Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1451. |
Obec Rovné Obec · závierka 2025
|
458 | 566 634 € | -1 194 € | 4 377 € | 10 € |
| 1452. |
Obec Prietržka Obec · závierka 2025
|
554 | 565 866 € | -23 828 € | 603 330 € | 1 089 € |
| 1453. |
Obec Pastuchov Obec · závierka 2025
|
940 | 565 865 € | -7 869 € | 56 392 € | 60 € |
| 1454. |
Obec Priechod Obec · závierka 2025
|
1 009 | 564 865 € | 40 728 € | 105 000 € | 104 € |
| 1455. |
Obec Valaská Dubová Obec · závierka 2025
|
785 | 564 820 € | 45 308 € | 169 294 € | 216 € |
| 1456. |
Obec Licince Obec · závierka 2025
|
806 | 564 743 € | 295 € | 35 200 € | 44 € |
| 1457. |
Obec Práznovce Obec · závierka 2025
|
967 | 562 195 € | 4 563 € | 78 668 € | 81 € |
| 1458. |
Obec Ploské Obec · závierka 2025
|
1 048 | 562 182 € | 63 809 € | — | — |
| 1459. |
Obec Horné Semerovce Obec · závierka 2025
|
640 | 562 084 € | 1 556 € | 247 072 € | 386 € |
| 1460. |
Obec Jovice Obec · závierka 2025
|
825 | 560 862 € | 45 040 € | 0 € | 0 € |
| 1461. |
Obec Dubodiel Obec · závierka 2025
|
1 042 | 560 356 € | 33 900 € | 0 € | 0 € |
| 1462. |
Obec Ptičie Obec · závierka 2025
|
645 | 560 230 € | -15 368 € | — | — |
| 1463. |
Obec Suchohrad Obec · závierka 2025
|
682 | 559 908 € | -75 452 € | 0 € | 0 € |
| 1464. |
Obec Lovča Obec · závierka 2025
|
682 | 559 201 € | -87 388 € | 120 646 € | 177 € |
| 1465. |
Obec Uzovský Šalgov Obec · závierka 2025
|
675 | 558 738 € | -9 457 € | 0 € | 0 € |
| 1466. |
Mestská časť Košice-Košická Nová Ves Mestská časť · závierka 2024
|
3 142 | 558 443 € | -85 051 € | — | — |
| 1467. |
Obec Blhovce Obec · závierka 2025
|
780 | 558 349 € | -40 700 € | 10 833 € | 14 € |
| 1468. |
Obec Brezina Obec · závierka 2025
|
662 | 558 285 € | 17 731 € | 9 778 € | 15 € |
| 1469. |
Obec Lesenice Obec · závierka 2025
|
483 | 557 618 € | -12 520 € | 226 654 € | 469 € |
| 1470. |
Obec Zlaté Obec · závierka 2025
|
773 | 557 589 € | 153 784 € | 0 € | 0 € |
| 1471. |
Obec Horná Poruba Obec · závierka 2025
|
1 111 | 557 471 € | -23 441 € | 0 € | 0 € |
| 1472. |
Obec Slivník Obec · závierka 2025
|
755 | 556 760 € | -25 518 € | 143 590 € | 190 € |
| 1473. |
Obec Nemce Obec · závierka 2025
|
1 129 | 556 177 € | 20 694 € | 14 000 € | 12 € |
| 1474. |
Obec Tesáre Obec · závierka 2025
|
729 | 556 173 € | 19 217 € | 0 € | 0 € |
| 1475. |
Obec Janík Obec · závierka 2025
|
594 | 555 609 € | 12 839 € | 18 199 € | 31 € |
| 1476. |
Obec Žbince Obec · závierka 2025
|
994 | 554 605 € | 41 077 € | 146 161 € | 147 € |
| 1477. |
Obec Adamovské Kochanovce Obec · závierka 2025
|
867 | 554 180 € | 28 189 € | 0 € | 0 € |
| 1478. |
Obec Poľný Kesov Obec · závierka 2025
|
635 | 554 102 € | -832 € | 436 439 € | 687 € |
| 1479. |
Obec Detvianska Huta Obec · závierka 2025
|
695 | 554 046 € | -16 170 € | 97 656 € | 141 € |
| 1480. |
Obec Bertotovce Obec · závierka 2025
|
518 | 553 721 € | -21 708 € | 385 080 € | 743 € |
| 1481. |
Obec Rudinská Obec · závierka 2025
|
1 044 | 553 556 € | -21 430 € | 3 000 € | 3 € |
| 1482. |
Obec Chanava Obec · závierka 2025
|
698 | 553 333 € | 9 913 € | 23 545 € | 34 € |
| 1483. |
Obec Olejníkov Obec · závierka 2025
|
692 | 552 851 € | 34 525 € | 0 € | 0 € |
| 1484. |
Obec Častkov Obec · závierka 2025
|
563 | 552 038 € | 36 014 € | 101 462 € | 180 € |
| 1485. |
Obec Kochanovce Obec · závierka 2025
|
728 | 551 733 € | 41 034 € | 65 000 € | 89 € |
| 1486. |
Obec Zemplínske Hradište Obec · závierka 2025
|
1 090 | 551 166 € | 3 942 € | 0 € | 0 € |
| 1487. |
Obec Motešice Obec · závierka 2025
|
781 | 550 898 € | 33 328 € | 32 000 € | 41 € |
| 1488. |
Obec Nižný Orlík Obec · závierka 2025
|
333 | 549 263 € | 342 € | — | — |
| 1489. |
Obec Paňovce Obec · závierka 2025
|
623 | 549 208 € | 16 198 € | 20 882 € | 34 € |
| 1490. |
Obec Krásnohorská Dlhá Lúka Obec · závierka 2025
|
696 | 549 060 € | -39 027 € | 0 € | 0 € |
| 1491. |
Obec Veľaty Obec · závierka 2025
|
811 | 548 246 € | 1 668 € | 190 744 € | 235 € |
| 1492. |
Obec Bohunice Obec · závierka 2025
|
775 | 547 946 € | 36 994 € | 127 104 € | 164 € |
| 1493. |
Obec Záriečie Obec · závierka 2025
|
683 | 547 453 € | 1 256 € | 246 242 € | 361 € |
| 1494. |
Obec Hosťová Obec · závierka 2025
|
424 | 547 278 € | 93 967 € | 44 000 € | 104 € |
| 1495. |
Obec Ovčie Obec · závierka 2025
|
678 | 547 268 € | -9 435 € | 0 € | 0 € |
| 1496. |
Obec Hnilčík Obec · závierka 2025
|
533 | 547 210 € | 2 915 € | 0 € | 0 € |
| 1497. |
Obec Ratková Obec · závierka 2025
|
663 | 547 076 € | -24 877 € | — | — |
| 1498. |
Obec Buzitka Obec · závierka 2025
|
446 | 546 882 € | -16 689 € | 198 474 € | 445 € |
| 1499. |
Obec Radatice Obec · závierka 2025
|
788 | 546 150 € | 39 893 € | 8 396 € | 11 € |
| 1500. |
Obec Stredné Plachtince Obec · závierka 2025
|
591 | 545 294 € | 15 835 € | 24 796 € | 42 € |