Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1301. |
Obec Moravany Obec · závierka 2025
|
1 055 | 655 900 € | 27 355 € | 0 € | 0 € |
| 1302. |
Obec Opatovská Nová Ves Obec · závierka 2025
|
624 | 653 732 € | -11 944 € | 95 704 € | 153 € |
| 1303. |
Obec Jelšovce Obec · závierka 2025
|
962 | 652 313 € | -9 186 € | 120 621 € | 125 € |
| 1304. |
Obec Podhorie Obec · závierka 2025
|
1 099 | 652 266 € | 65 975 € | 0 € | 0 € |
| 1305. |
Obec Sedlice Obec · závierka 2025
|
925 | 651 299 € | 1 514 € | 0 € | 0 € |
| 1306. |
Obec Popudinské Močidľany Obec · závierka 2025
|
981 | 651 080 € | 31 746 € | 175 000 € | 178 € |
| 1307. |
Obec Opoj Obec · závierka 2025
|
1 349 | 650 554 € | -24 307 € | 0 € | 0 € |
| 1308. |
Obec Radvaň nad Dunajom Obec · závierka 2025
|
702 | 649 480 € | 12 359 € | 0 € | 0 € |
| 1309. |
Obec Sklené Teplice Obec · závierka 2025
|
373 | 649 422 € | 58 008 € | 988 € | 3 € |
| 1310. |
Obec Veľký Horeš Obec · závierka 2025
|
1 020 | 649 276 € | -71 267 € | 0 € | 0 € |
| 1311. |
Obec Veľký Klíž Obec · závierka 2025
|
840 | 648 930 € | 32 833 € | 0 € | 0 € |
| 1312. |
Obec Hertník Obec · závierka 2025
|
1 000 | 646 914 € | 33 916 € | 22 354 € | 22 € |
| 1313. |
Obec Breznička Obec · závierka 2025
|
731 | 646 773 € | 9 792 € | 27 872 € | 38 € |
| 1314. |
Obec Martovce Obec · závierka 2025
|
682 | 646 386 € | -11 992 € | 22 853 € | 34 € |
| 1315. |
Obec Borša Obec · závierka 2025
|
1 109 | 646 105 € | 24 119 € | 16 614 € | 15 € |
| 1316. |
Obec Malý Slivník Obec · závierka 2025
|
1 177 | 645 971 € | 78 890 € | 0 € | 0 € |
| 1317. |
Obec Vysoká nad Uhom Obec · závierka 2025
|
726 | 644 776 € | 26 270 € | 93 093 € | 128 € |
| 1318. |
Obec Párnica Obec · závierka 2025
|
987 | 644 259 € | 28 219 € | 242 276 € | 245 € |
| 1319. |
Obec Smolinské Obec · závierka 2025
|
931 | 643 038 € | 869 € | 0 € | 0 € |
| 1320. |
Obec Lúčnica nad Žitavou Obec · závierka 2025
|
1 008 | 642 592 € | 60 197 € | 23 891 € | 24 € |
| 1321. |
Obec Vyšná Rybnica Obec · závierka 2025
|
396 | 642 195 € | 68 827 € | 58 000 € | 146 € |
| 1322. |
Obec Vyšný Kubín Obec · závierka 2025
|
863 | 641 565 € | 24 737 € | 0 € | 0 € |
| 1323. |
Obec Radava Obec · závierka 2025
|
736 | 641 518 € | 37 125 € | 25 613 € | 35 € |
| 1324. |
Obec Zlatníky Obec · závierka 2025
|
689 | 641 496 € | -12 314 € | 174 803 € | 254 € |
| 1325. |
Obec Kamenný Most Obec · závierka 2024
|
1 038 | 640 719 € | 94 985 € | 0 € | 0 € |
| 1326. |
Obec Čataj Obec · závierka 2025
|
1 177 | 639 750 € | -32 554 € | 0 € | 0 € |
| 1327. |
Obec Jurské Obec · závierka 2025
|
1 545 | 639 565 € | -75 420 € | 44 467 € | 29 € |
| 1328. |
Obec Čajkov Obec · závierka 2025
|
928 | 639 153 € | 36 513 € | 177 910 € | 192 € |
| 1329. |
Obec Neporadza Obec · závierka 2025
|
791 | 638 459 € | 21 755 € | 169 958 € | 215 € |
| 1330. |
Obec Povina Obec · závierka 2025
|
1 130 | 637 619 € | 99 156 € | — | — |
| 1331. |
Obec Kazimír Obec · závierka 2025
|
796 | 637 540 € | 19 606 € | 0 € | 0 € |
| 1332. |
Obec Dlhé Stráže Obec · závierka 2025
|
615 | 637 233 € | -13 455 € | 0 € | 0 € |
| 1333. |
Obec Koromľa Obec · závierka 2025
|
412 | 637 191 € | -5 645 € | 55 293 € | 134 € |
| 1334. |
Obec Dvorianky Obec · závierka 2025
|
667 | 635 682 € | -77 555 € | 42 301 € | 63 € |
| 1335. |
Obec Jedľové Kostoľany Obec · závierka 2025
|
862 | 635 648 € | 22 985 € | 253 925 € | 295 € |
| 1336. |
Obec Zvončín Obec · závierka 2025
|
1 039 | 635 287 € | 56 228 € | 16 512 € | 16 € |
| 1337. |
Obec Demandice Obec · závierka 2025
|
909 | 634 707 € | -40 860 € | 253 356 € | 279 € |
| 1338. |
Obec Horné Lefantovce Obec · závierka 2025
|
839 | 633 982 € | -833 € | 0 € | 0 € |
| 1339. |
Obec Dolné Dubové Obec · závierka 2025
|
768 | 633 315 € | -55 442 € | 0 € | 0 € |
| 1340. |
Obec Petrovce Obec · závierka 2025
|
438 | 631 486 € | -64 986 € | 0 € | 0 € |
| 1341. |
Obec Bačkovík Obec · závierka 2025
|
661 | 631 178 € | 12 072 € | 91 848 € | 139 € |
| 1342. |
Obec Sútor Obec · závierka 2025
|
706 | 627 296 € | 17 141 € | 31 910 € | 45 € |
| 1343. |
Obec Ostratice Obec · závierka 2025
|
771 | 626 692 € | 16 324 € | 0 € | 0 € |
| 1344. |
Obec Palín Obec · závierka 2025
|
867 | 626 646 € | 3 652 € | 94 454 € | 109 € |
| 1345. |
Obec Čaradice Obec · závierka 2025
|
590 | 626 533 € | 10 701 € | 0 € | 0 € |
| 1346. |
Obec Brodzany Obec · závierka 2025
|
884 | 626 229 € | 32 554 € | — | — |
| 1347. |
Obec Kuklov Obec · závierka 2025
|
751 | 625 870 € | 8 454 € | 33 283 € | 44 € |
| 1348. |
Obec Závadka Obec · závierka 2025
|
636 | 623 713 € | -2 467 € | 0 € | 0 € |
| 1349. |
Obec Veľké Kozmálovce Obec · závierka 2025
|
737 | 623 053 € | -25 949 € | 80 204 € | 109 € |
| 1350. |
Obec Čierne nad Topľou Obec · závierka 2025
|
729 | 622 855 € | 32 031 € | 0 € | 0 € |