123 | 750 343 € | 52 031 € | 224 914 € | 200 € |
| 1177. |
Obec Zbudské Dlhé Obec · závierka 2025
|
839 | 747 987 € | -105 449 € | 126 285 € | 151 € |
| 1178. |
Obec Hul Obec · závierka 2025
|
1 227 | 747 845 € | -22 249 € | 76 192 € | 62 € |
| 1179. |
Obec Cigeľka Obec · závierka 2025
|
637 | 747 712 € | 28 512 € | 0 € | 0 € |
| 1180. |
Obec Brvnište Obec · závierka 2025
|
1 147 | 747 219 € | 53 540 € | 145 000 € | 126 € |
| 1181. |
Obec Štiavnička Obec · závierka 2025
|
923 | 746 194 € | 103 173 € | — | — |
| 1182. |
Obec Velčice Obec · závierka 2025
|
836 | 745 711 € | 59 061 € | 63 000 € | 75 € |
| 1183. |
Obec Tekovské Nemce Obec · závierka 2025
|
1 011 | 745 655 € | -841 € | 0 € | 0 € |
| 1184. |
Obec Sokolovce Obec · závierka 2025
|
1 430 | 744 287 € | 96 909 € | 125 000 € | 87 € |
| 1185. |
Obec Šimonovce Obec · závierka 2025
|
509 | 743 111 € | -80 684 € | 65 000 € | 128 € |
| 1186. |
Obec Betlanovce Obec · závierka 2025
|
774 | 743 110 € | 76 163 € | 90 000 € | 116 € |
| 1187. |
Obec Kamenica nad Hronom Obec · závierka 2025
|
1 217 | 741 728 € | 6 222 € | 53 602 € | 44 € |
| 1188. |
Obec Vyšný Mirošov Obec · závierka 2025
|
562 | 741 380 € | -151 022 € | 246 861 € | 439 € |
| 1189. |
Obec Hvozdnica Obec · závierka 2025
|
1 238 | 739 525 € | 125 969 € | 100 000 € | 81 € |
| 1190. |
Obec Haniska Obec · závierka 2025
|
738 | 737 379 € | 118 363 € | 177 076 € | 240 € |
| 1191. |
Obec Lednica Obec · závierka 2025
|
893 | 737 236 € | -6 612 € | 84 664 € | 95 € |
| 1192. |
Obec Hradište Obec · závierka 2025
|
973 | 736 508 € | 29 541 € | — | — |
| 1193. |
Obec Malý Horeš Obec · závierka 2025
|
1 060 | 736 355 € | 30 129 € | 19 199 € | 18 € |
| 1194. |
Obec Hrčeľ Obec · závierka 2025
|
1 208 | 734 714 € | 36 710 € | 0 € | 0 € |
| 1195. |
Obec Bežovce Obec · závierka 2025
|
995 | 734 659 € | -56 265 € | 0 € | 0 € |
| 1196. |
Obec Slovenské Pravno Obec · závierka 2025
|
880 | 734 621 € | -50 429 € | 74 000 € | 84 € |
| 1197. |
Obec Hontianske Moravce Obec · závierka 2025
|
755 | 734 464 € | -87 760 € | 363 664 € | 482 € |
| 1198. |
Obec Hubice Obec · závierka 2025
|
691 | 733 962 € | 53 260 € | 38 333 € | 55 € |
| 1199. |
Obec Oravská Poruba Obec · závierka 2025
|
1 104 | 732 902 € | 12 021 € | 0 € | 0 € |
| 1200. |
Obec Holiša Obec · závierka 2025
|
674 | 732 797 € | 8 873 € | 0 € | 0 € |