Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1101. |
Obec Kokošovce Obec · závierka 2025
|
947 | 814 713 € | 195 605 € | 0 € | 0 € |
| 1102. |
Obec Hraň Obec · závierka 2025
|
1 522 | 814 611 € | -52 204 € | 198 000 € | 130 € |
| 1103. |
Obec Veľké Bierovce Obec · závierka 2025
|
711 | 813 538 € | 175 095 € | 0 € | 0 € |
| 1104. |
Obec Babindol Obec · závierka 2021
|
766 | 813 048 € | 264 932 € | 185 309 € | 242 € |
| 1105. |
Obec Baka Obec · závierka 2025
|
1 137 | 812 676 € | 112 474 € | 167 473 € | 147 € |
| 1106. |
Obec Hajnáčka Obec · závierka 2025
|
1 152 | 812 557 € | -12 912 € | 0 € | 0 € |
| 1107. |
Obec Úbrež Obec · závierka 2025
|
1 141 | 811 252 € | 6 155 € | 336 951 € | 295 € |
| 1108. |
Obec Ráztočno Obec · závierka 2025
|
1 273 | 811 204 € | 102 370 € | 0 € | 0 € |
| 1109. |
Obec Iliašovce Obec · závierka 2025
|
999 | 810 983 € | -45 646 € | 193 081 € | 193 € |
| 1110. |
Obec Slovenská Kajňa Obec · závierka 2025
|
689 | 810 127 € | -45 780 € | 356 512 € | 517 € |
| 1111. |
Obec Doľany Obec · závierka 2025
|
1 071 | 809 963 € | 6 050 € | 0 € | 0 € |
| 1112. |
Obec Pavlovce Obec · závierka 2025
|
844 | 809 367 € | -36 449 € | 0 € | 0 € |
| 1113. |
Obec Divinka Obec · závierka 2025
|
1 021 | 808 341 € | 78 186 € | 282 112 € | 276 € |
| 1114. |
Obec Rožkovany Obec · závierka 2025
|
1 300 | 808 162 € | 38 076 € | 30 000 € | 23 € |
| 1115. |
Obec Brezovica Obec · závierka 2025
|
1 435 | 807 787 € | -4 647 € | — | — |
| 1116. |
Obec Teriakovce Obec · závierka 2025
|
1 284 | 807 711 € | 65 349 € | 95 510 € | 74 € |
| 1117. |
Obec Vyšná Šebastová Obec · závierka 2025
|
1 347 | 803 519 € | 44 664 € | 0 € | 0 € |
| 1118. |
Obec Šelpice Obec · závierka 2025
|
904 | 800 767 € | 28 452 € | 138 333 € | 153 € |
| 1119. |
Obec Mlynica Obec · závierka 2025
|
919 | 799 322 € | 115 246 € | 38 021 € | 41 € |
| 1120. |
Obec Kamenica Obec · závierka 2025
|
1 784 | 796 938 € | -1 897 € | 0 € | 0 € |
| 1121. |
Obec Kátlovce Obec · závierka 2025
|
1 119 | 796 410 € | 65 763 € | 274 247 € | 245 € |
| 1122. |
Obec Radoľa Obec · závierka 2025
|
1 537 | 795 156 € | 33 919 € | 285 000 € | 185 € |
| 1123. |
Obec Ľubovec Obec · závierka 2025
|
545 | 792 738 € | 20 141 € | 164 076 € | 301 € |
| 1124. |
Obec Brestov Obec · závierka 2025
|
456 | 792 490 € | 407 892 € | 260 501 € | 571 € |
| 1125. |
Obec Dubovec Obec · závierka 2025
|
521 | 792 459 € | -18 963 € | 30 500 € | 59 € |
| 1126. |
Obec Dežerice Obec · závierka 2025
|
1 145 | 792 406 € | 1 651 € | — | — |
| 1127. |
Obec Horné Otrokovce Obec · závierka 2025
|
907 | 792 388 € | -14 472 € | 100 000 € | 110 € |
| 1128. |
Obec Jasová Obec · závierka 2025
|
1 106 | 790 795 € | -5 884 € | 9 206 € | 8 € |
| 1129. |
Obec Tvarožná Obec · závierka 2025
|
835 | 790 431 € | 4 590 € | 296 256 € | 355 € |
| 1130. |
Obec Drienovská Nová Ves Obec · závierka 2025
|
922 | 790 018 € | 11 233 € | 0 € | 0 € |
| 1131. |
Obec Krivá Obec · závierka 2025
|
804 | 789 519 € | 13 441 € | 24 740 € | 31 € |
| 1132. |
Obec Koprivnica Obec · závierka 2025
|
656 | 788 900 € | -46 745 € | 0 € | 0 € |
| 1133. |
Obec Rajecká Lesná Obec · závierka 2025
|
1 171 | 788 406 € | 26 709 € | 0 € | 0 € |
| 1134. |
Obec Unín Obec · závierka 2025
|
1 149 | 786 914 € | 69 638 € | 0 € | 0 € |
| 1135. |
Obec Lakšárska Nová Ves Obec · závierka 2025
|
1 090 | 785 317 € | 7 566 € | 0 € | 0 € |
| 1136. |
Obec Jur nad Hronom Obec · závierka 2025
|
971 | 784 216 € | 82 340 € | 121 578 € | 125 € |
| 1137. |
Obec Ľubeľa Obec · závierka 2025
|
1 188 | 783 397 € | -20 285 € | 248 820 € | 209 € |
| 1138. |
Obec Lysica Obec · závierka 2025
|
896 | 783 330 € | -18 747 € | 0 € | 0 € |
| 1139. |
Obec Lodno Obec · závierka 2025
|
941 | 782 034 € | 38 440 € | 25 186 € | 27 € |
| 1140. |
Obec Stará Kremnička Obec · závierka 2025
|
1 099 | 780 696 € | -62 183 € | 118 769 € | 108 € |
| 1141. |
Obec Dolné Semerovce Obec · závierka 2025
|
523 | 779 926 € | -12 541 € | 0 € | 0 € |
| 1142. |
Obec Ťapešovo Obec · závierka 2025
|
858 | 779 888 € | 20 078 € | 18 343 € | 21 € |
| 1143. |
Obec Kolta Obec · závierka 2025
|
1 232 | 779 466 € | -162 024 € | 0 € | 0 € |
| 1144. |
Obec Horné Mýto Obec · závierka 2025
|
926 | 777 142 € | 67 088 € | 34 400 € | 37 € |
| 1145. |
Obec Dubovica Obec · závierka 2025
|
1 430 | 776 543 € | -40 656 € | 0 € | 0 € |
| 1146. |
Obec Hájske Obec · závierka 2025
|
1 307 | 775 325 € | 38 903 € | 22 850 € | 17 € |
| 1147. |
Obec Skýcov Obec · závierka 2025
|
944 | 774 677 € | 3 809 € | 70 998 € | 75 € |
| 1148. |
Obec Poša Obec · závierka 2025
|
1 022 | 774 387 € | 89 234 € | 62 153 € | 61 € |
| 1149. |
Obec Plavecký Mikuláš Obec · závierka 2025
|
741 | 774 198 € | -58 043 € | 0 € | 0 € |
| 1150. |
Obec Liptovský Peter Obec · závierka 2025
|
1 254 | 774 105 € | 26 543 € | 18 590 € | 15 € |