Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1251. |
Obec Rakovice Obec · závierka 2025
|
653 | 694 824 € | 11 064 € | 0 € | 0 € |
| 1252. |
Obec Ivanovce Obec · závierka 2025
|
1 080 | 693 805 € | 49 578 € | 294 810 € | 273 € |
| 1253. |
Obec Malinová Obec · závierka 2025
|
998 | 692 936 € | 19 942 € | 203 193 € | 204 € |
| 1254. |
Obec Vyšná Myšľa Obec · závierka 2025
|
990 | 692 357 € | 35 752 € | 11 916 € | 12 € |
| 1255. |
Obec Malé Trakany Obec · závierka 2025
|
1 084 | 690 999 € | 32 154 € | 49 677 € | 46 € |
| 1256. |
Obec Tovarné Obec · závierka 2025
|
964 | 690 914 € | -31 791 € | 210 345 € | 218 € |
| 1257. |
Obec Betliar Obec · závierka 2025
|
907 | 689 770 € | -19 583 € | 97 000 € | 107 € |
| 1258. |
Obec Cernina Obec · závierka 2025
|
575 | 688 980 € | 1 711 € | — | — |
| 1259. |
Obec Bajtava Obec · závierka 2025
|
384 | 688 597 € | -38 413 € | 145 812 € | 380 € |
| 1260. |
Obec Krušetnica Obec · závierka 2025
|
1 021 | 686 441 € | 39 893 € | — | — |
| 1261. |
Obec Cejkov Obec · závierka 2025
|
1 123 | 686 212 € | 7 915 € | 81 727 € | 73 € |
| 1262. |
Obec Stankovany Obec · závierka 2025
|
1 129 | 685 252 € | 115 052 € | 0 € | 0 € |
| 1263. |
Obec Dolná Ždaňa Obec · závierka 2025
|
884 | 685 086 € | 55 367 € | 0 € | 0 € |
| 1264. |
Obec Hronec Obec · závierka 2025
|
1 116 | 685 024 € | 15 462 € | 65 599 € | 59 € |
| 1265. |
Obec Príbovce Obec · závierka 2025
|
1 096 | 684 890 € | 29 922 € | 60 478 € | 55 € |
| 1266. |
Obec Fačkov Obec · závierka 2025
|
654 | 684 628 € | 18 884 € | 0 € | 0 € |
| 1267. |
Obec Lučivná Obec · závierka 2025
|
922 | 682 956 € | 18 903 € | — | — |
| 1268. |
Obec Sklené Obec · závierka 2025
|
673 | 682 590 € | 134 449 € | 0 € | 0 € |
| 1269. |
Obec Rastislavice Obec · závierka 2025
|
954 | 681 387 € | -49 635 € | 10 077 € | 11 € |
| 1270. |
Obec Dolné Srnie Obec · závierka 2025
|
983 | 680 826 € | 10 012 € | 0 € | 0 € |
| 1271. |
Obec Igram Obec · závierka 2025
|
564 | 680 285 € | -4 734 € | 0 € | 0 € |
| 1272. |
Obec Benkovce Obec · závierka 2025
|
569 | 678 889 € | 40 914 € | 180 597 € | 317 € |
| 1273. |
Obec Topoľnica Obec · závierka 2025
|
1 017 | 677 535 € | 60 878 € | 16 101 € | 16 € |
| 1274. |
Obec Lesnica Obec · závierka 2025
|
490 | 675 622 € | 17 239 € | 132 295 € | 270 € |
| 1275. |
Obec Mýto pod Ďumbierom Obec · závierka 2025
|
495 | 675 562 € | -47 631 € | 88 574 € | 179 € |
| 1276. |
Obec Bracovce Obec · závierka 2023
|
967 | 674 900 € | 22 363 € | 101 250 € | 105 € |
| 1277. |
Obec Uzovské Pekľany Obec · závierka 2025
|
485 | 673 794 € | 1 425 € | 284 500 € | 587 € |
| 1278. |
Obec Košická Polianka Obec · závierka 2025
|
1 062 | 673 580 € | -85 494 € | 155 686 € | 147 € |
| 1279. |
Obec Včelince Obec · závierka 2025
|
811 | 673 115 € | -32 905 € | — | — |
| 1280. |
Obec Štitáre Obec · závierka 2025
|
1 289 | 672 752 € | -22 210 € | 0 € | 0 € |
| 1281. |
Obec Mikušovce Obec · závierka 2025
|
1 048 | 671 992 € | 24 081 € | 0 € | 0 € |
| 1282. |
Obec Vavrišovo Obec · závierka 2025
|
688 | 671 772 € | 45 010 € | 77 136 € | 112 € |
| 1283. |
Obec Trávnica Obec · závierka 2025
|
1 049 | 670 573 € | -28 668 € | 0 € | 0 € |
| 1284. |
Obec Rudlov Obec · závierka 2025
|
737 | 670 547 € | 44 907 € | 42 720 € | 58 € |
| 1285. |
Obec Beloveža Obec · závierka 2025
|
789 | 669 720 € | -83 150 € | 148 724 € | 188 € |
| 1286. |
Obec Dubovany Obec · závierka 2025
|
1 095 | 667 757 € | -131 569 € | 417 833 € | 382 € |
| 1287. |
Obec Lúka Obec · závierka 2025
|
750 | 667 555 € | 42 467 € | 0 € | 0 € |
| 1288. |
Obec Kraľovany Obec · závierka 2025
|
424 | 667 374 € | 95 409 € | — | — |
| 1289. |
Obec Terany Obec · závierka 2025
|
573 | 665 805 € | 32 096 € | 0 € | 0 € |
| 1290. |
Obec Hostice Obec · závierka 2025
|
1 058 | 663 986 € | -26 141 € | 60 482 € | 57 € |
| 1291. |
Obec Kvačany Obec · závierka 2025
|
549 | 663 772 € | 29 433 € | 0 € | 0 € |
| 1292. |
Obec Vojka nad Dunajom Obec · závierka 2025
|
464 | 663 606 € | 160 665 € | 155 606 € | 335 € |
| 1293. |
Obec Snakov Obec · závierka 2025
|
668 | 661 037 € | -50 770 € | 0 € | 0 € |
| 1294. |
Obec Kojšov Obec · závierka 2025
|
676 | 660 899 € | -12 168 € | 108 202 € | 160 € |
| 1295. |
Obec Hronské Kosihy Obec · závierka 2025
|
810 | 660 800 € | 138 244 € | 202 498 € | 250 € |
| 1296. |
Obec Slavkovce Obec · závierka 2025
|
734 | 660 614 € | -28 702 € | 240 000 € | 327 € |
| 1297. |
Obec Novosad Obec · závierka 2025
|
1 038 | 659 325 € | -11 691 € | 0 € | 0 € |
| 1298. |
Obec Chmeľnica Obec · závierka 2025
|
1 002 | 657 140 € | -20 632 € | 118 770 € | 119 € |
| 1299. |
Obec Fričkovce Obec · závierka 2025
|
726 | 656 973 € | 32 738 € | 181 350 € | 250 € |
| 1300. |
Obec Drienica Obec · závierka 2025
|
763 | 656 400 € | 46 143 € | 0 € | 0 € |