Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1501. |
Obec Richvald Obec · závierka 2025
|
1 016 | 545 014 € | -35 661 € | 97 129 € | 96 € |
| 1502. |
Obec Červený Kameň Obec · závierka 2025
|
628 | 544 462 € | 32 845 € | 64 792 € | 103 € |
| 1503. |
Obec Nižná Olšava Obec · závierka 2025
|
432 | 544 243 € | -3 930 € | 0 € | 0 € |
| 1504. |
Obec Lontov Obec · závierka 2025
|
685 | 543 897 € | -5 818 € | 0 € | 0 € |
| 1505. |
Obec Bodovce Obec · závierka 2025
|
390 | 543 832 € | -23 858 € | 19 800 € | 51 € |
| 1506. |
Obec Veľké Pole Obec · závierka 2025
|
415 | 543 308 € | 50 157 € | 0 € | 0 € |
| 1507. |
Obec Veľké Zlievce Obec · závierka 2025
|
463 | 542 696 € | -6 794 € | 22 599 € | 49 € |
| 1508. |
Obec Príbelce Obec · závierka 2025
|
574 | 541 167 € | 22 375 € | 32 033 € | 56 € |
| 1509. |
Obec Kravany Obec · závierka 2025
|
892 | 540 679 € | 22 139 € | 0 € | 0 € |
| 1510. |
Obec Kostolné Obec · závierka 2025
|
617 | 539 581 € | 30 180 € | 19 000 € | 31 € |
| 1511. |
Obec Vlkyňa Obec · závierka 2025
|
406 | 538 846 € | 216 632 € | 0 € | 0 € |
| 1512. |
Obec Šávoľ Obec · závierka 2025
|
607 | 537 671 € | 14 919 € | 0 € | 0 € |
| 1513. |
Obec Koplotovce Obec · závierka 2025
|
844 | 536 704 € | 23 435 € | 0 € | 0 € |
| 1514. |
Obec Topoľovka Obec · závierka 2025
|
808 | 535 655 € | 102 315 € | 0 € | 0 € |
| 1515. |
Obec Zemianske Sady Obec · závierka 2025
|
845 | 534 841 € | -70 741 € | 150 253 € | 178 € |
| 1516. |
Obec Podbranč Obec · závierka 2025
|
593 | 533 703 € | 22 963 € | 7 000 € | 12 € |
| 1517. |
Obec Trebeľovce Obec · závierka 2025
|
834 | 532 110 € | -8 404 € | 0 € | 0 € |
| 1518. |
Obec Dobroč Obec · závierka 2025
|
595 | 531 234 € | -34 583 € | 0 € | 0 € |
| 1519. |
Obec Kosihovce Obec · závierka 2025
|
555 | 531 134 € | 45 340 € | 70 529 € | 127 € |
| 1520. |
Obec Zemianske Podhradie Obec · závierka 2025
|
783 | 530 856 € | 48 497 € | 157 667 € | 201 € |
| 1521. |
Obec Keť Obec · závierka 2025
|
564 | 530 367 € | 29 736 € | 177 438 € | 315 € |
| 1522. |
Obec Rudník Obec · závierka 2025
|
622 | 528 945 € | 59 575 € | 0 € | 0 € |
| 1523. |
Obec Mengusovce Obec · závierka 2025
|
683 | 527 343 € | 17 766 € | 0 € | 0 € |
| 1524. |
Obec Kunova Teplica Obec · závierka 2025
|
708 | 523 895 € | 78 177 € | 86 372 € | 122 € |
| 1525. |
Obec Kráľova Lehota Obec · závierka 2025
|
598 | 523 393 € | -2 160 € | 0 € | 0 € |
| 1526. |
Obec Málaš Obec · závierka 2025
|
500 | 521 892 € | -14 342 € | 67 413 € | 135 € |
| 1527. |
Obec Janíky Obec · závierka 2025
|
974 | 521 160 € | -33 559 € | 0 € | 0 € |
| 1528. |
Obec Hatalov Obec · závierka 2025
|
730 | 520 724 € | -33 245 € | 186 038 € | 255 € |
| 1529. |
Obec Lackovce Obec · závierka 2025
|
953 | 520 685 € | -2 046 € | 233 257 € | 245 € |
| 1530. |
Obec Horovce Obec · závierka 2025
|
941 | 520 624 € | -7 372 € | 120 158 € | 128 € |
| 1531. |
Obec Bitarová Obec · závierka 2025
|
917 | 518 479 € | 4 918 € | 0 € | 0 € |
| 1532. |
Obec Lučatín Obec · závierka 2025
|
666 | 518 139 € | 6 771 € | 0 € | 0 € |
| 1533. |
Obec Beniakovce Obec · závierka 2025
|
901 | 517 275 € | -24 507 € | 67 070 € | 74 € |
| 1534. |
Obec Okružná Obec · závierka 2025
|
555 | 514 539 € | -62 416 € | 195 836 € | 353 € |
| 1535. |
Obec Koválov Obec · závierka 2025
|
678 | 514 241 € | -11 507 € | 130 979 € | 193 € |
| 1536. |
Obec Matejovce nad Hornádom Obec · závierka 2025
|
558 | 514 119 € | -8 757 € | 27 000 € | 48 € |
| 1537. |
Obec Zubák Obec · závierka 2025
|
810 | 514 060 € | -34 942 € | 112 077 € | 138 € |
| 1538. |
Obec Veľká Dolina Obec · závierka 2025
|
719 | 513 556 € | 15 397 € | 80 151 € | 111 € |
| 1539. |
Obec Malachov Obec · závierka 2025
|
1 125 | 513 018 € | 14 278 € | 0 € | 0 € |
| 1540. |
Obec Pakostov Obec · závierka 2025
|
431 | 512 974 € | 17 974 € | 44 970 € | 104 € |
| 1541. |
Obec Slovenská Volová Obec · závierka 2025
|
579 | 512 723 € | -19 777 € | 0 € | 0 € |
| 1542. |
Obec Hermanovce nad Topľou Obec · závierka 2025
|
664 | 511 632 € | 12 657 € | 46 440 € | 70 € |
| 1543. |
Obec Dobrohošť Obec · závierka 2025
|
547 | 511 322 € | 32 191 € | 0 € | 0 € |
| 1544. |
Obec Jovsa Obec · závierka 2025
|
850 | 510 936 € | -20 934 € | 0 € | 0 € |
| 1545. |
Obec Hontianska Vrbica Obec · závierka 2025
|
583 | 510 894 € | 1 900 € | 8 899 € | 15 € |
| 1546. |
Obec Papín Obec · závierka 2025
|
869 | 510 310 € | -32 454 € | 0 € | 0 € |
| 1547. |
Obec Bajany Obec · závierka 2025
|
435 | 509 699 € | -6 798 € | 43 000 € | 99 € |
| 1548. |
Obec Medzibrodie nad Oravou Obec · závierka 2025
|
634 | 509 528 € | 954 € | 16 418 € | 26 € |
| 1549. |
Obec Lada Obec · závierka 2025
|
842 | 509 103 € | 14 495 € | 0 € | 0 € |
| 1550. |
Obec Nýrovce Obec · závierka 2025
|
510 | 508 184 € | 4 535 € | 210 690 € | 413 € |